Чому важлива система у навчанні та скільки разів на тиждень варто займатися англійською?

Звісно ж ми розуміємо, що кожна людина сприймає та засвоює інформацію по різному, тож жоден репетитор не зможе із 100 гарантією сказати, що через певний проміжок занять ви вже вільно зможете висловлювати свою думку та спілкуватись, та все ж є певні правила, яких слід притримуватись у вивченні мови, аби швидко опанувати її.

Для прикладу наведу 2 ситуації :

Учень #1 хотів підготуватися до ДПА, але за місяць прицшов на заняття всьго 3 рази, а батьки питають, ну що, який в нас результат? Ми вже добре знаємо англійську?

Учень #2 хотів вивчати англійську мову для себе, був готовий займатися по півтори години п'ять разів на тиждень, але витримав у такому режимі всього 2 тижні, а потім перегорів та покинув навчання.

Звісно це були дві крайнощі, але ж де він, той золотий баланс у навчанні. Спробуємо разом розібратися у цьому нелегкому питанні.

А почнемо ми ось із чого. Найважливіше, ще визначити мету занять, вікову категорію та чи дійсно ви маєте бажання займатися, адже як би не намагався репетитор зацікавити учня, все ж без бажання процес навчання буде набагато слабшим. Тож нижче я наведу різні вікові категорії та приблизну кількість занять на тиждень, але все ж вирішувати Вам:

1. Дошкільнята. Потрібно підготовка до школи. Бажаний час занять: 45 хвилин, краще 3 рази на тиждень, адже маленькі діти досить швидко забувають вивчене, а тому краще займатися менше по часу, але частіше, таким чином все буде добре запам'ятовуватися. І звісно ж заняття мають проходити якомога більше в ігровій формі, щоб не відбити у дитини бажання навчатися.

2. Молодші класи. 1-4. Потрібна допомога з домашнім завданням та пояснення матеріалу, пройденого у школі. Бажаний час занять: 45 хвилин, теж краще 3 рази на тиждень. Поки все ж дитина ще маленька, а тому швидко втомлюється, тому краще менше, але частіше, адже на відміну від дошкільнят, молодшим класам доводиться вже більше сидіти над письмовими завданнями, а це швидко втомлює.

3. 5-11 клас. Потрібна допомога з домашнім завданням/ покращення рівня мови для себе. Тут вже можна проводити заняття по годині, а 9-11 класу по півтори. 2-3 рази на тиждень. Якщо ви, чи ваша дитина дійсно бажає займатися англійською і готова до кропіткої праці, то можна брати більше занять і на більшу кількість хвилин. Якщо ж ці заняття більш вимушені, через школу, вступ..то краще все ж менше, але ходити стабільно, не пропускаючи занять, так і бажання вчитися не відіб'ється остаточно і вчитись потроху будете 

4. ДПА/ЗНО/ЄВІ. Ось тут не можна пропускати занять, чим менше часу залишилося до здачі, тим більше разів на тиждень краще ходити, але якщо ви все ж вагається чи не рано ще займатися з репетитором, краще розпочати підготовку заздалегідь, так можна без поспіху пройти весь необхідний матеріал. Тож приблизний алгоритм дій такий: за рік до екзамену можна ходити по 2 рази на тиждень, за пів року краще вже перейти на 3 рази, а ось за декілька тижнів до екзамену бажано все покласти якомога більше часу та зусиль на підготовку. Едине, що можу порадити- краще одразу записуватися на півтори година занять. Адже за годину ви встигаєте або пройти тести ( особливо багато часу займає читання) або розібрати граматику та певні особливості вживання тих чи інших слів. За заняття бажано всигнути як пояснити новий матеріал так і попрацювати безпосередньо з екзаменаційними тестами, тож найкращий варіант взяти ще додаткових пів години запитань.

5. Дорослі. Англійська для себе. Тут головне дотримуватися золотої середини. Надто часті заняття зможуть швидко відбити у вас бажання займатися, а якщо ви будете ходити навпаки дуже рідко, то скоріш за все, просто встигнете забути усе до наступного засідання. Тож найкращий варіант 2 рази на тиждень по годині. ( Можна і один раз, але за умови стабільного відвідування без пропусків)

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Дар'я К.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Секретні методи вивчення іноземної мови

У цій статті ми розглянемо три секретних методи, які можуть допомогти вам засвоїти нову мову швидше та ефективніше. Стаття вміщує посилання на платформи та вебсайти, які вам допоможуть в цьому.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Інші новини:

;