Кожен з нас радіє новим відкриттям і різним цікавинкам, особливо, коли вони стосуються речей, які на перший погляд здаються буденними. Пропоную Вам перелік фактів про освіту і все, що так чи інакше пов’язано з процесом навчання.

 

Діти, що навчилися читати до третього класу, мають менше шансів потрапити у в'язницю, почати вживати наркотики або не закінчити школу. Причинно-наслідковий зв'язок очевидний, до того ж, найкращим віком для навчання читанню вважають 4-6 років, бо вже  в 6-7 років процес ускладнюється. Однак, закінчення школи чи університету теж ще не є запорукою успіху.

 

Половину всіх продаваних сьогодні книг купують люди старші 45 років. Можливо, з плином часу люди визнають важливість саморозвитку, його значення для кар’єрного росту, але, скоріш за все, це лише спосіб проведення дозвілля.

 

 Україна посідає четверте місце у світі за кількістю громадян з вищою освітою. Про цінність даної освіти, яка не варта ламаного гроша, я вже зазначала раніше, хоча, знайдуться ті, хто не згодні з такою думкою.

 

Дорослі, які регулярно читають літературу, більш ніж у два з половиною рази схильні займатися волонтерською чи благодійною роботою і більш ніж у півтора рази схильні приймати участь у спортивних заходах. Отже, вислів «у здоровому тілі - здоровий дух» повністю виправдав себе. Дійсно, література виховує різносторонню людину, яка помічає проблеми навколишнього світу і хоче знайти шляхи їх вирішення. Водночас, цей факт частково руйнує стереотип про недостатній інтелектуальний рівень спортсменів, адже розумна людина прагне ставитися з розумом і до власного здоровя.

 

Жінки купують 68% усіх книг. Тут знову можна сказати про проблему гендеру, але не буду категоричною, бо не виключено, що значна частина цих книг – бестселери із розряду «мильних опер», які придатні для безтурботного проведення часу.

 

Вважається, що малограмотність щорічно обходиться бізнесу і платникам податків у 20 мільярдів доларів у вигляді втраченої заробітної плати, втраченого прибутку і зниженої продуктивності. Ця новина дійсно шокує і вводить у ступор. Для покращення рівня освіти у країнах, які мають проблеми в цій галузі, необхідні набагато більші суми грошей. Але витрачені ресурси пізніше виправдають себе, адже збільшення продуктивності і якості робочої сили призводить до покращення виробітку.

 

http://vkurse.ua/i/2007-10/shtrafuyut-za-proguly-detey.jpgДо топ-10 питань про школу належать: як чи не піти до школи? як відмазатися від школи? як прогуляти школу? як стати популярною в школі? як стати відмінницею в школі? як сподобатися хлопцю в школі? як добре вчитися в школі? як стати крутим у школі? коли в школу? як вмовити батьків не йти до школи? Без сумніву, левова частка українських школярів інтенсивно шукає шляхів уникнення школи або цікавиться питанням взаємовідносин більше, ніж процесом отримання знань, і провина за це лежить саме на плечах тих, хто керує цим процесом. 

 

Виходить, що сфера освіти має «плюси» і «мінуси», серйозні і кумедні сторони, які варті нашої уваги для їх вивчення і переосмислення.

Читайте також: Стан освіти в Україні.

Автор: Катерина