8 слів високого рівня для покращення вивчення англійської мови

Рейтинг:
Детальніше»Всі блоги користувача

Якщо ви – учень середнього рівня, я хотів би навчити вас восьми слів, які, на мою думку, повністю покращать ваше вивчення англійської мови. 

  1. Enhance означає щось покращити або зробити краще. Наприклад, 

What would enhance this food? – Що б покращило цю їжу?

What can we do to enhance? – Що ми можемо зробити для покращення? 

Вживання цього слова показує вашу здатність використовувати англійську мову для кращого спілкування. 

  1. Contribute. «Сприяти». Ми повинні приділяти чомусь певний час, енергію чи гроші, щоб допомогти досягти мети чи отримати користь. Ми використовуємо це слово, щоб сказати людям, що хочемо бути частиною групи, щоб зробити корисні зміни. 

How can I contribute? How can I help because I am part of this group to make things better? – Як я можу зробити внесок? Як я можу допомогти, тому що я є частиною цієї групи, щоб покращити ситуацію? 

Почніть використовувати це слово у своїй лексиці. 

  1. Adapt. «Адаптуватися». Якщо ви хочете продемонструвати гнучкість, ви адаптуєтеся. Дайте людям знати, що ви гнучкі й здатні змінюватися відповідно до мінливих обставин. 

We want you to adapt. – Ми хочемо, щоб ви адаптувалися.

How do you adapt to situations? – Як ви пристосовуєтесь до ситуацій?

Якщо ви скажете це слово на співбесіді, ви продемонструєте гнучкість та, мабуть, отримаєте роботу. Тож розгляньмо adapt як ваше третє слово для покращення вашого словникового запасу. 

  1. Efficient. «Ефективний». Щось, що працює добре, не витрачаючи час і зусилля. У цьому світі, в якому ми живемо, ми завжди намагаємося максимізувати свій час. Якщо ви зможете складати речення з цим словом, ви побачите, що багато людей захочуть з вами працювати, говорити, та навіть грати з вами. Ми хочемо зробити те, що ми робимо, і все, що ми робимо, набагато efficient

Коли ви efficient, ви виконуєте роботу, не витрачаючи час, зусилля, а в деяких випадках і гроші. І хто не хотів би більшої efficiency (ефективності) або щоб бути більш efficient

  1. Convey. «Передати». To convey a message (передати повідомлення) означає передавати інформацію в повідомленні, яке ви хочете, щоб хтось знав або відчув, що ви маєте на увазі. Ось приклад. 

I would like to convey to you my appreciation for the work that you've done. – Я хотів би передати вам свою вдячність за роботу, яку ви виконали. 

Так, я використав слово convey, але адресат розуміє, що це пов’язано з моїми сердечними почуттями, тому що це повідомлення передається, і саме це робить convey важливим словом, тому що воно допомагає вам виразити думки та емоції, а не лише слова самі по собі. Convey – чудове слово.

  1. Furthermore. «Крім того». Ще одне чудове слово для використання, яке є трохи офіційним, можливо, трохи помпезним, але мені воно подобається, тому що воно додає певної яскравості промові та показує, що ви почали опановувати англійську мову. І це слово означає «ба більше», і «що важливіше». 

The apartment is a great price. Furthermore, it's close to my workplace. – Квартира за чудову ціну. Ба більше, вона недалеко від моєї роботи. 

  1. Consequently «отже» вказує на причинно-наслідковий зв'язок. «Вказівка на причинно-наслідковий зв’язок» означає, що щось трапилося, і через це слідує інше.

Consequently, I lost the job after I told the boss where he should go. – Отже, я втратив роботу після того, як сказав босові, куди йому піти. 

І слово consequently вказує на причину та наслідок.

Крім того, воно є чудовим словом для покращення вашого словникового запасу. 

  1. Conversely «навпаки» – це слово, коли ви хочете розширити картину світу іншим людям. Тобто якщо вони думають про це, а ви хочете, щоб вони подивилися й на те. Наприклад, 

John would like to do this, and it's a great idea, but conversely, if we do this, we might get a better result. – Джон хотів би це зробити, і це чудова ідея, але, навпаки, якщо ми це зробимо, ми можемо отримати кращий результат. 

Використовуючи слово conversely, я кажу, що перспектива Джона така, але ця інша перспектива може дати нам чудовий результат. 

Це вісім слів, які дозволять вам спілкуватися на вищому рівні з іноземцями та носіями англійської мови.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Маркіян Т.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Легкий англійський словниковий запас: things та stuff

У статті йдеться про використання слів things та stuff в англійській мові.

Автор: Маркіян Т.

Ексцентричні тренування. Вплив ексцентричної фази вправ на м'язовий ріст і силу.

Методи збільшення ефективності ексцентричних тренувань. Ексцентричні тренування мають потужний вплив на розвиток м'язової маси та сили.

Автор: Наталія Ф.

10 поширених варіантів слова “туалет” англійською

У статті висвітлено 10 поширених варіантів слова “туалет” англійською.

Автор: Маркіян Т.

Легка розмова англійською: розмова про інтереси та хобі

У статті йдеться про те, як побудувати розмову про хобі, про те, чим ми любимо займатися у вільний час та про спільні інтереси.

Автор: Маркіян Т.

Розмовляйте англійською природно: wanna, gimme, lemme, gonna

У статті йде мова про такі скорочення, як «wanna», «lemme», «gonna», «gotta», «gimme», «kinda» і «dunno».

Автор: Маркіян Т.

Тренування після травм: як безпечно повернутися до активного способу життя?

Дотримання правильних методик допоможе повернутися до фізичної активності без ризику для здоров'я.

Автор: Наталія Д.

Інші новини:

;