5 кращих способів вивчати китайську мову онлайн

В Інтернеті є безліч безкоштовних ресурсів з вивчення китайської мови, але, можливо, Ви витратили занадто багато часу на пошуки практичного. Давайте спробуємо зекономити Ваш час, і я покажу Вам п’ять кращих способів вивчити китайську мову онлайн.

1) Перегляд китайських фільмів

Перегляд китайських фільмів може значно прискорити Ваше вивчення китайської мови, і це також один з кращих способів вивчати китайську мову онлайн. Слухаючи і спостерігаючи за тим, як люди ведуть реальну бесіду в різних обставинах, пов'язаних з подоланням життєвим контекстом, Ви могли б краще навчитися розуміти живу китайську мову. Фрази і вирази, які часто використовуються в повсякденному житті китайців, також добре продемонстровані в китайських фільмах та серіалах. Підберіть фільм відповідний Вашому рівню китайської мови і насолоджуйтеся переглядом. Крім того, перегляд китайського фільму, з їх спецефектами і історіями, це завжди цікаво.

2) Використання електронного словника

Найголовнішим і необхідним інструментом для людей, що вивчають китайську мову повинен бути словник. В наші дні завантажувати корисні електронні словники на мобільний телефон зручно і просто. Людям, що вивчають китайську мову я б порекомендувала Pleco в якості першого вибору. Ви можете шукати китайські слова, малюючи їх на екрані, не турбуючись про помилку порядку штрихів, а також можете шукати невідомі китайські слова за допомогою камери свого пристрою. Він також підтримує пошук слів в документі. Pleco володіє величезною і постійно зростаючої колекцією ліцензійних баз даних словників із записами двох різних носіїв мови для 34 0000 слів на мандаринському діалекті з підтримкою кантонского діалекту.

Також я дуже рекомендую словник БКРС. Bkrs.info - величезний російсько-китайський онлайн словник. У цьому словнику Ви можете перекладати як поодинокі слова, так і цілі речення. Важлива особливість цього словника полягає в тому, що перекладаючи з російської мови на китайську, Ви отримуєте переклад відразу в двох варіантах: ієрогліфи і піньінь.

3) Використання мобільних додатків

В інтернеті Ви можете знайти величезну кількість онлайн навчальних ігор, таких як DouLingo, ChineseSkill і інші. Це легкі гри - уроки, які не займають багато часу протягом дня. Досить приділяти грі всього близько 10 хвилин в день, щоб перейти на новий рівень. Завдяки таким іграм Ви поступово збільшите свій словниковий запас, розберете граматику китайської мови.

4) Спілкування з носіями китайської мови

У сьогоднішні дні, сидячи на дивані вдома, Ви легко можете спілкуватися зі своїм другом з Італії. Так чому б Ви не завести китайських друзів? Є величезна кількість сайтів, де Ви можете знайти собі друзів по листуванню. Ви можете обмінюватися цікавими історіями, місцями, ділитися враженням про переглянуті фільми. Все це допоможе Вам практикувати свою китайську мову. Спілкування з носієм мови значно прискорить вивчення китайської мови. Ви навчитеся розпізнавати слова на китайській мові, вивчіть нові часто використовувані фрази, Ваш друг буде коригувати Ваше вимова. Таким чином у Вас ще з'явиться шанс більше дізнатися про китайську культуру, дізнатися про особливості цієї прекрасної країни.

Для пошуку китайських друзів дуже рекомендую такі ресурси: italki, interpals, wechat, hellotalk.

5) Cпілкування з однодумцями

Так само існує величезна кількість груп в соціальних мережах з вивчення китайської мови. Відкрийте свій ВКонтакте або Facebook - Ви здивуєтеся величезній кількості груп, які постануть перед Вами. У цих групах люди обмінюються порадами, діляться корисними посиланнями, записують свої відео.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Вероніка М.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Секретні методи вивчення іноземної мови

У цій статті ми розглянемо три секретних методи, які можуть допомогти вам засвоїти нову мову швидше та ефективніше. Стаття вміщує посилання на платформи та вебсайти, які вам допоможуть в цьому.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Інші новини:

;