6 лайфхаків щодо швидкого вивчення англійської мови

Рейтинг:
Детальніше»Всі блоги користувача

1. Розкажіть про себе англійською
На уроці ваш учитель повинен зробити всіх щасливими, тому він чи вона не завжди може робити саме те, що ви хочете робити, і це нормально, тому що ми можемо пробувати щось нове. Однак коли справа доходить до того, що ви робите вдома, це абсолютно щось нове. Там ви можете практикувати те, що вам подобається робити англійською, не турбуючись про свого вчителя чи своїх однокласників.
Ви футбольний фанат? Тоді читайте останні футбольні новини англійською. Вам подобається писати? Потім створіть свій власний блог і пишіть про те, що вам подобається. Вам подобається зустрічатися з новими людьми з усього світу? Тоді приєднуйтесь до міжнародної зустрічі. Що б ви не робили, чим більше вам це подобається, тим більше шансів, що ви продовжуєте це робити. І всі ми знаємо, що практика робить ідеальним!

2. Рутина, рутина, рутина
Як тільки ви знайшли те, що вам подобається, спробуйте включити це у свій щоденний розпорядок. Є речі, які ми робимо — не замислюючись — щодня, як-от чистимо зуби, переглядаємо Facebook або дивимося телевізор. Чому б до цього не додати англійську? Це навіть зовсім не потребує додаткового часу.

Спробуйте змінити мову свого телевізора під час перегляду програм, які оригінально написані англійською мовою, прослуховування подкастів під час поїздки на роботу, читання новин на телефоні, коли ви п’єте ранкову каву, або налаштуйте свій телефон або облікові записи соціальних мереж на англійську мову. Як тільки це стане рутиною, ви зробите це без зайвих роздумів.

3. Зверніть увагу на оточуючих вас англійців

Хоча ви, можливо, не живете в англомовній країні, у сучасному глобалізованому світі ви знайдете англійську всюди, куди не глянете. Незалежно від того, чи це онлайн, на вулиці чи у вашому улюбленому ресторані, від цього нікуди не дінешся.

Замість того, щоб ігнорувати це, звертайте увагу щоразу, коли натрапите на щось англійською. Носіть у сумці зошит і записуйте новий словниковий запас. Перевіряйте речі, які ви не розумієте, у WordReference. Сфотографуйте знаки, які бачите, і покажіть їх своєму вчителю або однокласникам. Ви навіть можете попросити меню англійською мовою, коли йдете на вечерю.

4. Не бійся
Багато студентів сказали б, що покращення їхнього мовлення є однією з їхніх головних цілей, коли справа доходить до вивчення мови. Це також те, що більшість людей (включаючи мене) вважають надзвичайно складними. Можливо, ми хвилюємося, що наш акцент звучить жахливо, і ми не хочемо говорити щось вголос, якщо ми на 100% не впевнені, що це звучить правильно. Часто ми так довго думаємо про те, що хочемо сказати, що коли ми набираємось сміливості сказати це, розмова змінюється.

Єдиний спосіб уникнути цього — робити помилки і не турбуватися про те, що здасться дурним. Найчастіше причина, чому ви розмовляєте англійською, полягає в тому, що людина, з якою ви розмовляєте, не говорить вашою мовою. І це привід пишатися, а не соромитися! Крім того, якщо ви все-таки помилитеся, є велика ймовірність, що людина виправить вас, і ви дізнаєтесь щось нове.

5. Залучайте інших

Чому страждати на самоті? На уроці ви навчаєтесь у групі, то чому б і не поза уроці? Якщо ви поділитеся своїми навчальними цілями з однолітками, це допоможе притягнути вас до відповідальності. Створіть класну групу Whatsapp (лише англійською мовою), запитайте один одного, що ви робили англійською на цьому тижні, публікуйте запитання про домашнє завдання на https://ohconnect.com/ . Ви навіть можете піти до школи чи на роботу на 30 хвилин раніше, зустрітися з однокласниками/колегами в паркуна каві й обговорити вихідні, книгу, яку читаєте, чи останній матч.

6. Киньте собі виклик

Як люди, ми схильні робити те, що легко. Перегляд фільмів із субтитрами та використання Google Translate – це нормально, але це не допоможе вам швидко прогресувати. Завжди намагайтеся наполягати якомога сильніше. Купіть програму для читання, яка є на рівень вище, ніж ви навчаєтесь, переглядайте короткі відео (без субтитрів) знову і знову, поки не зрозумієте суть того, що вони намагаються сказати, а потім прочитайте транскрипцію, щоб перевірити, витратите тридцять хвилин на тиждень розмовляти англійською з кимось кращим за вас. Що б ви не вирішили зробити, поставте перед собою цілі та переконайтеся, що ви їх дотримуєтеся.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Світлана Г.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Пам’ятка для читачів німецькомовних текстів

Декілька порад для тих, хто вивчає німецьку мову і стикається з труднощами під час роботи з текстом.

Автор: Ольга П.

Гендерні відмінності у тренуваннях: особливості та рекомендації

Розуміння цих відмінностей може допомогти створити більш ефективні та індивідуалізовані програми тренувань для обох статей.

Автор: Анастасія Ш.

Інтеграція математики з іншими предметами: міждисциплінарні проєкти

Стаття досліджує інтеграцію математики з іншими предметами через міждисциплінарні проєкти, показуючи, як такий підхід розвиває критичне мислення, мотивацію та креативність учнів.

Автор: Вадим П.

Мови програмування

Як вірно, та з чого розпочати, можна собі сказати, або говорити доволі часто.

Автор: Андрій Б.

Здоров'я мозку та біохакінг

Програми для покращення когнітивного, емоційного, фізичного та психологічного здоров'я.

Автор: Наталія Д.

Фітнес-подорожі: поєднання відпочинку і тренувань

У цій статті ми розглянемо, що таке фітнес-подорожі, їх переваги, популярні напрямки та типи програм.

Автор: Наталія Д.

Інші новини:

;