Бери роби, але не ний!

Бери, роби, але не ний!

Для початку трохи знайомства.

Отже, мене звати Юра. Я є репетитором з музики. А історія моя така.

Ще з дитинства захоплювався музикою. В цей час батьки побачили в мені музичний потенціал і відправили навчатися в музичну школу. Закінчивши музичну школу, я вступив до коледжу для вдосконалення своїх навичок.

У коледжі познайомився з різноманітними музичними інструментами. Проте до душі найбільше припало фортепіано, а саме його звучання і клавіші. Такі білі й чорні. Вся класика в класиці.

Після коледжу вступив до університету, де брав участь в конкурсах та музичних олімпіадах. Також 2 роки був у складі музичного колективу "Троїсті музики" з яким успішно давали концерти. На даний момент ділюся своїм музичним досвідом з учнями та надихаю на нові звершення.

Отже, перейдемо до головного атрибуту сьогоднішньої історії.

Була в мене мрія виступити на концерті з інструментальним номером, зігравши на фортепіано відомі твори Моцарта. Але, на жаль, в цей момент рівень мого володіння гри на інструменті був недостатній, щоб виступити на концерті перед великою аудиторією. У мене залишалося три місяці до концерту, і я сказав собі, що докладу усі зусилля, аби мій концерт відбувся. Я настільки палав бажанням виступити на сцені, що не помічав абсолютно нічого. Адже я простий хлопчина, який раніше до фортепіано ставився скептично і не знав, наскільки могутнім являється цей інструмент.

Моя віра була неймовірної сили, а бажання порозумітися з білими й чорними клавішами не залишало шансів чи думок відступати. Слова поразка в моєму лексиконі не було. Я бачив ціль і шляхи досягнення до неї. На пориві емоцій та мотивації, яку я отримував, як тільки представляв ціль, я почав займатися на фортепіано по 6-8 годин в день. Я не лягав спати, поки не проаналізував день. Я просто вимушений був охопити кожну деталь, яка допомагала мені рухатися вперед.

Кожного дня, маленькими, проте впевненими кроками я зростав. Мої пальці почали краще бігати по клавіатурі, а душа почала краще відчувати всю елегантність витончених акордів класичної музики. Вже незадовгий час я настільки освоїв інструмент, що почав виконувати університетську програму по класу фортепіано. Згодом підібрав репертуар, а саме твори відомого нам усім австрійського композитора і музиканта-віртуоза Вольфганга Амадея Моцарта й успішно виступив на концерті.

Емоції переповнювали, зал аплодував, я був задоволений і піднесений. Як тільки я зійшов зі сцени, мене переповнив дух перемоги, адже після всього, що ти пройшов, ти з полегшенням видихаєш і все твоє тіло наповнюється легкістю і хочеться нових звершень. Після таких перемог ти стаєш сильнішим і забираєшся все вище й вище.

Який досвід я здобув і які поради можу дати тим, хто ставить високі цілі та прагне їх досягти.

На початку кожного з нас спіткають невдачі та падіння. Їх не оминути. Дорога складна і терниста. Мало хто по ній іде. Більшість з нас не справляється з труднощами й при перших поразках опускає руки, але так роблять тільки слабаки. Після чорного завжди наступає біле. Так і в житті.

Неважливо якою ти справою займаєшся і що з цього вийде, важливо як ти до неї готуєшся і з яким запалом підходиш. Можна втрати все, можна від всього відмовитися, аби досягти недосяжного. І тут варто поставити собі питання. Що важливіше, шлях чи результат? Коли знайдеш відповідь, то зрозумієш, що для тебе насправді важливе.

Якщо хочете чогось добитися в житті, працюйте не покладаючи рук, кожну хвилину плануйте для досягнення своїх цілей і обов’язково все вийде.

Я виконую твір Моцарта на великій сцені

Мене нагороджують подякою

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Юрій С.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;