Чим зайняти дитину у вільний від навчання час

Деяким батькам важко вибрати гурток чи спортивну секцію для дітей. Основне правило (як завжди): поговоріть зі своєю дитиною. Що вона хоче робити? Що її цікавить?

Незалежно від того, чи ваша дитина має багато захоплень чи нічим конкретного не цікавиться, вам слід спробувати різні позакласні програми. Можливо, ви хочете, щоб ваша дитина грала у футбол, але вона насправді хоче займатися боксом.

Будинки творчості, а також школа чи дитячий садок ваших дітей можуть допомогти знайти захоплення для дитини. Якщо ваша дитина хоче спробувати балет або інструмент, місцеві школи музики чи танців - це ваш вибір.

Почніть пошук. Іноді, щоб дитина обрала для себе заняття до душі, їй треба спробувати. Тож варто домовитися про пробні заняття. Отже, ви та ваша дитина провели кілька пробних занять та домовились, якому інструменту вчитися чи яким видом спорту займатися? Вітаємо!

Подумайте про свій графік: коли проходять заняття? Чи будете ви все встигати? Також поговоріть зі своєю дитиною, чи добре вона уживається з викладачем, тренером та товаришами по команді. Гроші також відіграють важливу роль: чи можете ви дозволити собі цей музичний клас чи є дешевший? Чи вистачає грошей на весь спортивний інвентар чи плату за відвідування? Якщо деякі з цих факторів вас турбують, подумайте про інший курс.

Все задовольняє? Нехай навчання починається! Скільки позакласних занять має робити дитина? Щоб заощадити своїм діткам та собі час і стрес, слід обмежити їхню позакласну діяльність. Однієї-двох практик на тиждень має бути достатньо. Це допомагає вашим дітям зосередитись на своїх заняттях. Пам’ятайте, що окрім щотижневих практик, є також додаткові позакласні заходи, такі як концерти, ігри, змагання. Вільний час так само важливий, як і позакласні програми для дітей.

Більшість батьків хочуть дати своїм дітям якомога кращу освіту, особливо щодо їх академічного майбутнього та вибору кар’єри. Тому вони хотіли б направити їх на додаткові заняття, гуртки та секції для розвитку різних навичок.

Це благородне ставлення, але майте на увазі, що довгий день у дитячому садку чи школі вже є стресом для вашої дитини. З домашніми завданнями чи додатковими шкільними проектами навантаження учня може бути настільки ж важким, як і ваше. Деякі діти можуть працювати з великим навантаження та під контролем, тоді як іншим потрібно більше вільного часу!

Отже, пошук балансу з усіма поточними заходами є важливим. Як утримати рівновагу за допомогою позакласних программ? Слідкуйте за своїми дітьми. Дозвольте їм мати час для гри та відпочинку. Ви повинні спланувати встановлені години для навчання, додаткових занять та відпочинку.

Оголосіть наступне національне свято Днем сімейного дозвілля. Знайдіть види діяльності, які доповнюють позакласні програми ваших дітей та їхні навички. Наприклад, ви можете піти в похід, щоб покращити витривалість для тренувань з футболу. А вашому маленькому музичному талантові знадобляться активні заняття, де вони можуть багато рухатися та отримувати задоволення! Знайдіть час, щоб дитина могла займатися іншими захопленнями.

Багато дітей мають кілька захоплень, які допомагають їм дотримуватися балансу між школою, своїми захопленнями та сімейними справами. Деякі діти також люблять проводити час наодинці. Менші діти люблять гратися з іграшками. Діти старшого віку можуть захотіти читати в ліжку. Іноді учні просто хочуть подивитися телевізор або послухати радіо. Нехай ваша дитина вирішить, чим вона хоче займатися у вільний час. Все, що допомагає їм розслабитися та творити – це добре.

Не змушуйте дитину почуватись винною за те, що вона витрачає час, коли вона не хоче брати участь у будь-яких заходах. Краще допомогти їм знайти заняття за інтересами за допомогою позакласних заходів, шкільних проектів та домашніх справ. Так вони можуть навчитися важливим навичкам для свого дорослого життя і одночасно насолоджуватися своїм дитинством.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Олена В.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;