Чи варто розпочинати підготовку до ЗНО влітку?

Навіть супергерою потрібна зброя. Твоя зброя на ЗНО - це якісна підготовка.

Насамперед, перед початком підготовки тобі потрібно поставити цілі. ЧІТКІ ЦІЛІ

· Який бал для тебе буде ідеальним? Оскільки для когось 180 балів може бути високим досягненням, а для когось і розчаруванням.

· Визнач, кільки часу ти готовий витрачати на тиждень для підготовки по кожному з предметів?

· Яким способом будеш готуватися до ЗНО? З друзями, самостійно чи репетиторами. 

Здається, що 9 місяців (вересень-травень) – це так багато, насправді ж, навіть якщо ти здаєш 4 предмета та готуєшся по 1 заняттю на тиждень, це вже витрачаєш як мінімум 4 дня, а ще до цього додається по 7 уроків щодня і підготовка до додаткових. А як же прогулянки з друзями?

Програма різних предметів дуже і дуже насичена, як мінімум 100 тем на кожен предмет. Коли це все падає одночасно, розібратися з усім та ще й пробувати все вивчити буде надто складно.

Тому моя відповідь однозначна – потрібно починати готуватися ВЛІТКУ. Ніхто не каже, що ти маєш потратити своє літо на підготовку до ЗНО, але витрачати 2-3 години на тиждень можна. Готувати влітку легко, відсутність уроків і домашки суттєво облегшить тобі початок роботи.

В наш час існує багато способів готуватися до ЗНО: самостійно чи з друзями, з вчителями в школі або з репетиторами, дистанційно або очно, з репетитором твого міста чи з іншого кінця країни, або ж взагалі з іншої країни. Якщо з репетитором тобі буде спокійніше, тоді дам тобі декілька порад : хороших спеціалістів розбирають швидко, а точніше репетитор не може набрати 100 учнів для індивідуальної підготовки, тому варто звертатися якнайшвидше, щоб ти міг обирати, з яким репетитором працювати, а не з тими хто залишився. Маю для тебе ще один секрет, тільки тсс. В репетиторів на початку року, та ще й влітку набагато нижча ціна на заняття, ніж у грудні чи пізніше. Так це працює, тому якщо хочеш якісно підготуватися до ЗНО та ще й зекономити свої гроші, мерщій підбирай собі репетитора, і починай підготовку до ЗНО. Бо як я вже казала : «Твоя зброя – це якісна підготовка до ЗНО».

Якщо ж ти вирішив готуватися до ЗНО самостійно – то склади собі програму, ти можеш знайти її на офіційних сайтах, і обов’язково дисципліна – тобто в тебе має бути день і час, який ти відводиш для підготовки д ЗНО. Це найважливіше. Також моя порада – якомога більше тестів. Тести, тести,тести. Адже вони і є основою ЗНО. Часто завдання із попередніх років повторюються, тому чим більше тестів, тим більше практики, і ймовірність того, що схожий тест попадеться тобі на іспиті буде значно більша. Встанови мобільний додаток на телефоні, друкуй версії минулих років чи проходь опитування. ЦЕ все тобі допоможе краще вивчити предмет.

Пам’ятай, ти маєш бути найбільше зацікавленим у своєму результаті, а не репетитор чи вчителі. І все буде добре.

Ідеальним варіантом було б почати підготовку до ЗНО ще в 10 класі або ж влітку. Тому часу зволікати вже немає. Тільки сильним підкорюються вершини. Найближчим роком наша вершина – це ЗНО. Ти будеш засинати думаючи про нього і просинатися теж з думкою про іспити, гуляти з друзями і думати, щоб тобі потрібно зробити. Але все пройде, ти з усім впораєшся. Пам’ятай, найважче – почати. 

Любий 11-класнику це літо має бути для тебе пере загрузкою перед важким марафоном під назвою «ЗНО», але щоб було легше потім потрібно діяти зараз.

Успіхів тобі при підготовці та на ЗНО. 

Головне - не панікуй і не бійся. Досить докласти трохи зусиль - і все обов'язково вийде!

Рейтинг:4.5 з 5

На основі відгуків 2 користувачів

Автор: Ірина С.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Пам’ятка для читачів німецькомовних текстів

Декілька порад для тих, хто вивчає німецьку мову і стикається з труднощами під час роботи з текстом.

Автор: Ольга П.

Гендерні відмінності у тренуваннях: особливості та рекомендації

Розуміння цих відмінностей може допомогти створити більш ефективні та індивідуалізовані програми тренувань для обох статей.

Автор: Анастасія Ш.

Інтеграція математики з іншими предметами: міждисциплінарні проєкти

Стаття досліджує інтеграцію математики з іншими предметами через міждисциплінарні проєкти, показуючи, як такий підхід розвиває критичне мислення, мотивацію та креативність учнів.

Автор: Вадим П.

Мови програмування

Як вірно, та з чого розпочати, можна собі сказати, або говорити доволі часто.

Автор: Андрій Б.

Здоров'я мозку та біохакінг

Програми для покращення когнітивного, емоційного, фізичного та психологічного здоров'я.

Автор: Наталія Д.

Фітнес-подорожі: поєднання відпочинку і тренувань

У цій статті ми розглянемо, що таке фітнес-подорожі, їх переваги, популярні напрямки та типи програм.

Автор: Наталія Д.

Інші новини:

;