10 практичних методів (порад) з вивчення англійської мови

Усім привіт, у цьому матеріалі я дам вам 10 ефективних-практичних порад з вивчення англійської мови. Англійська одна з найпопулярніших мов світу, по статистиці ця мова є офіційною в 80 країнах світу і вивчення цієї мови сьогодні є необхідністю, але не всі знають, як правильно вивчати цю мову. І це стаття саме для вас, так для вас, якщо ви плануєте вивчити англійську мову. Нехай англійська мова вам буде на користь.

Let's go!

1. Визначте для чого вам потрібна англійська мова. Вивчення мови ніколи не буде успішним якщо вам вона просто не потрібна. Вам потрібно визначитися для чого вам ця мова потрібна. Можливо ви хочете переїхати в іншу країну, можливо ви хочете багато подорожувати без мовних бар'єрів, а можливо вам ця мова потрібна для роботи. Тому перш за все вам потрібно дати відповідь на просте питання - Для чого я буду вчити англійську мову? Дайте 10 різних відповідей на це запитання.

2. Англійська література. Почніть читати книжки чи різні оповідання англійською мовою. Звісно, що читати одразу складну літературу важко, але до цього ви дійдете поступово. Спочатку почніть читати прості оповідання для того щоб розвити скіл (англ. skill - вміння, навичка) розуміти написаний текст.

3. Англійські фільми та серіали. Фільми та серіали англійською мовою допоможуть вам розуміти англійську мову на слух, що є дуже важливим при розмові. Для початку я рекомендую подивитися серіал - English way. У цьому серіалі дуже проста і зрозуміла граматика, плюс серії короткі і він вам не надоїсть. Пізніше ви можете дивитися більш складні фільми. Спершу дивіться фільми з англійськими субтитрами, а потім без них.

4. Займайтеся англійською мовою кожен день. Ви зможете ефективно вивчити англійську, якщо будете займатися кожен день всього 15 хвилин. Так саме стільки часу ефективно щось вивчати.

5. Найміть репетитора. Буває таке, що ви не знаєте з чого почати вичення англійської мови, або ви її знаєте на певному рівні, для прикладу В2 і не знаєте куди рухатись далі, репетитор вам допоможе правильно та ефективно вивчити мову, підкоригує ваші знання і допоможе рухатись далі. Але запам'ятайте, що вивчення англійської мови в першу чергу залежить від Вас, а не від сторонньої людини.

6. Перевіряйте свої знання за допомогою тестів. В інтернеті є низка сайтів за допомогою яких ви можете перевірити свої знання з тієї чи іншої теми в англійській мові. Тільки так ви можете зрозуміти чи засвоїли ви дану тему. Ви так же можете перевіряти рівень своєї англійської мови. Детальніше про рівні в англійській я писав тут - https://buki.com.ua/blogs/rivni-znannya-anhliyskoyi-movy/

7. Покращуйте свій словниковий запас. Візьміть собі за правило, що ви кожен день будете вивчати 10-15 різноманітних слів. Але не просто вивчати їх, а в певному контексті. Складайте з цими словами речення, тоді ви швидше їх запам'ятаєте.

8. Розпишіть собі план вашого вивчення англійської мови. Яку тему ви будете брати наступною, скільки часу вам знадобиться на вивчення цієї теми. Якщо ви не можете цього зробити самостійно, то в інтернеті є низка сайтів з планами вивчення англійської, або ви завжди можете скористатися послугами репетитора.

9. Знайдіть друзів-іноземців в соціальних мережах. Особливо буде добре, якщо ця людина буде з англомовної країни, для прикладу США. Спілкуючись з пенфрендом (англ. penfriend - друг по переписці) ви зможете ще більше прокачати вашу мову і в подальшому спілкуватися з іноземцями наживо без проблем.

10. Пишіть англійською мовою. Так просто пишіть - листи, різні тексти, все, що вам заманеться, головне, щоб ви таким чином просували свою англійську мову.

І на сам кінець - будьте впевнені в собі. Вивчити можна все, головне цього хотіти і йти до своєї мети. Сподіваюсь для вас ця стаття була корисною. Успіхів вам.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Сергій Ч.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Секретні методи вивчення іноземної мови

У цій статті ми розглянемо три секретних методи, які можуть допомогти вам засвоїти нову мову швидше та ефективніше. Стаття вміщує посилання на платформи та вебсайти, які вам допоможуть в цьому.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Інші новини:

;