5 гарних порад на модулі читання IELTS

У статті розглянемо кілька гарних порад щодо того, як досягти успіху на модулі читання IELTS. Тож ця стаття для всіх, хто здає IELTS, і вона дуже допоможе вам дізнатися про деякі типи запитань і про те, як гарно на них відповідати. Тож почнемо.

  1. Вчіть синоніми. Перша порада дуже важлива. Коли ви практикуєтеся здавати IELTS, один зі способів хорошої підготовки – це почати вивчати синоніми. Що ж таке «синонім»? «Синонім» – це копія іншого слова, де значення однакові, але слова різні. 

Приклад синонімів: 

intelligent та smart – «розумний». 

Вони мають однакове значення, але це різні слова.

Тепер, чому ви повинні вивчати різні синоніми для IELTS? Одна дуже вагома причина: часто на IELTS у вас буде текст або уривок для читання, а потім, після цього, у вас буде купа запитань. Іноді в питаннях потрібно шукати певну інформацію в уривку для читання. Ви читаєте запитання, а в уривку для читання вам потрібно знайти відповідь. Один зі способів зробити це – переглянути ключові слова. У запитанні ви можете побачити ключове слово. І ви шукаєте те саме слово в уривку для читання. Але вони часто не використовують ті самі слова в питанні та уривку для читання. Часто вони використовують синоніми. Так, наприклад, можливо, у запитанні є ключове слово intelligent. В уривку для читання вам потрібно буде знайти слово smart. Знаючи синоніми, ви зможете набагато швидше виконувати запитання та швидше знаходити інформацію. А на IELTS час дуже важливий, тому ви хочете мати можливість робити все дуже швидко.

  1. Розберіться в типах питань. Друга порада стосується багатьох типів запитань, особливо типів питань Not given “не задано”. Існує тип запитання під назвою True, False або Not Given «Правда», «Невірно» або «Не задано». Є також один під назвою Yes, No, Not Given «Так, ні, не задано». 

Часто потрібно звертати пильну увагу на негативні слова в IELTS. Так, наприклад, на такі, як never, rarely, hardly, seldom – «ніколи», «рідко», «навряд», «рідко». Залежно від питання іноді якщо це питання вірне чи хибне, дуже важливо шукати ці слова. Це один із трюків, який ви можете застосувати під час тестування IELTS – ну, це не зовсім трюк, оскільки іноді ви можете поставити true «правда», а відповідь насправді буде хибною через ці негативні слова. Отже, ключовий момент: зауважте та зверніть увагу на ці типи слів як у True, False, Not Given – «Правда», «Неправда», «Не задано» так і у Yes, No, Not Given – «Так», «Ні», «Не задано».

  1. Зверніть увагу на прислівники частоти: Подібно до пункту № 2, дуже важливо звернути увагу на частотні слова, особливо в тій самій частині True, False, Not Given. Вам може попастися always, often, sometimes, never – «завжди», «часто», «іноді», «ніколи». Чому це важливо? Якщо ви читаєте: the Pharaohs of Egypt were buried in tombs – «Фараонів Єгипту ховали в гробницях», а справжня відповідь є істинною чи хибною, і вона говорить: Pharaohs were always buried in tombs – «Фараонів завжди ховали в гробницях», ви можете заплутатися. Ви можете поставити неправильну відповідь. Тому дуже важливо звертати увагу на always, often, sometimes, never у вірних чи хибних запитаннях.
  1. Керуйтеся своїм інстинктом. Під час тестів – це трапляється з усіма студентами – вони вибирають відповідь, потім думають про неї, бачать іншу відповідь і хочуть змінити свою відповідь і вони не знають, що вибрати. Добре керуватися першим інстинктом. Отже, якщо ви проробляєте кілька варіантів і одразу думаєте: «Добре, відповідь А»; а потім ви дивитесь і думаєте: «Ну, можливо, відповідь C» – якщо обидва здаються хорошими варіантами, і ви не знаєте, який вибрати, виберіть той, про який ви спочатку подумали. Керуйтеся своїм інстинктом.
  1. Дотримуйтесь порядку уривків. Запитання часто слідують за порядком уривків. Що це означає? Це означає, що Запитання 1, ймовірно, буде десь у верхній частині читання; Запитання 2 буде під Запитанням 1 під час читання. Отже, питання – одне буде вгорі, потім два, потім три, потім чотири, потім п’ять. Це важливо, тому що якщо, наприклад, ви знайдете відповідь на Запитання 2, дуже ймовірно, що відповідь на Запитання 1 буде вище Запитання 2. Дуже важливо, щоб запитання часто – не завжди, але часто – дотримувались порядку переходів. Такий підхід може допомогти вам знайти відповіді на інші запитання.

А які лайфхаки щодо читання знаєте ви? Поділіться ними у коментарях. 

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Маркіян Т.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Секретні методи вивчення іноземної мови

У цій статті ми розглянемо три секретних методи, які можуть допомогти вам засвоїти нову мову швидше та ефективніше. Стаття вміщує посилання на платформи та вебсайти, які вам допоможуть в цьому.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Інші новини:

;