8 онлайн курсів для підготовки до ЗНО

Навчальні онлайн курси набувають все більше популярності і тепер доступні також для учнів, які готуються до ЗНО:

 8 онлайн курсів для підготовки до ЗНО

 

У школі Знання Онлайн цього року доступні вже 8 онлайн курсів підготовки до ЗНО! Це курси з української мови, літератури, історії України, математики, фізики, хімії, біології та географії. Частина з них вже повністю закінчена, а інші будуть завершені вже навесні 2016 року. Таким чином, для учнів є можливість підготуватися до ЗНО з будь-якого предмету, за виключенням покищо іноземних мов.

 

Виникає питання: чому дистанційна онлайн освіта так швидко знаходить своїх прихильників?

По-перше, завжди існувала велика аудиторія учнів, що вчаться самостійно і яким потрібні для такого навчання ресурси: матеріали, тести, можливість задавати питання та отримувати на них відповіді. По-друге, онлайн курси зазвичай створюються висококваліфікованими викладачами, які прекрасно володіють знаннями з того чи іншого предмету. По-третє, доступ до навчання учень отримує в будь-який час і будь-якому місці з доступом до інтернету. По-четверте, учень має можливість спілкуватися з аудиторією, яка має спільні інтереси: з рівними та зацікавленими учнями. По-п’яте. онлайн курси є набагато дешевшими в порівнянні з іншими формами навчанням, а частина матеріалів взагалі є у вільному доступі.


Отож й не дивно, що такий формат навчання, як онлайн освіта, що з’явився зовсім недавно, набуває популярності досить швидкими темпами.

8 онлайн курсів для підготовки до ЗНО

Інше питання, це форма навчання. Як забезпечити якісне навчання, ефективну підготовку до ЗНО при дистанційній освіті?


Сучасні засоби дозволяють побудувати чітку структуру курсів, їхнє якісне наповнення та зручну форму спілкування з викладачами. Отож учень, що тільки відриває курс, одразу бачить повний список тем та програму курсу, яку йому треба освоїти. Кожна тема наповнена відеоуроками, лекціями, прикладами розв’язування завдань, і все це подано в динамічній яскравій формі. Якщо на уроках історії потрібні карти, а не в кожній школі вони є, то виникає проблема: як на пальцях вчити історію, чи наприклад фізику. При створенні відеоуроків у викладача немає ніяких проблем з технічними забезпеченнями: всі зображення, моделі, схеми, таблиці доступні в електронній формі і використовуються для створення курсів.


А якщо в учня після перегляду уроків чи проходження тестів виникає питання з яким він не може справитися, він завжди може додати свій коментар до уроку, написати викладачу особисто, або прослухати вебінар – лекцію в прямому ефірі, на якій можна також ставити свої запитання.

 

Звичайно, онлайн курси не можуть на всі сто відсотків замінити навчальний процес, але вони можуть допомогти у вирішенні таких питань, як підготовка до ЗНО, а для найбільш активних учнів дати можливість навчатися якісно і за рамками школи.

Різноманіття навчальних можливостей веде до покращення освіти в цілому і дає можливість викладачам застосовувати на практиці новітні підходи до своєї роботи. Відкривайте для себе нові можливості і не зупиняйтеся в цьому протягом усього життя!

 

Викладач математики у школі Знання Онлайн,

Олександр Ярусевич

 

Автор: Олександр Я.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Останні блоги

Раніше дітей вчили зубною щіткою чистити зуби, а тепер - малювати. Нащо потрібно і що може з цього вийти? Відповідаю на питання.

Автор: Анжеліка Г.

Тут мы поговорим о наболевшем и о том, как это наболевшее «вылечить». В изучении языка любого есть один камень преткновения – это правила!

Автор: Вікторія К.

У статті йдеться про 10 найпоширеніших дієслів, після яких вживаємо герундій в англійській мові. Стаття може бути корисна для всіх, хто вивчає граматику англійської мови

Автор: Маркіян Т.

Хочете отримати одновлену підбірку цікавих (справді цікавих!) і сучасних ресурсів для вивчення англійської? Тоді вам саме до нас. Англомовні YouTube канали, Instagram профілі, сайти, щирі рекомендації. Я чекаю на Вас.

Автор: Яна Д.

О том, что является важнейшим условием эффективного и безопасного тренинга.

Автор: Олександра П.