8 причин почати вчити китайську мову!

1. Китайська - найпоширеніша мова у світі, нею розмовляють понад мільярд людей. Китайською мовою говорять не тільки в самому Китаї, але і в Малайзії, Сінгапурі, Тайвані, Таїланді, Індонезії, Монголії, на Філіппінах. Таким чином, носії китайської мови складають 14% від всіх жителів планети. Ви тільки спробуйте уявити, скільки можливостей вам дасть знання цієї мови. Ви зможете спілкуватися, навчатися та працювати у всіх вище перерахованих країнах!

2. Китайська економіка дуже конкурентоспроможна. За розрахунками BBC, Китай зможе обігнати США вже у 2028 році. А це означає, що ще через якийсь час, китайська мова може стати міжнародною, як англійська зараз. Згідно зі статистикою, у світі вже зараз налічується близько 100 мільйонів людей, які вивчають китайську. Ця цифра надалі буде тільки зростати.

3. Знання китайської мови дає можливість ведення бізнесу. Економіка Китаю надає безліч можливостей для ведення бізнесу. З кожним роком все більше і більше китайських підприємств відкриваються в Україні, Росії і тд і всім їм необхідні фахівці зі знанням китайської мови, яких,зараз, нажаль ще дуже мало. А заробітня платня у таких фахівців набагато вища, чим у фахівців з англійської мови.

4. Завести нових китайських друзів.

Китайці це напевно самий гостинний і чуйний народ з яким, я тільки знайома. Вони завжди посміхаються і прагнуть допомогти тобі. А якщо ти з ними будеш говорити китайською мовою, то вони будуть такі щасливі!!

5. Китайська мова не так складна, як здається. Багатьом з нас здається, що китайська дуже важка мова, це і не дивно, так як китайська дуже відрізняється від звичних нам європейських мов, але не варто боятися вчити китайську мову, адже це далеко не найскладніша мова у світі. Вона надзвичайна логічна та системна. У китайській мові логічна та зрозуміла вимова, проста граматика, логічна система ієрогліфів. У китайській мові немає ні відмін, ні дієвідмін, ні роду, ні часів. Важливо запам’ятати правильний порядок слів у реченні та основні граматичні конструкції, яких не дуже багато.

6. Можливість подорожувати по Китаю.

Природа Китаю здатна вразити кожного. У цій країні існує дуже багато природних місць, які неможливо побачити у жодному іншому куточку нашої планети. Тут є величні гори, незвичайні скелі, прекрасні острови з курортами, рисові і чайні тераси, високі водоспади, глибокі каньйони. І щоб дістатися до цих пам’яток, Вам буде потрібна китайська мова, адже у Китаї, навіть у мегаполісах, люди не володіють англійською мовою.

7. Зіткнення з китайською культурою та історією.

Культура та історія Китаю таїть у собі безліч таємниць. Тут досить сильно розвинутий кінематограф, історія, мистецтво і тд. По всьому Китаю можна нарахувати безліч музеїв, пам’ятників історії та культури. Володіння китайською мовою дасть Вам можливість особисто познайомитися з культурою Китаю та закохатися у неї.

8. У Китаї можна вчитися безкоштовно. Китайський уряд кожного року з метою залучення в країну іноземних студентів  і для співпраці у галузі освіти надає безліч грантів на навчання у будь – якому університеті Китаю. Це може бути грант просто на мовне стажування, або на навчання в бакалаврі аті, магістратурі чи аспірантурі. Всі витрати, включаючи проживання, навчання, харчування, китайський уряд бере на себе, Ви оплачуєте лише переліт та візу. Для того, щоб отримати стипендію, Вам необхідно здати профільний іспит на знання мови, написати мотиваційний лист та зібрати відгуки про Вас від ваших викладачів.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Вероніка М.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;