7 порад щодо управління часом для успішного навчання

Із наближенням іспитів багато хто задумується над тим, що варто би було покращити управління своїм часом та організувати свої дні, щоб знайти правильний баланс між роботою та університетським життям, навчанням та відпочинком.

Пропоную вам сім найкращих порад щодо управління часом, щоб ви могли зробити все можливе в університеті, а також знайти моменти для відпочинку та навіть заробити трохи грошей.

 

Список необхідних справ

Перший етап вдосконалення управління часом – це перелік абсолютно всього, що вам потрібно зробити. Це може здатися очевидним, але, виходячи з досвіду, більшість студентів, як правило, залишають важливі завдання до останньої хвилини, що може вплинути на якість їх роботи та загальну оцінку.Включіть до списку період навчання в університеті, а також зміни, коли ви працюєте, і занотуйте, скільки часу кожен пріоритет займе з вашого розкладу.

 

Створіть графік життя

Будь-то планувальник, розклад або календар на вашому телефоні, знайдіть інструмент упорядкування, який добре вам підходить, і додайте до нього свій список пріоритетів. Є багато програм для управління часом, які можуть допомогти в цьому. Крім того, подумайте, коли вам найлегше навчатись, щоб ви могли спланувати свої періоди навчання приблизно в цей час.Знайдіть час для спілкування, але також подбайте про те, щоб ви висипалися. Більшості людей потрібно спати від 7 до 8 годин щовечора, щоб залишатися зосередженими та пильними протягом періодів навчання.

 

Будьте гнучкими, але реалістичними

Зазвичай плануйте близько 8-10 годин на день для роботи, навчання, спілкування та будь-чого іншого, що вам потрібно робити. Якщо ви студент денної форми навчання, ви приділяєте 35 годин на тиждень навчанню в університетах, включаючи час, який ви проводите на семінарах та лекціях. Якщо ви витрачаєте лише 15 годин на тиждень, відвідуючи навчання під керівництвом репетитора, вам слід використовувати додаткові 20 годин для самостійного навчання.Також важливо пам’ятати, що деякізавдання часто займають більше часу, ніж очікувалося. Отже, сплануйте трохи додаткового часу, якщо ви витратите на завдання довше, ніж ви думали.

 

Залиште час для планування, щоб уникнути повторень

Витрата часу на планування та обмірковування своєї роботи має вирішальне значення для належного управління часом. Дайте собі час на обробку нової інформації та планування того, як ви її будете використовувати, оскільки це може допомогти вам уникнути необхідності перечитувати та повторювати будь-які дослідження.Одним із способів ефективного планування є складання списку всього, що ви хочете дізнатись, щоб ви могли робити примітки під кожним підзаголовком.

 

Уникайте зволікання та відволікання уваги

Одним із способів уникнути зволікання є роздумування над тим, де ви були найбільш зосередженими, де найбільше відволікалися, і чи можна щось зробити, щоб навчання стало дійсно приємним. Пам’ятайте, що те, що підходить для однієї людини, може не обов’язково працювати для вас. Для когось навчання з друзями може обмежити їхню продуктивність. Але для інших навчання в групах може допомогти підвищити мотивацію та уникнути зволікання.

 

Вправи для відпочинку між навчальними сесіями

Вірте чи ні, вправи працюють так само ефективно, як і сон. Вони можуть допомогти вам відпочити за зосередитись між періодами навчання. Якщо ви новачок у фізичних вправах, намагайтеся вкластися в 10-хвилинну пробіжку, поступово збільшуючи нагрузку.

 

Чи була ваша організація ефективною?

Постійний перегляд та переоцінка вашого розкладу може допомогти вам зрозуміти, чи потрібно вносити якісь зміни, щоб допомогти вам виконати будь-які університетські завдання, а також встигнути відпочити та провести час з друзями та родиною.

Витративши час, щоб розставити свої пріоритети, ви можете дати собі можливість залишатися організованими протягом всьогоперіоду іспитів, що, у свою чергу, може допомогти зменшити рівень стрессу.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Марина П.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;