Відкрився новий центр дистанційного навчання - Знання Онлайн

Нещодавно в Україні стало на одну школу більше. На цей раз відкрилася не класична школа, а дистанційна. Якщо точніше, то це онлайн ресурс, що готує учнів до ЗНО. Називається він "Знання Онлайн" - znonline.org

 

"Знання Онлайн" дає можливість учням вчитися дистанційно, освоювати весь необхідний матеріал дома.

 

На сторінці "Школа" ви знайдете список курсів: "Математика - підготовка до ЗНО", "Фізика - підготовка до ЗНО", "Історія України - підготовка до ЗНО", "Українська мова - підготовка до ЗНО". Кожен курс розбитий на окремі теми. Послідовність складена так, щоб кожен учень незалежно від рівня знань міг почати навчання у центрі "Знання Онлайн".

 

Одна тема складається з лекційних відео-уроків, відео з поясненням практичних завдань, підсумкових конспектів та тестів, що складені на зразок тестів ЗНО. При послідовному вивченні матеріалів учні поступово нагадають всю шкільну програму згідно вимог Міністерства освіти і науки.

 

 

 

Онлайн навчання, звичайно, не може повністю замінити класичне навчання. Але воно може допомогти багатьом учням якісно підняти свій рівень знань перед тестами ЗНО.

 

Викладачі центру поєднують класичний навчальний підхід з сучасними можливостями. Основним у навчанні є системність та послідовність викладення матеріалу. Ви самі можете ознайомитися з програмою та темами, що пропонують викладачі. Переконайтеся у тому, що курси охоплюють всю шкільну програму і не залишають пробілів. Інша важлива деталь - доступність матеріалу. Кожна тема починається з самих основ і простих означень. Якщо учень повністю пропустив цю тему в школі, він в змозі її вивчити на рівні вимог ЗНО по відео уроках. Для учнів з вищим рівнем знань завжди знайдуться важливі матеріали та складні завдання в кінці кожної теми.

 

Викладачі звертають увагу на те, чому важливо володіти знання і де вони застосовуються в нашому житті. Тому ще наа початку теми кожен учень зрозуміє, що математика і фізика це не такі далекі від нас науки, а українська мова та історія потрібна не тільки інтелігентам а й кожному громадянину.

 

Якщо вас зацікавила можливість навчання, відвідайте сайт "Знання Онлайн" - znonline.org. Навчайтеся де б ви не знаходилися дома чи у подорожі, в будь-який зручний для вас час!

 

Для учнів шкіл-інтренатів, дітей-сиріт, дітей-інвалідів та для всіх школярів постраждалих від війни регіонів (Луганської та Донецької областей) центр Знання Онлайн надає вільний доступ до всіх матеріалів. За деталями звертайтеся до адміністраторів, пишіть на пошту info@znonline.org

Або ж долучайтеся до сторінки центру на фейсбуці, запитання щодо навчання і реєстрації можна задати прямо там.

 

Будьте розумними та успішними!

 

 Знання Онлайн

 

Автор: Олександр Я.