9 найстрашніших помилок на ЗНО

№1. Недостатньо практики

Я сама колись здавала ЗНО і я прекрасно розумію Вас.Коли здається, що часу на підготовку вже не залишилось і наступає паніка, найкраще, що можна зробити це-…ТЕСТИ. Якщо Ви пройшли вже всі теми, які тільки можна - робіть тести, як можна більше, один за одним і ОБОВ'ЯЗКОВО ПЕРЕВІРЯЙТЕ ВІДПОВІДІ. Повірте моєму досвіду: коли залишається місяць до ЗНО, Вам треба тільки заповнювати пробіли в знаннях постійною практикою-тільки тести дозволять визначити їх.

 

№2. Невміння розв'язувати завдання на час

Якби мені свого часу дали таку пораду,яку я даю ВСІМ своїм ЗНОшникам, я б зберегла купу нервів. Почніть розв*язувати завдання НА ЧАС. Ставите таймер на телефоні і починаєте-від слухання до твору. Вам треба мало того, що вкластись у відведений час, так ще й виділити МІНІМУМ 10 ХВИЛИН НА ПЕРЕВІРКУ. Не будьте наївними, вважаючи, що Ви скажете екзаменаторам «а мені тут одну буквочку дописати» і вони Вам дадуть це зробити- НІ.Час регламентований і винятків робити не будуть.

 №3. Ви змінюєте відповідь в бланку в останній момент

НЕ РОБІТЬ ТАКОГО. З власного досвіду знаю: після такого колосального розумового навантаження як здача екзамену, Ваш мозок буде виснажений, повірте. Довіряти своєму мозку в такому стані я б не стала.ЗАПАМ*ЯТАЙТЕ: перша відповідь, яка прийшла Вам в голову, має 80% шанс бути правильною. При виправленні в останній момент грає роль ще й стрес. То як виснажений мозок, у величезному стресі має дати правильну відповідь? Маю купу прикладів, коли виправляли по 10 відповідей в кінці ЗНО і вгадайте,який був результат?

№4. Розраховуйте місце для написання твору.

ПО-перше, якщо не маєте,що писати, не розтягуйте букви. Вас все одно «спалять» на цьому.Якщо Ваш твір виявиться підозрілим(в ньому буде менше,ніж 100 знаків)вони БУДУТЬ ЇХ ПЕРЕРАХОВУВАТИ.200%. Твір перевіряють три екзаменатори і навіть,якщо один з них не зверне увагу на це,то інший-точно.А якщо у Вас купа думок і Ви не впевнені, чи вмістите їх-пишіть дрібним почерком. Якщо у Вас закінчиться листок серед Вашого листа, ніхто не дасть Вам подвійного листочка, щоб дописати решту.

№5. Неуважність через втому

Спробуйте налаштуватись на відведений для кожного тестування час так, щоб навіть не думати про «не зможу», «не знаю», бо втомився. Повірте, час пролетить дуже швидко. Втома прийде десь через годину, але треба її заглушити роботою. Напередодні відпочиньте, нічого не зубріть і похапцем не повторюйте. Як зробила я-останній день я взагалі нічого не робила. ВЗАГАЛІ. Повірте, немає нічого гіршого,ніж втомлений мозок.І уявіть, як сумно буде тоді, коли ВИ ЗНАЛИ відповідь, але Ваш втомлений мозок не зміг її згадати

№6. Документи!!!

Я би радила зробити так: з вечора складіть на тумбочку всі потрібні документи. Зранку перевірте їх ще раз. Покладіть в сумку. Коли будете виходити з дому-перевірте останній раз

№7. Коли пишете твір.

Всі роки кажу учням: не робіть переносів, краще почніть писати слово з нового рядка, гріше від цього не буде. А от неправильне перенесення слова точно будуть рахувати за помилку.

№8 Списування

Не намагайтесь списувати. Скоріше за все, ЗНО-це те, що визначить Ваше подальше життя. Не забудьте-Вам не дозволять перездати його,якщо зловлять на списуванні.Воно того не варте. Та і тим більше:сільки часу знадобиться для пошуків відповіді на одне завдання-це не ефективно

№9 Заспокійливі та енергетики

НЕ ПИЙТЕ ЇХ. Мій досвід двічі абітурієнта і студента (Бакалаврат і Магістратура) доводить,що вони сповільнюють роботу мозку,або відволікають його.Повірте:коли я пила валер*янку,мені було занадто байдуже напружувати свій мозок,щоб вирішувати завдання, а з енергетиком мене просто трусило-і це ще більше відволікало.Не експерементуйте, Ви взагалі не знаєте як поведе себе Ваш організм.

ВИ ЗДАСТЕ ЗНО НА ПОТРІБНИЙ БАЛ! І все це скоро закінчиться, удачі ;)

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Діана Ч.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

8 принципів роботи мовленнєвого терапевта (логопеда) в роботі із СДУГ, РАС, дислексія

Оскільки все більше з’являються запити на роботу із дітьми із СДУГ/РАС/дислексією тощо, в роботі спеціалісти логопеди повинні знати та використовувати принципи підтримки нейрорізноманіття.

Автор: Юлія К.

Схема хімічної реакції є, а з коефіцієнтами повне розчарування?

Перетворимо схему хімічної реакції з відомими продуктами, додавши відповідні коефіціенти

Автор: Анна Г.

Вивчати мову в мовному середовищі чи ні: проблеми з якими можна стикнутися

В статті розглядаються найпоширеніші труднощі, з якими стикаються новачки, які переїжджають в іншу країну з бажанням вивчити мову

Автор: Карина К.

Ефективна підготовка до TOEFL: ключові кроки

Ключові стратегії у підготовці до міжнародного іспиту TOEFL iBT

Автор: Світлана К.

What's the difference between BIG and LARGE, SMALL and LITTLE?

В англійській мові є два прикметника маленький та великий. В цій статті описується загальне правило вживання цих прикметників та їх відмінності.

Автор: Світлана Д.

Інші новини:

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

11.02.2024

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

09.02.2024

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

01.02.2024

Як вступити на дизайн в 2024 році

Як вступити на дизайн в 2024 році

31.01.2024

;