От і минув навчальний рік. Протягом року мав щастя працювати в проекті "Галілео". Метою даного проекту(для мене) безкоштовно допомогти учням успішно здати ЗНО з математики. Ні для кого не секрет, що на сьогодні є проблеми з якісною безкоштовною освітою. Сам я звичайний викладач математики в київському коледжі, працював в різних навчальних центрах, також самостійно (репетитор, онлайн-репетитор). Також активно  займаюсь популяризацією математики серед молоді, в своїй групі, відео каналі, блозі, онлайн курсах. Так як математика - це головна наука. Вона допомагає учням навчитись критично мислити. Адже, людина, яка знає математику запросто розбереться в будь-якій іншій сфері.

 

В моїй роботі велику увагу потрібно приділяти мотивації вивчення математики. В Галілео діти прийшли зацікавлені, "очі горять" ,  і з великою жагою до знань, тому  після заняття набираєшся сил та енергії, дивлячись на успіхи дітей. Кожен учень розумів навіщо прийшов, тому всі старались отримати максимум від занять. В основному діти були відповідальними, але, звісно траплялись випадки запізнень, не виконання д.з.  Але це були поодинокі випадки.

Взаємодія з організаторами була на найвищому рівні,  а таких людей, як бібліотекар ще в житті не зустрічав. Мова йде про Ірину Едуардівну (якщо не помиляюсь) уважна, приємна, а також дуже ерудована.

В таких проектах завжди хочеться брати участь і щоб таких проектів було побільше і не тільки на території Києва. Так як, хочеться щось зробити корисного для країни, для дітей, адже діти – наше майбутнє, тому в таких проектах буду брати участь завжди. 

 

З наступного року запускаю масові безкоштовні онлайн курси з математики (деякі вже вийшли), де можна переглянути відео з даної теми, пройти тест, а вкінці скласти іспит і отримати сертифікат. Теми розбиті на розділи. Оскільки 1-го класичного безкоштовного заняття на тиждень для дітей замало.

 

Роботою задоволений дуже радий, що познайомився з такими однодумцями, людьми, для яких освіта молоді на першому місті,  як Олександр Ярусевич та Іриною Едуардівною.

Автор: Ткаченко Євген Миколайович