Чому дистанційне навчання - це круто

Часто, коли люди чують - "Заняття проходять виключно в скайпі" - вони злегка насторожуються. Кілька років тому у мене самої виникало багато запитань. Чи справді дистанційне навчання є ефективним? Чи можна знайти спільну мову з викладчем/учнем без прямого контакту? Зараз все легко)


5 років тому, коли я працювала з малими й великими групами у мовних школах та в університеті, я дратувалася, що багато часу витрачаю на дорогу до роботу, не можу показати учням відео чи ввімкнути аудіо дуже доречне до теми, яка виникла під час заняття. Доводилося відсилати купу мейлів, перевіряти зошити. Тож, я вирішила спробувати досягти успіху у дистанційному викладанні.


Кілька мсяців пошуків ідеального варанту не пройшли дарма. З живими підручниками, з електронними матеріалами, з відео й аудіо і без. Комбінуючи це все у доступних і послідовних програмах, мені вдалося створити дієву систему. Нема сліпого слідування підручникам.

Чому дистанційне навчання - це круто


Кожне заняття поєднує найкращі матеріали на конкретну тему з кількох підручників, обов'язково є розмовна частина, слухання і письмо. Ми працюємо у гугл-документах. Учень і вчитель можуть одночасно бачити й редагувати один документ. В будь-який момент я можу докидати посилання на необхідний матеріал. Вся інформація завжди зібрана в одному місці, концентрована, чітко погрупована. Як тільки учень зробить домашнє завдання - я побачу це і зможу перевірити, залишити коментар навпроти. 


Отож, висновок -  пробуйте і переконаєтеся, що дистанційне навчання нічим не гірше за звичайне. По-перше, ви економите час та енергію, вчитеся в комфортній атмосфері й у зручний для вас час. По-друге, не потрібно оплачувати за місцяь чи більше наперед, як у мовних школах. По-третє, якщо ви вчитеся індивідуально, то програма, темп та й загалом все коригується під ваші побажання.


Натхнення вам та успіхів!

 

Автор: Ірина Р.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Ментальні вправи у кундаліні-йозі

Стаття описує деякі ментальні вправи у кундаліні-йозі, які покажуть те, що можна домогтися впливу енергії на тіло.

Автор: Тарас Г.

IELTS vs TOEFL: що обрати?

Яке воно - протистояння між двома найпопулярнішими екзаменами з англійської мови? Гайда розбиратись!

Автор: Соломія Я.

Як написати власне висловлення на ЗНО на високу оцінку?

Як уберегти себе від поганого результату ЗНО з української мови і літератури. Структура власного висловлення, особливості написання, поради.

Автор: Лілія Ш.

Фундамент жизни и вокала. Развиваем правильное дыхание

Основы вокального дыхание, виды дыхания, опора. Функционально значение работы диафрагмы и упражнения помогающие почувствовать диафрагму и научится управлять ею.

Автор: Анастасія М.

Ідіоми англійською про сніг і тематична підбірка «Ялинкові прикраси»

Після прочитання цієї статті святковий настрій і нові знання з англійської - гарантовано!

Автор: Тарас Ш.