Київський півмарафон 2014 і Репетиторська школа БУКІ

Сьогодні - 28 жовтня і вже рівно місяць пройшов від тієї дати, коли в Києві пройшло неймовірне спортивне свято – 4 Міжнародний півмарафон. Це - надзвичайна подія, яка зібрала сильних духом людей, котрі не бояться постійно боротись і перемагати самого себе.

Якось в мене все не вистачало часу і натхнення написати про цю подію замітку, але тут, в доволі символічний день – рівно через місяць від старту, я зібрався з думками і час звідки не візьмись – з’явився.  Цей півмарафон був багато в чому особливим. Почну з себе: медалька з цього старту стала фінальною в моїй київській біговій колекції, хоча й не віриться, що пройшло вже стільки часу. Здається, тільки вчора переборював себе, свій страх, щоб стати на старт осіннього півмарафону 2012. Цієї осені вперше в своєму житті, багато в чому через мою ініціативу і прохання, на старт подібних змагань вийшла Марина Галата – репетитор школи БУКІ з біології та хімії, з чим ми її і вітаємо. Але самою значущою подією все-таки стало те, що вперше в своїй історії Репетиторська школа БУКІ взяла участь в подібній події, причому, виставивши на змагання в естафеті відразу дві своїх команди репетиторів. Їхній дебют був доволі успішним: БУКІ-1 стала 9 з майже 50 команд, програвши при цьому 7-му місцю лише 12 секунд. Виступ другої команди БУКІ-2 був менш успішним, але той заряд емоцій, які вони отримали, просто не передати словами. Здається, ось тільки їм одягнули медалі учасників півмарафону, як вони вже з захопленням обговорювали плани на участь у наступному – весняному марафоні.

 В цілому, півмарафон справив позитивне враження. Це, звичайно, був не ідеальний старт, в якому були і свої маленькі недоліки, які добре видно в порівнянні з минулими рокам, але все ж - це свято спорту, перемоги над собою, котре дарує неймовірну кількість емоцій та мотивації на майбутнє. Ще раз привітаю всіх тих, для кого цей старт в команді БУКІ був першим,  і побажаю побільше  їх в майбутньому. Ну а я вже потихеньку буду діставати свої кросівки з полички і готуватись до наступного, вже теплого, весняного марафону. Можливо, від БУКІ вже буде бігти 3 команди, одна з яких - виключно жіноча, але це поки секрет, і я вам його не говорив. Тоді, до весни, до п’ятого, ювілейного  Київського марафону 2015.

4 київський півмарафон, естафета

Склад команди БУКІ-1:

1.      Синжерецький Вадим - куратор школи БУКІ(капітан);

2.      Гирка Юрій – репетитор з фізики, математики;

3.      Репнін Костянтин - репетитор з фізики, математики, програмування;

4.      Кушнір Дмитро - репетитор з фізики, математики;

Склад команди БУКІ-2:

1.      Александренко Анастасія - репетитор з фізики, математики (капітан);

2.      Мухіна Тетяна – репетитор з фізики, математики;

3.      Михайлов Сергій - репетитор з фізики, математики;

4.      Буник Олексій - репетитор з фізики, математики, вищої математики;


Особистий залік (півмарафон – 21км):

 

1.      Галата Марина – репетитор з хімії і біології;

Автор: Вадим