Для чого вчити англійську мову

Є багато причин для вивчення англійської мови, та давайте зосередимося на трьох головних.

 

1. Англійська для роботи.

У тих, хто знає англійську, є можливість навчатися за кордоном. Зараз багато університетів запрошують на навчання іноземців. Деякі надають гранти та стипендії, що покривають витрати, і ви зможете навчатись безкоштовно. Але головна умова для такого навчання – це, звичайно ж, знання англійської. А з такою освітою ви матимете істотні переваги на ринку праці і матимете шанси на пристойне працевлаштування.

У багатьох вакансіях необхідною умовою є знання англійської мови. Крім того, у вас буде можливість вибрати більш оплачувану професію. Або ж працювати з дому онлайн. Перед вами відкриється більше можливостей, більше перспектив, і ви зможете вибрати роботу до душі з гідною заробітною платнею.

Знання англійською мови допоможе в професійному зростанні. Ви отримаєте доступ до великої кількості статей, наукових праць. Ви матимете змогу переглядати англомовні каналі та блоги. Зможете користуватися англомовними сайтами. Все це допоможе вам стати першокласним фахівцем. У вас буде можливість відвідувати міжнародні семінари, тренінги, конференції, спілкуватися з колегами-іноземцями, знайти бізнес-партнера, інвестора чи замовника не тільки у своїй країні. Ви зможете їздити у закордонні відрядження, без перекладача проводити зустрічі з партнерами, спілкуватися з ними неформально.

 

2. Англійська для подорожей.

З кожним роком людей, які подорожують, стає все більше. Адже подорожі – це нові відкриття, враження, емоції. Звісно, ви можете мандрувати і без знання англійської мови, та коли ви її знатимете, перед вами відкриються нові перспективи. У вас буде можливість мандрувати без посередників. Можна буде не платити тур фірмам, ви зможете самі придбати квиток, замовити готель, підібрати маршрут.

Можна зекономити на оплаті за проживання. Адже не обов’язково жити в готелі, можна знайти недорогий хостел або винайняти набагато дешевше приватне помешкання. До того ж є багато онлайн-ресурсів, де можна знайти людей у різних куточках світу, які готові надати житло мандрівникам абсолютно безкоштовно! А реєстрація та спілкування на таких сайтах відбувається здебільшого англійською.

Ви зможете обрати зручніший сервіс та маршрут своєї подорожі. В інтернеті безліч інформації, відгуків. Так можна дізнатися, де зручніше зупинитися або поїсти, що можна відвідати, чим краще добиратися. Ви зможете самі обирати музеї, галереї, виставочні центри.

Можна купувати різні товари, розпитувати продавця, а на ринку – ще й торгуватися!

Можна спілкуватися з місцевими жителями, і не з книжок, буклетів чи путівників дізнаватися про людей та місця, які ви відвідуєте. Тільки так можна відчути справжній колорит країни.

Знання англійської мови допоможе вам орієнтуватися в незнайомому місці. Ви не боятиметеся заблукати, бо завжди матимете змогу запитати дорогу, попросити про допомогу, потрапивши у скрутну ситуацію.

 

3. Англійська у повсякденному житті.

Якщо ви вмітимете спілкуватися англійською, то матимете можливість знайти друзів з різних куточків світу. Є спеціальні сайти для спілкування. Можна познайомитися з цікавими співрозмовниками, знайти людей зі схожими інтересами та захопленнями, обмінюватися ідеями, запитувати про традиції народу чи події і отримувати інформацію з перших рук, а не тільки з екранів телевізора чи з інтернету.

Можна читати книги в оригіналі, дивитися англомовні фільми, не чекаючи, доки з’явиться переклад, і чи буде він взагалі. Та й переклад часто не може передати повноцінно атмосферу оригінального твору.

Можна користуватися міжнародними інтернет-магазинами, там і вибір більший, і можна знайти вигідніші ціни. Якщо знатимете англійську, зможете обрати бажану річ та зробити замовлення. А можливо, й самі захочете працювати в сфері інтернет-торгівлі.

Це тільки деякі з причин, щоб вивчати англійську. Тож наполегливо працюйте над вдосконаленням своїх мовних навичок, і перед вами відкриється безліч можливостей!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 6 користувачів

Автор: Марина П.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

8 принципів роботи мовленнєвого терапевта (логопеда) в роботі із СДУГ, РАС, дислексія

Оскільки все більше з’являються запити на роботу із дітьми із СДУГ/РАС/дислексією тощо, в роботі спеціалісти логопеди повинні знати та використовувати принципи підтримки нейрорізноманіття.

Автор: Юлія К.

Схема хімічної реакції є, а з коефіцієнтами повне розчарування?

Перетворимо схему хімічної реакції з відомими продуктами, додавши відповідні коефіціенти

Автор: Анна Г.

Вивчати мову в мовному середовищі чи ні: проблеми з якими можна стикнутися

В статті розглядаються найпоширеніші труднощі, з якими стикаються новачки, які переїжджають в іншу країну з бажанням вивчити мову

Автор: Карина К.

Ефективна підготовка до TOEFL: ключові кроки

Ключові стратегії у підготовці до міжнародного іспиту TOEFL iBT

Автор: Світлана К.

What's the difference between BIG and LARGE, SMALL and LITTLE?

В англійській мові є два прикметника маленький та великий. В цій статті описується загальне правило вживання цих прикметників та їх відмінності.

Автор: Світлана Д.

Інші новини:

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

11.02.2024

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

09.02.2024

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

01.02.2024

Як вступити на дизайн в 2024 році

Як вступити на дизайн в 2024 році

31.01.2024

;