Чи можна на заняттях комбінувати і підготовку до ЗНО і шкільні завдання

Хочемо ходити 2 рази в тиждень на 1 годині, нам потрібно підготуватися і до ЗНО/ДПА, і йти за шкільною програмою+ виконувати разом домашні завдання. Чи можна все об'єднати?

Таких запитів репетиторам надходить чимало щороку, але чи можливо все ж таки об'єднати усе в одне заняття?

Питання виявилося досить складним, але все ж розберемося, чи взагалі можливий такий варіант.

1. Усе залежить від часу, якщо ви прийшли готуватися до ЗНО ще в 9 класі, то звісно можна спокійно йти за шкільною програмою, виконувати домашні завдання із повним поясненням пройденого матеріалу, а вкінці заняття залишати трохи часу на виконання невеликої кількості завдань із ЗНО. Тоді дійсно вистачить часу, аби підготуватися до цього непростого та водночас важливого екзамену.

Але тепер все ж давайте будемо об'єктивними в оцінюванні ситуації:

Наврядчи ви відправили свою дитину заздалегідь для підготовки до ЗНО і тепер в найкращому випадку у вас залишився рік, а то й півроку. Тепер вже не має часу аби неспішно готуватись, але й невиконані домашні завдання можуть зіпсувати атестат. Розглянемо усі можливі виходи із ситуації, яка вже склалась. І так:

- Кожен урок із підготовки до ЗНО, коли вже залишається мало часу до самого іспиту краще аби тривав 1,5 години. І це не примха репетитора, зараз поясню чому. У ЗНО досить багато завдань, а нам за урок потрібно не лише вивчити граматичні та лексичні особливості, але й потренуватися на швидкість виконання завдань, щоб грамотно розподяляти час на кожне завдання і встигти перенести їх на чистовик. Не потрібно зневажати цим етапом підготовки, адже існує безліч випадків, коли учень все знає, але не встиг переписати, і все, час вичерпано і в результаті при високих знаннях не складає ЗНО.

Тож наголошую ще раз мінімум 1,5 години заняття!! За годину ми швиденько пророблюємо завдання ЗНО, а внші пів години витрачаємо на детальний розбір кожної прогалини на прикладі завдань із поданого варіанту. Чи то граматичні особливості, чи нову лексику вивчаємо чи вчимося правильному написанню твору.

Тепер вам більш менш стало зрозуміло, чому потрібно займатися більше години, просто інакше фізично не встигнемо охопити усі аспекти за одне заняття.

Але ж у нас ще є домашні завдання, шкільна програма, яку дитина також не тягне. Як бути із ними? Не можна ж усе просто покинути, атестат зіпсувати також не хочеться. Які є варіанти вирішення питання:

1. Шкільна програма може трвшки відрізнятися від того, що потрібно вчити зараз до ЗНО. Тож по ній все ж таки потрібно займатися окремо. Але якщо часу немає, то можна на початку занять швидко виконувати домашне з репетитором та переходити до підготовки до ЗНО. Але одразу наголошую, що в такому випадку не буде часу на пояснення того, як саме виконати домашнє завдання, а увесь процес буде нагадувати швидше списування з ГДЗ. Домашнє то буде виконане, але знань не додасться. Та все ж як радикальний метод підійде. Оцінки підуть формально вгору.

2.Якщо ж хочеться не формального списування домашніх завдань, а дійсно якісного вивчення матеріалу, а часу до екзамену обмаль, то раджу зробити ще одне заняття на тиждень, яке ми будемо присвячувати більше шкільній програмі та детальному розгляді усіх прогалин у знаннях саме за тим, що зараз вивчається у класі. Таке заняття можна зробити меншим (1 година, або навіть 45 хв). Адже тут буде набагато легше, ніж підготовка до ЗНО. Таким чином ми всигнемо якісно охопити усі аспекти, яких ви прагнкли від початку.

Тож вирішувати саме вам, але сподіваюсь написане вище допомогло вам остаточно збагнути для себе скільки саме занять, та якої тривалості вам потрібні!)

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Дар'я К.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Секретні методи вивчення іноземної мови

У цій статті ми розглянемо три секретних методи, які можуть допомогти вам засвоїти нову мову швидше та ефективніше. Стаття вміщує посилання на платформи та вебсайти, які вам допоможуть в цьому.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Інші новини:

;