Чому варто вивчати англійську мову

Усі ми знаємо, що сучасна людина все більше подорожує, працює закордоном чи взагалі просто відвідує рідних чи друзів там.

Кожен напевно опинявся у ситуації коли навколо тебе усі розмовляють іноземною мовою, а ви відчуваєте себе глухонімим. У мене була така ситуація саме тому окрім англійської, я зараз вивчаю ще й італійську. Чому варто почати саме з англійської. Та тому, що це універсальна іноземна мова яку ви зможете використосувати в більшості країн. Ви завжди зможете знайти співрозмовника будучи закордоном і не потрапите в незручні ситуації. Також багато компаній враховують знання англійської як плюс до вашого резюме. У вас буде можливість спілкуватись з багатьма людьми з різних культур, а найцікавіше дивитись популярні фільми та серіали в оригіналі.

Звісно коли хочемо вивчати мову завжди задаємось питанням: з чого ж почати? Перш за все визначте мету. Тобто навіщо вам англійська мова. "Для роботи" "для подорожей" "для спілкування". Це вас завжди мотивуватиме, оскільки у вас буде ціль до якої треба іти. А в житті завжди легше якщо знаєш куди ідеш так і в мовах. Далі термін за який ви хотіли б опанувати мову. Це також буде додатковою мотивацією не пропускати заняття, адже ви для себе ж думатимете, що якщо сьогодні пропустите заняття втратите дорогоцінний час.

Тоді приступайте до пошуку вчителя або школи. Обов'язково дізнавайтесь рекомендації та чи є пробне заняття. Це важливо оскільки в наш час можна потрапити на викладача який іноземну мову знає не краще ніж ви або не вміє навчити (мала гіркий досвід з курсами італійської, коли викладач нажаль не знав свого предмету на потрібному рівні і після 2го заняття з ним зникло бажання вивчати мову.) 

Коли обираєте школу чи вчителя як я вже згадала в попередньому абзаці дивіться на відгуки якщо це школа стосовно вчителя перед почадком занять повідомте свою мету. Оприділіть скільки і як часто ви б хотіли займатись та відвідайте 2 3 заняття пробно, щоб подивитись чи підходить вам. Далі уже визначаєтесь чи працює вчитель для того, щоб досягнути поставленої вами мети, чи дає просто матеріали по якомусь підручнику. Важливо щоб ваш викладач міг вас мотивувати до вивчення і захоплювати своїми уроками. А також знаходив підхід саме до вас і до ваших цілей у вивченні мови. 

Колись я почула таку фразу від своєї вчительки англійської: "Іра - англійська це не твоє". Я дуже довго в це вірила і англійська справді важко давалась мені. Я зустрічалась з великими труднощами в граматиці і довго не могла в ній розібратись. Проте бажання вивчити англійську було дуже сильним і навіть попри слова вчительки одного дня я вирішила собі і всім іншим довести що ні у мене вийде.

Зараз я намагаюсь мотивувати своїх уже учнів. І взагалі кажу немає такого що вивчення мови не ваше. Просто комусь треба більше часу, комусь правильна мотивація. Якщо у вас є бажання то все у вас вийде. Не існує терміну "англійська не моє". Для вивчення мов не потрібно спеціального таланту. Пам'ятайте, усе, що ви починаєте робити спершу здається складним, але через деякий час ви зрозумієте наскільки все було просто. Не зупиняйтесь при перших труднощах. Ви їх з часом подолаєте. Згадайте коли ви починаєте займатись спортом. Наступного дня після першого тренування ви відчуваєте як болять м'язи, але згодом цей біль проходить. Ходити ми теж не з першого кроку навчились, але ніхто нам не казав, що "ходити - це не твоє". Було багато спроб, падінь, але все вийшло. Так само і з англійською. Пробуйте, робіть помилки. Не страшно зробити помилку, адже на помилках ми вчимось. Звісно не докладаючи зусиль не буде результату. Ваше завдання докласти їх на шляху до своєї мети і ви обов'язково її досягнете.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Ирина С.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;