Англійська. Чи можна займатися самостійно?

У наш час знання англійської мови дуже важливо. Для когось це відкриває нові перспективи в роботі, для інших це можливість подорожувати, для третіх просто необхідність (наприклад, обов'язкове вивчення англійської мови в школах). Та вивчення мови дається легко дуже небагатьом та й викладачі в державних установах здебільшого відбивають бажання зайвий раз позайматися англійською та щось вивчити. Непогана ідея була б займатись щ репетитором, все ж і зацікавити може, і система є, і відповідальність певна. Та що як у вас саме зараз немає часу чи грошей на репетитора, а англійську конче потрібно підтягнути? У цій статті розберемо можливі варіанти самостійного вивчення мови.

Попереджу, без вчителя важко себе організувати та налаштувати на працю, та якщо ви вже вирішили дам наступні поради:

1. Потрібно визначити рівень володіння мовою, щоб ви могли зрозуміти від чого вам далі відштовхуватись. Для цього підійдуть тести в інтернеті, їх досить багато, обирайте на свій смак. Далі, після визначення рівня можна переходити до саме занять.

2. Якщо ви вже вивчали мову, то не спішіть вперед. Багато не завжди означає якісно і добре. Спочатку повторіть те, що вже проходили, перегляньте, перечитайте. А далі потроху будете засвоювати новий матеріал.

3. Займатися хоча б 2 рази на тиждень не менше однієї години. Потрібна система, чи хоча намагання її дотриматись, інакше із заняттями раз у місяць і результати будуть нульові.

4. Виділення часу дуже важливе. Знайдіть його та намагається щоб вас у цей час не відволікали сторонні справи.

5. Для вивчення мови потрібно враховувати наступні фактори: граматика, вимова, вміння вести і підтримати бесіду, розуміння сказаного чи прочитаного.

6. Для граматики виконуйте наступне: на багатьох сайтах є детальний опис кожного часу з виключеннями. Не полінуйтеся відкрити декілька сайтів, перечитати інформацію та виконати вправи на закріплення пройденого матеріалу. Наступне заняття починайте з вправи на повторення, а далі нового матеріалу. Не спішіть, краще менше, але якісніше. Маленькими кроками ви вивчите весь необхідний матеріал. Граматику потрібно повторювати досить часто, адже це складова будь-якої мови. Без неї ви не зможете чітко вибудувати речення та спілкуватись правильно.

7. Щодо розуміння сказаного. Краще не сліпо завчати нові слова, а слухати вимову носіїв. Повторювати за ними. Так ви і до вимови призвичаїтись і нові слова вивчите. До того ж добре було б виконувати завдання на аудіювання та розуміння діалогів. Таких завдань досить багато на різних сайтах, тож не полінуйтеся і ви знайдете відповідні до вашого рівня.

8. На таких сайтах досить часто є не лише аудіювання, а й завдання на читання, з тією ж лексикою, завдання на говоріння, різні відео. Якщо маєте вільний час то відповідно до свого рівня зможете скласти досить непоганий урок.

9. Щоб розуміти ще краще розмовний англійський можете зареєструватися на сайтах знайомств. Так, порада досить дивна, але ж ніхто не пропонує вам зустрічі з цими людьми в реальному житті. А ось спілкування, практика мови з носіями, та ще й безкоштовно. Це ж ідеально.

10. Ваш урок у результаті має включати в себе граматику, нові слова, їх закріплення у вигляді читання текстів і прослуховування відео та аудіо. Так, у репетитора ці завдання вже систематизовано та адаптовано під учня, а саме тому на пошуки інформації йде менше часу, та при бажанні можна зробити все й самому. 

Тож чи займатися з репетитором вирішувати вам, адже жоден сайт не зможе відповісти на всі ваші спонтанні запитання та не пояснить інформацію більш доступними способами та й дисципліни ви маєте дотримуватись самі. Але у будь-якому випадку вам усе під силу!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Дар'я К.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Секретні методи вивчення іноземної мови

У цій статті ми розглянемо три секретних методи, які можуть допомогти вам засвоїти нову мову швидше та ефективніше. Стаття вміщує посилання на платформи та вебсайти, які вам допоможуть в цьому.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Інші новини:

;