Наші батьки хочуть для нас найкращого, тому намагаються віднайти школу з тим чи іншим поглибленим навчанням. Але що робити тим, для кого така школа дорога чи добиратися важко. Тому і з'явилися такі люди як репетитори. На мою думку, батьки, вже з пелюшок своїх дітей, починають шукати репетиторів до школи чи просто щоб дитина розвивалася значно швидше ніж її однолітки. В наш час майже немає такої людини, яка б не знала, хто такий репетитор. 

 

             Тож поговоримо про плюси нашого з вами улюбленого заняття. Я, як репетитор, можу сказати, що великим, жирним плюсом є те для нас, що це і практика неабияка (якщо ви вчитесь на вчителя), і додатковий заробіток (а для студента так взагалі). Для батьків - те, що з їхнім чадом займаються індивідуально (звичайно є певний мінус - вони ж і платять), для дитини це кращий доступ до освіти (так вона може ще й не розуміє), але через пару рочків ой як буде радіти що мала репетитора. До речі, в минулому я така сама була дитина, яка ходила до репетитора ще й до кількох одразу, тому для учня нашого має бути тільки плюси від цього. Адже до нас іде вже дитина, яка відсиділа 5-6 уроків, змучена, а може ще й голодна;( Тому наша з вами задача це розрадити дитину і легко дати їй знання. Бо якщо ще шкільні вчителі мають по 20-30 дітей в класі, а ще й при такій зарплатні, а у нас з вами всього 1-2 години часу і з однією дитиною!

 

              Стосовно мінусів, як на мене він є один!!! І, чесно кажучи, проблема в освіті нашій, тобто якби нам в школі давали якісні знання, дійсно адекватно, весело, то і репетиторів би не було. і звичайно якщо б в класі було до 8 діточок, то з шкільних лав виходили б вже діти, знаючі чого вони прагнуть у житті (більша частина так точно). Так, я згодна, є в нашій країні такі заклади, але вони обходяться в копієчку батькам. І не малу. Тому тут вибір за батьками, чи будуть вони платити більші гроші за освіту повну, чи хай дитина вчиться в посередній школі, але ходить до 3-4 репетиторів.

 

            Як і медаль, репетиторство має 2 сторони, для когось це одні плюси, для когось тільки мінуси. Є діти, з якими батьки займаються уроками, і їм достатньо. Є просто розумні та здібні діти, які можуть вчитися в школі у Ворохті, але мати знання на рівні випускника Кловського ліцею. Треба просто знати, що вам треба, що ви хочете дати свої дитині, і від того вже йти. А там і буде відповідь.

 

Читайте також: Що потрібно знати батькам при виборі репетитора?

 

Автор: Зоя