Для чого потрібна відпустка

Ми часто уникаємо відпусток і замість цього боремося зі стресом, хворобами та постійним тиском, щоб знайти час для всіх своїх зобов’язань та виконати всю роботу. Багато з нас працюють довгими годинами, щоб не відставати від постійно зростаючого навантаження, про важливість відпочинку часто забувають.

Відпочинок – це не те, що можна сприймати легковажно. Це важлива частина нашого життя, підвищення продуктивності на роботі, і це те, для чого більша частина з нас повинна розставити пріоритети.

Чому ми не отримуємо достатнього відпочинку? Ми зазвичай думаємо про відпустку як про поблажку, яку ми не можемо собі дозволити, але це насправді є необхідною частиною найкращої роботи.

Чому люди працюють без відпусток? Вони, як правило, турбуються про те, що їх робота накопичується, поки їх немає, або їх вважають замінними. Також працівники зазвичай вірять, що тільки вони можуть виконувати свою роботу, що позбавляє будь-якого варіанту відпустки. Вони не думають, що їм потрібно робити перерву. Працівники, як правило, погано усвідомлюють необхідність відпочинку. Частково це пов’язано з тенденцієюзосереджуватись на короткостроковій перспективі та теперішньому «Я», а не на довготривалій вигоді та на тому, що наше майбутнє «Я» хотіло б від нас робити зараз.Чим більше ми перевтомлені в даний момент, тим більш імпульсивним буде наш вибір - і це змусить нас вирішити, що ми просто не можемо дозволити собі відпустку.

Дослідження показують, що ефективність роботи на робочому місці покращується після періоду відпочинку та відновлення навіть серед людей, які отримують задоволення від своєї роботи. І якщо ви займаєтесь творчою роботою, вам знадобиться трохи відпочити, щоб зробити свою найкращу роботу. Дослідження показують, що понад 40% наших творчих ідей виникають під час перерв та простою, коли наш розум може вільно блукати.

Відпочинок не полягає в тому, щоб лінуватися чи уникати роботи. Це необхідно для нашого здоров'я та для того, щоб ми працювали якнайкраще.

Відпочинок покращує здоров’я серцево-судинної системи, знижує артеріальний тиск і рівень кортизолу. Також було встановлено, що відпустка зменшує ризик серцевих захворювань та збільшує тривалість життя. Дозвілля, включаючи відпустку, стимулює більш позитивне мислення та знижує рівень клінічної депресії. Люди, які не беруть перерви, частіше страждають депресією, і у них на 50% частіше трапляється серцевий напад.

Хоча багато хто з нас почуваються винними, незручними або нервуючими щодо перерви, ми не можемо продовжувати працювати понаднормово та не надавати пріоритет відпочинку. Саме таке постійне ставлення «йди-йди-йди» призводить до вигорання, коли наше тіло вже не може йти.

Відпустку слід планувати заздалегідь. Тільки не плануйте на час відпустки ремонт чи якийсь підробіток! Відпустка повинна бути бажаною та очікуваною. Де і як відпочивати – вирішувати вам. Це залежить від особистих вподобань. Хтось любить активний відпочинок, екстремальні види спорту. Хтось любить подорожувати містами, країнами, ходити на екскурсії, а хтось - ніжитися на пляжі. Комусь комфортно відпочивати у санаторії, а комусь – пожити тиждень-два в палатках подалі від міської суєти. Головне, щоб вам було комфортно та приємно, щоб ви відпочили, як душевно, так і фізично. Оберіть відпочинок, який зміцнить ваше здоров’я, дасть заряд бадьорості та енергії. І тоді, повернувшись до роботи, ви зможете «гори перевернути». Адже за час відпустки у вас з’явиться багато нових ідей, планів, бажань, які ви будете втілювати і планувати наступну відпустку. Плануйте відпочинок на вихідні та святкові дні. Крім того, знаходьте час для себе, для своїх захоплень і впродовж тижня.

Відпочивайте з радістю!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Олена В.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;