Освіта більшості людей закінчується тоді, коли вона тільки починається. Часто через неможливість шкільних учителів зацікавити учнів вони втрачають інтерес до навчання і наук взагалі. Причинами цього можуть бути застосування тривіальних, застарілих методів викладання, апатія і відсутність бажання знаходити нові підходи. Будь-який предмет у такому «амплуа» викликає у дитини щонайменш відразу, і спонукає відмовитись від його старанного вивчення. Як наслідок, вони вчаться не шляхом розуміння, а якимось іншим способом – шляхом механічного запам'ятовування або якось інакше. Їхні знання такі крихкі! Один із можливих шляхів вирішення проблеми – знайти нового вчителя. І тут на допомогу приходить репетитор.

          Найбільші вкладення, які ви можете зробити – це вкладення не в нерухомість, в акції або до фондів взаємодопомоги. Це вкладення у Вашу освіту, отже, і в освіту ваших дітей. http://buki.com.ua/tutors/Репетитор – це спосіб зламати «стіну» між дитиною і певною науковою дисципліною. Як не дивно, навчання у школі часто є оглядовим, не передбачає проникнення у сутність речей, а це і є головним завданням освіти. Буває, що діти можуть складати іспити і «вчити» все це, не знаючи абсолютно нічого, крім того, що вони визубрили.

 

     «Усякий раз, коли ламаєш цеглину, бачиш тільки її поверхню. А те, що у цегли є щось всередині, - усього лише теорія, яка допомагає нам краще зрозуміти природу речей». Висококваліфікований репетитор допоможе не тільки підготуватись до ЗНО чи ДПА, а й прищепить учневі «любов» до науки, зацікавить і допоможе знайти практичне використання вивченого матеріалу. Адже інформація без застосування даремна. Прихильність Ваших дітей до отримання знань та інформації визначить, наскільки далеко вони зможуть просунутися і як багато вони зможуть досягти.

 

     З іншого боку, батьків може лякати неповноцінність співвідношення ціна-якість, адже знайти дійсно хорошого репетитора – нелегка справа. Потрібно слідкувати за навчальним процесом дитини, щоб переконатись у кваліфікованості репетитора і наявності прогресу. Це спонукає до вдосконалення уроків репетитора, введення практики «пробних» занять, де батьки зможуть контролювати якість викладання, за який сплачують гроші.

 

     Остаточний вибір залишається за вами, але памятайте, що неотримані знання, як і непрочитані книжки, можуть помститися. Модерний світ потребує оновлення в усіх сферах діяльності, і, перш за все, в освіті. Використовуйте усі можливості для досягнення найбільшого ефекту і ставтесь серйозно до навчання вашої дитини.

 

Читайте також: Що треба знати батькам при виборі репетитора?

 

Автор: Субач Катерина Вікторівна