4 основні сумніви батьків щодо успішності онлайн занять

     2020 рік приніс зміни в усі сфери нашого життя. Світ стрімко змінився за короткі 2 роки. 

     Онлайн навчання увійшло у кожну родину, де є учень. Увійшло з новими платформами, засобами зв’яку та комунікації, новими правилами навчання. Насправді, онлайн навчання у період карантину ідопомогло перейти з класу в клас школярам і змінити курс студентам.

     Як кожна нова подія цей процес викликає позитивні та негативні відгуки. Але на скільки новий цей спосіб навчання? Перші навчальні ролики з’явилися у YouTube ще 13 років тому, а навчальні онлайн курси продаються вже 8 років.

     Тепер ми маємо нову реальність, яку вже не зміниш. Цей факт, який потребує прийняття. Однак і досі існують сумніви і недовіра до цього процесу. Розглянемо це та поміркуємо про ті непрості питання, що постали з початком епохи дистанційної освіти.

     Найпоширеніші сумніви батьків в успішності онлайн уроків:

     1. Дитина і так забагато часу проводить у гаджетах. Так, і дорослі теж багато часу проводять. Гаджети вимагають від нас більшої дисципліни та розуміння, що для нас найдорожче. Чи ми погоджуємося весь час віддати онлайн розвагам та спілкуванню? Чи нас влаштовує перехід до цифрового життя (зустрічі, відвідування кіно, театру, цирку, зоопарку)? Від дорослих залежить той приклад, які унаслідують діти. Хочеш спілкуватися вживу – влаштуй годину-дві без перевірки месенджерів, бажаєш відпочивати, відчувати живе життя – заплануй день без интернета.

     Дитина всмоктує дорослу поведінку. Якщо батьки проводять час з книгою, зустрічаються з друзями в парку, приймають гостей, то і буде гарним прикладом.

     2. Онлайн навчання - це не спілкування вживу. Так. Живе спілкування найкраще. В цій ситуації мені допомагає перша жива зустріч з учнем. Ми знайомимося і відчуваємо один одного. Деякі викладачі влаштовують групові зустрічі всіх учнів після місяця навчання у кафе або парку. Щоб допомогти дитині «відділити» домашні заняття від навчальних, гарно запровадити звичку переодягатися у інших одяг перед виходом на онлайн урок. Ця проста дія дасть сигнал мозку налаштуватися на більш серйозне діло. І вчителю буде приємно бачити учня не в піжамі.

     3. Якість навчання низька. Вона і у багатьох школах низька. Залежить це не від Skypeабо Zoom, а від мотивації учня і харизми вчителя. Якщо викладач горить своєю роботою, бажанням навчити, то і через екран без живих зустрічей він зможе запалити. Цікаво побудований урок буде тримати учня біля екрану, надихне його на нові дослідження та подальше навчання.

     4. Дитина ще більше часу буде проводити біля екрану. Краще годину провести біля екрану у спілкуванні з розумною людиною, ніж бездумно лайкати пости з котиками. На своєму досвіді упевнилась, що після онлайн уроків діти скоріше хочуть побігти на вулицю та погратися з друзями. Дорослим нічого не заважає встановити чіткі правила користування гаджетами вдома. Наприклад, тільки після виконання домашнього завдання або тільки до 20.30 вечора.

     Чудово запровадити традиції довгих прогулянок на свіжому повітрі та спільних веселих занять. 

     Ми ростимо нове покоління, яке «народилося з гаджетом у руках», з іншим мозком, що здатний опрацьовувати велику кількість інформації. Змінити реальність не по силах, а дати гарний приклад – це те, що можуть дорослі. Батьки спроможні спрямувати та організувати процес навчання та відпочинку, цікаве дозвілля та спілкування дітей з друзями і природою. Гарний вчитель-чарівник здатний і через екран запалити жагу пізнання.

     Всі ми вчимося цілий вік і обов’язково навчимося ефективно вбирати знання дистанційно.

     Сподіваюся, мої міркування розвіяли деякі сумніви, і ви тепер готові спробувати онлайн уроки англійської. 

Фото взято з: https://fpgoe.npu.edu.ua/%D0%B4%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F/

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Наталія Я.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Секретні методи вивчення іноземної мови

У цій статті ми розглянемо три секретних методи, які можуть допомогти вам засвоїти нову мову швидше та ефективніше. Стаття вміщує посилання на платформи та вебсайти, які вам допоможуть в цьому.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Інші новини:

;