Ще в кінці 2012 року в мене та Андрія Демчишина (теж викладача Репетиторської школи Букі) виникла ідея відзняти ряд відео уроків по підготовці до ЗНО. Ми обоє викладаємо як фізику так і математику. Поділили між собою теми та предмети і почали знімати.

 

Відверто скажу, що ідея була в тому, щоб прорекламувати себе та Репетиторську школу Букі. Досить швидко ми помітили, що наші відео мають деякий успіх. Зростали кількість переглядів на youtube та кількість учасників на сторінках соцмереж. І чим більше ми знімали, тим більше користувачів дивилися наші відео.

 

За неповних два роки наші відео продивилися понад 200 тисяч разів!! Хто з викладачів ще може похвалитися такою аудиторією? Ця цифра приблизно дорівнює кількості випускників всіх українських шкіл.

 

Всі матеріали на каналі Репетиторскьої школи Букі є безкоштовними для особистого перегляду. Заборонено будь-яке використання відео у комерційних цілях.

 

 

Можу сказати, що ми досягли деякого рівня роботи. Підбирали найцікавіші та найскладніші задачі, що зустрічаються на ЗНО і пояснювали їх. Намагалися підлаштовуватися під потреби учнів і давати саме ті матеріали, що найбільше потребують пояснень.

 

Отож тепер українські школярі мають змогу вчитися безкоштовно. Ми запрошуємо викладачів та репетиторів до співпраці. Пропонуємо продовжити роботу по інших предметах. Ви можете доповнити наш безкоштовний канал своїми відео на добровільній основі. Звертайтеся до адміністраторів школи або пишіть на email.

 

Сподіваємося, що наша робота буде корисною для деяких учнів, а відео уроки будуть цінною допомогою при підготовці до ЗНО. Ви можете переглянути їх на сайті Репетиторської школи Букі в розділі Онлайн освіта, або на каналі школи порталу Youtube.

 

 

Читайте також: Відкрився новий центр дистанційної освіти.

 

 

 

Автор: Олександр