Чому я не можу знайти підходящого репетитора?

Чому я не можу знайти підходящого мені репетитора? Того самого, який дійсно зможе навчити мене мови, яку я вже стільки років намагаюся опанувати? Чи задавали ви собі такі питання? 

Ви перепробували вже декілька десятків учителів, але толку рівно нуль. Ви дорікаєте на них, адже ви не думали, що буде так важко вирішити таку, здавалося би, просто задачу – знайти собі репетитора німецької мови. Але ні, вони всі говорять одне і теж, вимагають від вас зубрити якісь дикі таблиці, відмінювання, слова і т.д.

Але ж ви не для цього платили свої гроші! Адже ви й самі можете це собі сидіти та зубрити, без допомоги третіх осіб. Інтернет просто переповнений  безкоштовними учбовими матеріалами! Чи не так? Ви ж не для цього прийшли до свого "гуру", до свого вчителя.

Адже він має володіти надзвичайними здібностями, може навіть екстрасенсорними, або бути минулим учнем контррозвідки, де він навчався цілком таємним прийомам вивчення іноземних мов, які засекречені державними органами безпеки. І звичайно, ви очікуєте від нього, що він передасть вам усі ці секретні знання всього лише за декілька уроків  і ви вже зможете вільно володіти мовою, чи не так? Або ж ваш вчитель має бути  сертифікованим фахівцем НЛП та знавцем системи 25-го кадру, або просто крутим екстрасенсом, який перенесе всі свої знання прямісінько у вашу ясну голівоньку, так?

І, о боже, яке ж розчарування чекає на вас, коли вже 5-й, а то й 10-й репетитор каже вам те ж саме, а німецьку ви як не знали, так і не знаєте? То що ж таке? Невже всі репетитори й справді лише суцільна марна трата грошей і часу? А може справа у вас?

Чи замислювалися ви колись від чого пішло слово "репетитор"? Я не дивилася в гуглі, я маю своє пояснення цього слова. На мою думку, слово репетитор пішло  від слова репетиція,  тобто підготовка, інакше кажучи - тренування. Отже репетитор- це ваш тренер! Тренер з мови, так само як і будь-який спортивний тренер, не може пробігти крос замість спортсмена, але він може його тренувати! Що означає тренування? Підтримка стимулу, моральна підтримка, безцінні уроки та поради, знання, які людина, збирала все своє життя. Розумієте?

Ми, репетитори, не можемо вивчити за вас мову, не можемо дати вам "чарівну пігулку", ще не придумало людство такого дієвого способу, в якому вам самим не прийшлось би "ПАХАТИ"! Вчити мову кожен день, кожну вільну хвилинку, говорити на цій мові навіть у вісні!

Тому  завжди дивуюсь учням, які приходять до вчителів одразу з претензіями, зі скептичним настроєм, адже вони мали, як вони думають, поганий досвід з попередніми репетиторами. І не важливо, на скільки учитель буде віддаватися, наскільки буде старатися та вкладати душу та час в таких учнів. Вони все рівно підуть далі, шукати того самого ідеального "магічного" репетитора. Поки не зрозуміють, що діло не у вчителях… Та поки не зрозуміють, що не можливо вивчити мову за декілька тижнів.

Ми все життя вчимо свою рідну мову і кінця-краю їй не видно. Чи ви думаєте, що справи з іноземною мовою йдуть інакше? А може, ви гадаєте, що не потрібно вчити граматику німецької мови, аби знати мову, що потрібно лише вчити слова і говорити? А чи може ви вважаєте, що вчитель, який все своє життя віддає вивченню мови, зможе вам передати свої знання за пару-трійку годин? Запасіться часом, терпінням та самодисципліною і успіх не омине вас!

Ця стаття, можливо, більше схожа на крик душі, була спрямована лише на те, щоб застерегти вас від поширених помилок тих, хто бажає опанувати німецьку мову. Тому, після читання подумайте та зробіть правильні висновки.

А поки що побажаю вам натхнення у вивченні мови та невгамовної спраги до навчання!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Аліна Г.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;