Детальна інформація про IELTS Speaking

Формат IELTS Speaking триває 11–14 хвилин.

Розділ, IELTS Speaking, оцінює ваше володіння розмовнюї англійською мовою. Кожен тест записується на диктофон.

IELTS Speaking включає 3 частини:

  • Частина 1 - екзаменатор поставить вам загальні запитання про себе та низку знайомих тем, таких як будинок, сім'я, робота, навчання та інтереси. Ця частина триває від чотирьох до п’яти хвилин.
  • Частина 2 - вам видадуть картку, в якій попросять вас поговорити з певної теми. У вас буде одна хвилина, щоб підготуватися, перш ніж говорити протягом двох хвилин. Потім екзаменатор задасть одне-два запитання на ту саму тему.
  • Частина 3 - Вам будуть запропоновані додаткові запитання щодо теми в частині 2. Це дасть вам можливість обговорити більш абстрактні ідеї та проблеми. Ця частина тесту триває від чотирьох до п’яти хвилин.

Детальна інформація про IELTS Speaking

IELTS Speaking part складається з усного інтерв'ю між учасником тесту та екзаменатором. Усі мовленнєві тести записуються.

Є три частини, і кожна частина виконує певну функцію щодо схеми взаємодії, введення задач та виведення учасників тесту.

Детальний погляд на секцію:

Частина 1 - Вступ та інтерв'ю

  • У цій частині екзаменатор знайомиться і перевіряє особу учасників тесту. Потім вони задають тестувальникам загальні запитання щодо деяких звичних тем, таких як будинок, сім'я, робота, навчання та інтереси. Для забезпечення узгодженості запитання беруться із сценарію.

Частина 1 триває 4–5 хвилин.

  • Ця частина тесту зосереджена на вмінні доносити думки та інформацію на повсякденні теми та загальний досвід чи ситуації, відповідаючи на різноманітні запитання.

Кількість питань варіюється.

Частина 2 - Здібність викручуватися

  • Частина 2 - індивідуальна довга розповідь про себе . Екзаменатор дає тестувальникам картки із завданням, та просить учасників тестування поговорити про певну тему, включає теми, які слід висвітлити у своїй бесіді, та доручає учасникам тесту пояснити один аспект теми. Тестувальникам надається одна хвилина, щоб підготувати свою відповідь, і їм надають олівець і папір, щоб робити нотатки. Екзаменатор просить учасників тестування поговорити 1 - 2 хвилини, зупиняє учасників тестування через 2 хвилини та задає одне-два питання на ту саму тему.
  • Ефективне використання пунктів на картці із завданнями та записування нотаток під час підготовки допоможуть учасникам тесту думати про відповідні речі, структурувати свою розмову та продовжувати розмову протягом 2 хвилин.

Частина 2 триває 3-4 хвилини, включаючи час підготовки.

Ця частина тесту зосереджена на вмінні довго говорити на задану тему (без додаткових підказок екзаменатора), використовуючи відповідну мову та узгоджено організовуючи ідеї. Цілком ймовірно, що учасникам тестування потрібно буде скористатися власним досвідом, щоб пройти гарно цю частину, варто навчитись викручуватись та розповідати те чого не було.

Якщо не знаєш, що сказати, - придумуй історію.

Кількість питань 4.

Читай мій блог, продовження тут: "Детальна інформація про IELTS Speaking (частина 2)".

Автор: Валерій Ж.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Ментальні вправи у кундаліні-йозі

Стаття описує деякі ментальні вправи у кундаліні-йозі, які покажуть те, що можна домогтися впливу енергії на тіло.

Автор: Тарас Г.

IELTS vs TOEFL: що обрати?

Яке воно - протистояння між двома найпопулярнішими екзаменами з англійської мови? Гайда розбиратись!

Автор: Соломія Я.

Як написати власне висловлення на ЗНО на високу оцінку?

Як уберегти себе від поганого результату ЗНО з української мови і літератури. Структура власного висловлення, особливості написання, поради.

Автор: Лілія Ш.

Фундамент жизни и вокала. Развиваем правильное дыхание

Основы вокального дыхание, виды дыхания, опора. Функционально значение работы диафрагмы и упражнения помогающие почувствовать диафрагму и научится управлять ею.

Автор: Анастасія М.

Ідіоми англійською про сніг і тематична підбірка «Ялинкові прикраси»

Після прочитання цієї статті святковий настрій і нові знання з англійської - гарантовано!

Автор: Тарас Ш.