Для чого потрібні образи?

 У вивченні будь-якої мови вкрай важливо відчувати себе у своїй тарілці. Часто трапляється так, що ніби і достатньо знаєш граматику, можеш перекласти тексти та більш-менш зрозуміти те, що говорять іноземці. Та тільки-но доводиться сказати щось самому, як замок у світ нової мови не відмикається і ніякі ключі не підходять. Образ – і є той самий ключ.

Де ж ті образи шукати? І чи можуть вони гарантувати успіх та зняти мовний бар’єр? Звісно, що можуть. Що приходить на думку, коли ви думаєте про мову, що вивчаєте? Які почуття викликають у вас ці роздуми?

Наприклад з англійською мовою може асоціюватися безліч речей. Червоний автобус, яскраві та охайно скошені газони, гамбургер, і навіть пісня або улюблений фільм, адже не обов’язково асоціювати щось з буквами або книжками, достатньо уявити образи країни, в якій ця мова використовується.

Французьку мову можна асоціювати з Ейфелевою вежею, жаб’ячими лапками або з відомою француженкою Коко Шанель. Це може здатися смішним на перший погляд, але це дійсно допомагає у знятті бар’єрів між людьми, які спілкуються різними мовами.

Образи можуть бути доволі різними. Головне, щоб вони допомогли вам відімкнути той самий замок і потрапити у незвичний для вашого життя світ. Важливо почувати себе комфортно і не боятись помилитися.

Це може бути великою перевагою у вивченні мови серед інших методів, адже це допомагає:

Не виходити з зони комфорту, завдяки знайомому образу;

  • Уявляти себе іноземцем, що допоможе бути впевненішим у розмові;
  • Відчути себе в іншій країні, серед англійців, німців, французів тощо;
  • Навчитися збирати свої думки докупи;
  • Уникнути незручних пауз;

Саме таку методику використовують успішні поліглоти та викладачі. При вивченні будь-якої мови важливо почувати себе комфортно і прибрати страх помилки, який заважає багатьом із нас.

Від самого народження дитина вчиться і вбирає в себе навколишній світ. Та коли вона починає говорити, відразу з’являються помилки. І це абсолютно нормально. Хіба можна від самого дитинства говорити однією мовою, а потім без помилок перейти на іншу? Ні. Тому кожен із нас повинен розуміти, що шлях набуття будь-яких навичок складається з трьох речей: праці, терпіння та помилок.

В якості тренування можна користуватися можливістю говорити з самим собою іноземною мовою (до речі, це правило поширюється і на рідну мову, адже вчені довели, що це неабияк розвиває інтелект), говорити перед дзеркалом або уявляти наші улюблені образи.

Пам’ятайте, що у світі немає нічого неможливого і помилки важливі, навіть необхідні для аналізу своїх упущень та для ефективних методів їх усунення.

 

 

 

 

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Діана Л.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Методика навчання CLIL

Теоретичні засади методики CLIL та як підвищити мотивацію до вивчення іноземної мови за допомогою даної методики?

Автор: Аліна С.

Важливість дихання під час тренування

У цій статті розглянемо, чому правильне дихання під час тренування має велике значення і як воно впливає на ефективність фізичних вправ.

Автор: Наталія Ф.

Інтерактивні методи викладання математики: як залучити учнів до активного навчання

Стаття описує інтерактивні методи викладання математики: використання технологій, гейміфікацію, проектне та колаборативне навчання, і їхню роль у залученні учнів до активного навчання.

Автор: Вадим П.

Зробіть вивчення англійської цікавим та захопливим

Пам'ятайте, що вивчення мови - це марафон, а не спринт.

Автор: Юліана Г.

Поєднання кардіо та силових тренувань

Поєднання силових та кардіо тренувань є ефективним підходом для зниження ризиків серцево-судинних захворювань, покращення загального фізичного стану та досягнення гармонійного розвитку тіла.

Автор: Наталія Д.

Порядок прикметників у реченні

Порядок декількох прикметників у речення в англійській мові.

Автор: Вікторія В.

Інші новини:

;