Англійська онлайн

Популярність викладання і навчання англійської онлайн стрімко зростає по всього світу, в основному через те, що дає учням і вчителям можливість гнучкого вибору в тому ДЕ і ЯК розвивати свої мовні навички.

Проте в своїй практиці викладання я ще досі часто зустрічаю спротив і відмову навчатися онлайн серед молодих людей! Наприклад, з певних причин учневі не виходить приїхати до мене на урок і я пропоную провести його по скайпу чи будь-якому іншому доступному сервісу відеозв’язку, а у відповідь чую: “Та давайте вже, коли зустрінемося”. Більш відкриті учні аргументують відмову тим, що не зможуть сприйняти матеріал через екран комп”ютера. Звісно, всі ми індивідуально сприймаємо інформацію, проте на скільки об”єктивною може бути наша думка про те, чого не пробували? За моїми плечима вже багато досвіду онлайн навчання: різноманітних курсів, програм, марафонів і сесій зі спеціалістами. І вони всі довели для мене свою ефективність. Більше того, саме така форма навчання була найбільш зручною для мене в певні періоди і ситуації життя. Тому, давайте поговоримо про міфи стосовно онлайн навчання.

№ 1 з помітним відривом від всіх інших займає….

“Навчання онлайн є менш ефективним,ніж традиційне навчання”

Безперечно існує багато неефективних онлайн курсів, так само як і є поганий досвід навчання з вчителем вживу. Пристосування, за допомогою якого відбувається “доставка” знань, навіть близько не є таким важливим, як той хто подає матеріал і як. А ще я б додала третю сторону цього процесу - учня, зацікавленість і мотивація якої теж дуже впливає на результат.

№2 “Онлайн навчання є легшим, ніж традиційне навчання”

Насправді навчання онлайн не є легшим чи скороченим варіантом традиційного. Уроки вимагають активної участі та співпраці з викладачем, по закінченню певного розділу прогрес вимірюється складанням тестів.

А хто ще бажає покращити свої навички з англійської мови і не визначився де це зробити, в мене ще є вільні години для занять ;) пишіть в дірект, відповім на всі запитання.

Це ще далеко не весь перелік міфів. Про інші напишу в наступних дописах

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Ірина Г.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Секретні методи вивчення іноземної мови

У цій статті ми розглянемо три секретних методи, які можуть допомогти вам засвоїти нову мову швидше та ефективніше. Стаття вміщує посилання на платформи та вебсайти, які вам допоможуть в цьому.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Інші новини:

;