Зустріч репетиторів БУКІ 5.12.2014

Зустріч репетиторів БУКІ 5.12.2014

В прохолодну п’ятницю 5-го грудня в 200-й аудиторії фізичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка відбувся семінар для репетиторів від компанії БУКІ. На ньому були оговорені сучасний стан і динаміку розвитку компанії БУКІ, основні нюанси в взаємодії «батьки-компанія-репетитор» та психологію і специфіку першого заняття. Ведучим семінару, окрім мене був ще один співзасновник та співвласник компанії – Ярусевич Олександр, який і вів доповідь по останньому питанню. Коротенько викладу тезиси свого виступу, а на останок розповім про враження і емоції від семінару.

Саша, поперед мене, трошки розповів про саму компанію, її здобутки і досягнення на сьогодні. Але будь-яка динаміку росту повинна обов’язково трансформуватися в замовлення – це потрібно як і для вас, так і для нас. Яким чином це проходить. Клієнт знаходить нас в ТОП в пошуковій системі по певному запиту, або телефонує побачивши наш номер на флаєрі чи оголошенні. Далі менеджер опрацьовує замовлення – телефонує батькам, уточнює інформацію і шукає потенційно найкращого репетитора. Що таке «потенційно найкращий» - це та людина, яка найбільш відповідає всім запитам, залишених батьками і стоїть серед своїх конкурентів найвище в рейтинговій таблиці.

Якщо репетитора і менеджера все влаштовує, вона передає контактні дані клієнта репетитору, який май в той же час зателефонувати батькам уточнити всі нюанси і відписати менеджеру, або оформити звіт в особистому кабінеті, поставивши дату першого заняття. Це дуже важливий пункт, на який би я вам рекомендував звернути особливу увагу. Чим довше ви будете не контактувати – тим більше шансів, що людина знайде собі іншого репетитора. Таке поняття як конкуренція ще ніхто не відміняв. А це (пізній звіт),  в свою чергу, відобразиться на оцінці вашої анкети і зниження шансів отримання хороших замовлень в подальшому.

Зустріч репетиторів БУКІ 5.12.2014

 

Далі ви безпосередньо проводите перше заняття. Про основні його нюанси, особливості розповість вам Саша далі. Я лиш хочу зазначити, що після цього знову потрібно прозвітувати в особистому кабінеті про його успішність. Після уточнення частоти і тривалості занять оплатити компанії вартість тижневого доходу.

Я вже говорив, про те, що ми є не єдиною компанією по підбору репетиторів. Відповідно постає питання: « А чому ми маємо працювати саме з вами?». Тому, напевно, є доцільним виокремити основні переваги в роботі з компанією БУКІ. Я розумію, що «кожна жаба своє болото хвалить», але все-таки буду старатись бути максимально об’єктивним, а якщо ні, то ви говоріть, або, як в фільмах – кидайте помідори.

Ну що ж поїхали:

1.Нова рейтингова система перевірки роботи репетиторів, що дозволяє об’єктивно їх оцінювати і стимулювати до якісного виконання обов'язків;

 

Список параметрів, за якими оцінюється репетитор:

  1. Фото хорошої якості (3 бал);
  2. Підтверджуюче фото на фоні символіки “БУКІ” в офісі (5 бали);
  3. Анкета заповнена відповідно всім вимогам (5 бали);
  4. Наявність документа про освіту:

5.       студентський квиток ( 3 бал);

6.       диплом бакалавра (8 балів) (з відзнакою 10 балів);

7.       диплом магістра (12 балів) (з відзнакою 15 балів);

8.       кандидат наук (доцент) (20 балів);

9.       доктор наук (професор) (30 балів);

10.   Відзнаки, дипломи, грамоти: обласний рівень (5 бали); всеукраїнський (10 балів); міжнародний (15 балів);

11.   Проходження тесту при реєстрації: 10 питань по 1 бал за кожне і того максимум 10 балів;

12.   Своєчасна оплата (2 бал), з запізнення на строк більше 4-х днів (-3 бали);

13.     Ведення репетиторського текстового, відео блогу та відгуки клієнтів (оцінює менеджер, відповідальний за блоги в ручному режимі):

 

Відгуки

Текстовий блог (статті)

Відео

0балів -  (просто жахливо);

     

4 бали -   задовільно;

     

8 балів -    добре;

     

12 балів -  відмінно;

     

16 балів -  напів-Бог(5+);

     

20 балів -  БОГ (5++);

     

 

Лояльність: чим кращий рейтинг у репетитора (чим більше балів) тим менше сплачує він при наступному замовленні і тим вище він знаходиться в списку і тим кращі (дорожчі замовлення отримує. Система буде рівневою: 5 рівнів (5 зірочок):

 

2.Відео - канал з великою кількість рубрик, які може вести кожен із вас. Це унікальна можливість розвиватись і стати популярним в тій сфері, в якій ви працюєте. Причому не потрібно починати з нуля. Вже є готовий базисний фундамент, рекомендації і команда спеціалістів, котрі вам допоможуть. Кого зацікавило, можете поглянути відео на нашому каналі про те «Для чого репетитору канал на YouTube?». Це запис вебінару проведеного разом з Олександрою Руденко і нашими партнерами в Харкові, або просто підійти і запитати мене в кінці семінару.

 

3.Єдина в Україні освітня блог платформа для репетиторів де вони зможуть виставляти на огляд статті, відео, новини;

4.Сервіс для легкого знаходження і скачування надзвичайної кількості освітніх матеріалів.

5.Скоро в перше в Україні - репетиторські послуги в твоєму мобільному (планшеті)!

 Ось приблизно так. Звичайно на самому семінарі було трохи більше інформації було, але все-таки все важко передати в паперовій формі. Особливо складно передати емоції живого спілкування з аудиторією – це було дуже круто. Надіюсь весною зробимо аналогічну зустріч, але з більшою кількістю учасників. Теми доповідей будуть дуже цікавими – обіцяю і закликаю всіх приходити. До наступної зустрічі.

Зустріч репетиторів БУКІ 5.12.2014

Автор: Вадим С.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Ментальні вправи у кундаліні-йозі

Стаття описує деякі ментальні вправи у кундаліні-йозі, які покажуть те, що можна домогтися впливу енергії на тіло.

Автор: Тарас Г.

IELTS vs TOEFL: що обрати?

Яке воно - протистояння між двома найпопулярнішими екзаменами з англійської мови? Гайда розбиратись!

Автор: Соломія Я.

Як написати власне висловлення на ЗНО на високу оцінку?

Як уберегти себе від поганого результату ЗНО з української мови і літератури. Структура власного висловлення, особливості написання, поради.

Автор: Лілія Ш.

Фундамент жизни и вокала. Развиваем правильное дыхание

Основы вокального дыхание, виды дыхания, опора. Функционально значение работы диафрагмы и упражнения помогающие почувствовать диафрагму и научится управлять ею.

Автор: Анастасія М.

Ідіоми англійською про сніг і тематична підбірка «Ялинкові прикраси»

Після прочитання цієї статті святковий настрій і нові знання з англійської - гарантовано!

Автор: Тарас Ш.