Зустріч репетиторів БУКІ 5.12.2014

Рейтинг:
Детальніше»Всі блоги користувача

В прохолодну п’ятницю 5-го грудня в 200-й аудиторії фізичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка відбувся семінар для репетиторів від компанії БУКІ. На ньому були оговорені сучасний стан і динаміку розвитку компанії БУКІ, основні нюанси в взаємодії «батьки-компанія-репетитор» та психологію і специфіку першого заняття. Ведучим семінару, окрім мене був ще один співзасновник та співвласник компанії – Ярусевич Олександр, який і вів доповідь по останньому питанню. Коротенько викладу тезиси свого виступу, а на останок розповім про враження і емоції від семінару.

Саша, поперед мене, трошки розповів про саму компанію, її здобутки і досягнення на сьогодні. Але будь-яка динаміку росту повинна обов’язково трансформуватися в замовлення – це потрібно як і для вас, так і для нас. Яким чином це проходить. Клієнт знаходить нас в ТОП в пошуковій системі по певному запиту, або телефонує побачивши наш номер на флаєрі чи оголошенні. Далі менеджер опрацьовує замовлення – телефонує батькам, уточнює інформацію і шукає потенційно найкращого репетитора. Що таке «потенційно найкращий» - це та людина, яка найбільш відповідає всім запитам, залишених батьками і стоїть серед своїх конкурентів найвище в рейтинговій таблиці.

Якщо репетитора і менеджера все влаштовує, вона передає контактні дані клієнта репетитору, який май в той же час зателефонувати батькам уточнити всі нюанси і відписати менеджеру, або оформити звіт в особистому кабінеті, поставивши дату першого заняття. Це дуже важливий пункт, на який би я вам рекомендував звернути особливу увагу. Чим довше ви будете не контактувати – тим більше шансів, що людина знайде собі іншого репетитора. Таке поняття як конкуренція ще ніхто не відміняв. А це (пізній звіт),  в свою чергу, відобразиться на оцінці вашої анкети і зниження шансів отримання хороших замовлень в подальшому.

 

Далі ви безпосередньо проводите перше заняття. Про основні його нюанси, особливості розповість вам Саша далі. Я лиш хочу зазначити, що після цього знову потрібно прозвітувати в особистому кабінеті про його успішність. Після уточнення частоти і тривалості занять оплатити компанії вартість тижневого доходу.

Я вже говорив, про те, що ми є не єдиною компанією по підбору репетиторів. Відповідно постає питання: « А чому ми маємо працювати саме з вами?». Тому, напевно, є доцільним виокремити основні переваги в роботі з компанією БУКІ. Я розумію, що «кожна жаба своє болото хвалить», але все-таки буду старатись бути максимально об’єктивним, а якщо ні, то ви говоріть, або, як в фільмах – кидайте помідори.

Ну що ж поїхали:

1.Нова рейтингова система перевірки роботи репетиторів, що дозволяє об’єктивно їх оцінювати і стимулювати до якісного виконання обов'язків;

 

Список параметрів, за якими оцінюється репетитор:

  1. Фото хорошої якості (3 бал);
  2. Підтверджуюче фото на фоні символіки “БУКІ” в офісі (5 бали);
  3. Анкета заповнена відповідно всім вимогам (5 бали);
  4. Наявність документа про освіту:

5.       студентський квиток ( 3 бал);

6.       диплом бакалавра (8 балів) (з відзнакою 10 балів);

7.       диплом магістра (12 балів) (з відзнакою 15 балів);

8.       кандидат наук (доцент) (20 балів);

9.       доктор наук (професор) (30 балів);

10.   Відзнаки, дипломи, грамоти: обласний рівень (5 бали); всеукраїнський (10 балів); міжнародний (15 балів);

11.   Проходження тесту при реєстрації: 10 питань по 1 бал за кожне і того максимум 10 балів;

12.   Своєчасна оплата (2 бал), з запізнення на строк більше 4-х днів (-3 бали);

13.     Ведення репетиторського текстового, відео блогу та відгуки клієнтів (оцінює менеджер, відповідальний за блоги в ручному режимі):

 

Відгуки

Текстовий блог (статті)

Відео

0балів -  (просто жахливо);

     

4 бали -   задовільно;

     

8 балів -    добре;

     

12 балів -  відмінно;

     

16 балів -  напів-Бог(5+);

     

20 балів -  БОГ (5++);

     

 

Лояльність: чим кращий рейтинг у репетитора (чим більше балів) тим менше сплачує він при наступному замовленні і тим вище він знаходиться в списку і тим кращі (дорожчі замовлення отримує. Система буде рівневою: 5 рівнів (5 зірочок):

 

2.Відео - канал з великою кількість рубрик, які може вести кожен із вас. Це унікальна можливість розвиватись і стати популярним в тій сфері, в якій ви працюєте. Причому не потрібно починати з нуля. Вже є готовий базисний фундамент, рекомендації і команда спеціалістів, котрі вам допоможуть. Кого зацікавило, можете поглянути відео на нашому каналі про те «Для чого репетитору канал на YouTube?». Це запис вебінару проведеного разом з Олександрою Руденко і нашими партнерами в Харкові, або просто підійти і запитати мене в кінці семінару.

 

3.Єдина в Україні освітня блог платформа для репетиторів де вони зможуть виставляти на огляд статті, відео, новини;

4.Сервіс для легкого знаходження і скачування надзвичайної кількості освітніх матеріалів.

5.Скоро в перше в Україні - репетиторські послуги в твоєму мобільному (планшеті)!

 Ось приблизно так. Звичайно на самому семінарі було трохи більше інформації було, але все-таки все важко передати в паперовій формі. Особливо складно передати емоції живого спілкування з аудиторією – це було дуже круто. Надіюсь весною зробимо аналогічну зустріч, але з більшою кількістю учасників. Теми доповідей будуть дуже цікавими – обіцяю і закликаю всіх приходити. До наступної зустрічі.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Вадим С.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Пам’ятка для читачів німецькомовних текстів

Декілька порад для тих, хто вивчає німецьку мову і стикається з труднощами під час роботи з текстом.

Автор: Ольга П.

Гендерні відмінності у тренуваннях: особливості та рекомендації

Розуміння цих відмінностей може допомогти створити більш ефективні та індивідуалізовані програми тренувань для обох статей.

Автор: Анастасія Ш.

Інтеграція математики з іншими предметами: міждисциплінарні проєкти

Стаття досліджує інтеграцію математики з іншими предметами через міждисциплінарні проєкти, показуючи, як такий підхід розвиває критичне мислення, мотивацію та креативність учнів.

Автор: Вадим П.

Мови програмування

Як вірно, та з чого розпочати, можна собі сказати, або говорити доволі часто.

Автор: Андрій Б.

Здоров'я мозку та біохакінг

Програми для покращення когнітивного, емоційного, фізичного та психологічного здоров'я.

Автор: Наталія Д.

Фітнес-подорожі: поєднання відпочинку і тренувань

У цій статті ми розглянемо, що таке фітнес-подорожі, їх переваги, популярні напрямки та типи програм.

Автор: Наталія Д.

Інші новини:

;