Чим корисні розтягування

В першу чергу розтяжка покращує гнучкість м'язів, зменшує біль і втому в усьому тілі. При частому виконанні вправ по розтяжці поліпшується кровообігу по тілу яке впливає на позитивну роботу серця й організму.

Розтяжка сприяє зняттю стресу і роздратування накопичених за день. Прискорюється відновлення м'язів після важкого тренування, а також знімає ризик травм при силових навантаженнях. І знімається біль в спині оскільки особливо при довгому сидінні, наприклад за партою в школі або в офісі за робочим столом перенапружуються шийні, спині та хребетні м'язи які як раз і викликає біль або печіння в спині.

При занятті для більшої медитації й розслаблення можна включити улюблену заспокійливу музику яка на вашу думку підійшла б до тренування.

При постійних заняттях поліпшується самопочуття і в принципі загальне самопочуття організму. Для кращої якості тренування краще максимально розслабитися і постарайтеся створити спокійну обставину, бажано їли ви займаєтеся самі то, попросіть сторонніх людей вийти з кімнати для більш спокійної обставини та занурення в себе, відчути максимальну м'якість і легкість в м'язах.

Дуже часто у дітей і дорослих зустрічаються різні деформації хребта такі як: Сколіоз, Лордоз і Кіфоз. Не будемо в ці деформації виникають тому, що я не лікар, а лише хочу сказати що в основному саме за цих викривленнях з'являється біль і печіння в різних відділах хребта якраз розтяжка допомагає поступово знімати ці неприємні відчуття які викликають дискомфорт (але це тільки за тієї що вправи будуть виконуватися регулярно і при правильній техніці яку якраз я і можу розповісти й показати у своїх онлайн тренуваннях).

Але якщо ви хочете більш поліпшити результат, то вам слід робити вправи на зміцнення м'язів спини (але зміцнювати м'язи слід тільки після того, як ви розслабити напругу в м'язах спини й коли вони будуть максимально рослаблені тобто ви або ваша дитина не буде відчувати біль або печіння то вже після це слід приступати до зміцнення м'язів. Звичайно розтяжку можна робити та не тільки на спину, але і на руки й ноги, при яких також знімається напруга.

Так звані правила, які повинні дотримуватися при тренуванні розтяжки:

Найкраще проводити тренування разом з тренером який може підказати вам як правильно зробити ту чи іншу вправу, а також допоможе виявити неправильну техніку і вказати на помилки які ви навіть можете і не помітити.

При тренуванні слід одягнути спортивний костюм, бо він надає свободу в рухах який навряд чи зміг би вам дати звичайний одяг.

Як уже було сказано вище вам слід зробити максимально комфортні умови для вас, постаратися максимально мінімізувати шуми та звуки в приміщенні.Чимало важливе правило це позитивний настрій і гарний настрій перед тренуванням, так вам самим буде легше тренуватися і після заняття ви будите відчувати легкість.

Потрібно вибрати на чому займатися, поверхня повинна бути зручною, це може бути в кращому випадку килимок, також можна, але не бажано використовувати покривало, простирадло

Правильна техніка виконання. При неправильному виконанні вправ можуть з'явитися серйозні травми які буде важче виправляти.

Після закінчення заняття ви повинні відчувати розслабленість і нічого не повинно боліти або будь-яким іншим чином турбувати

Треба пам'ятати що найголовнішим є коректне виповнення вправ без цього не яких змін не відбудеться може стати лише гірше

Хороша розтяжка дуже позитивно впливає на організм тому я раджу кожній людині робити хоча б пару вправ регулярно і ви відразу повинні відчути позитивні зміни. Правильних і хороших тренувань вам!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Анастасія Ш.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

8 принципів роботи мовленнєвого терапевта (логопеда) в роботі із СДУГ, РАС, дислексія

Оскільки все більше з’являються запити на роботу із дітьми із СДУГ/РАС/дислексією тощо, в роботі спеціалісти логопеди повинні знати та використовувати принципи підтримки нейрорізноманіття.

Автор: Юлія К.

Схема хімічної реакції є, а з коефіцієнтами повне розчарування?

Перетворимо схему хімічної реакції з відомими продуктами, додавши відповідні коефіціенти

Автор: Анна Г.

Вивчати мову в мовному середовищі чи ні: проблеми з якими можна стикнутися

В статті розглядаються найпоширеніші труднощі, з якими стикаються новачки, які переїжджають в іншу країну з бажанням вивчити мову

Автор: Карина К.

Ефективна підготовка до TOEFL: ключові кроки

Ключові стратегії у підготовці до міжнародного іспиту TOEFL iBT

Автор: Світлана К.

What's the difference between BIG and LARGE, SMALL and LITTLE?

В англійській мові є два прикметника маленький та великий. В цій статті описується загальне правило вживання цих прикметників та їх відмінності.

Автор: Світлана Д.

Інші новини:

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

11.02.2024

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

09.02.2024

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

01.02.2024

Як вступити на дизайн в 2024 році

Як вступити на дизайн в 2024 році

31.01.2024

;