8 неординарних способів перезавантаження

 

В умовах сьогодення людина інколи нагадує білку в колесі - весь час кудись біжить, щось не встигає, п'є каву по дорозі на роботу, а часу на відпочинок, переосмислення чи відновлення гармонії в собі не залишається. У своїй попередній статті я давала поради щодо того, як все встигнути. Сьогодні ж я розповім про цікаві і неординарні короткі способи перезавантаження в процесі навчання чи роботи. (Дієвість способів було перевірено заради експерименту)

 

 

1. Зентангл і дудлінг

 

Так, ось такими модними словечками можна описати найпопулярніші сучасні способи релаксації. До речі, дудлінгом ми займалися як тільки-но навчилися тримати ручку. Отже, що ж це? Це от такі собі  “каракулі”, які ми часом малюємо слухаючи лекцію, чи розмовляючи по телефону. За даними досліджень психологів, дудлінг допомагає людині не втратити концентрацію, невчасно не задрімати і не витрачати багато енергії на обробку нецікавої інформації. Тобто дудлінг дозволяє уникнути двох крайнощів: перевантаження мозку і втрати сприйнятливості. Ніяких обмежень. Для цього вам потрібна лише ручка і листок паперу. А от зентангл - це така собі суміш малювання і медитації. Відмінність від дудлінга полягає у тому, що для зентанглу потрібна максимальна концентрація, малюнки виходять складніші, а крихітні елементи поєднуються у цілі картини. Результат інколи перевершує очікування.

8 неординарних способів перезавантаження8 неординарних способів перезавантаження

 

 

2. Розчісуємо волосся

Часто так буває, що протягом робочого дня, особливо проведеного перед монітором, наші м’язи так напружуються, що голова здається нестерпно важкою і починає боліти. Один із способів уникнути стресу - спробувати порозчісувати волосся протягом 10 хв. Це допоможе покращити кровообіг, і як наслідок, розслабить м’язи.


3. Пробіжка сходами

 

Влаштуйте недовгу пробіжку сходами вверх-вниз. Така вправа підвищить потік кисню до ділянок мозку, що відповідають за управління стресом. Таким способом ви вбиваєте двох зайців один пострілом: стаєте більш врівноваженими і плюс - підтримуєте форму. А користування ліфтом взагалі намагайтеся уникати.4. Ароматерапія

 

Будь-які запахи, які ми вдихаємо,  міцно  пов’язані з нашою емоційною пам’яттю. Тому дуже важливо завжди тримати під рукою аромат, який асоціюється  вам з чимось приємним і незабутнім, який нагадує вам про відпустку чи про дорогу людину. Влаштуйте собі невеличку ароматерапію і насолоджуйтеся моментами щастя і задоволення.5. Танці

 

Давно відомо, що танці допомагають легко зняти стрес. Тому, включайте улюблену музику і влаштуйте собі міні-дискотеку вдома. І танцюйте так, як вам заманеться. На відміну від клубів,  вдома на вас ніхто не дивиться, і ви почуватиметеся більш розкуто.

 

6. Прибирання

 

Розкладання речей по своїх місцях допомагає зосередитися і впорядкувати думки. Крім того, акуратний вид кімнати чи робочого місця дає, свого роду, психологічний ефект - зовнішній порядок обов’язково перенесеться у порядок внутрішній. І ви станете на ще один крок ближче до гармонії з собою.

 

7. 27 предметів

 

Мудреці Сходу радять у доволі дивний спосіб відігнати смуток і переживання якомога далі: переставити 27 предметів вдома. Вважається, що саме у такий спосіб, ви звільняєте простір для енергії і направляєте її в правильне русло. Спробувавши даний метод, ви переконаєтеся особисто, що він допомагає переключитися від проблеми і відпочити.8. Змивайте конфлікти

 

Впоратися з емоційним негативом допоможе 10-тихвилинний душ. Вода швидко змиє все непотрібне, що назбиралося у вас протягом дня і додасть енергії на наступний день

 

Звичайно, цей список ще можна доповнювати цікавими ідеями. Головне, щоб заняття припадало до душі і ви не забували вчасно “переключатися” )Автор: Зоряна Д.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора