Додатки для вивчення англійської мови

На просторах інтернету та в соціальних мережах чи часто зустрічаємо реклами різних курсів, сайтів чи додатків для вивчення мов. Вони обіцяють те, що Ви отримаєте шалений здвиг чи величезні знання, лише використовуючи їх. Але, це не так. Додатки, ігри, фільми, пісні – можуть бути лише додатковими компонентами у вивченні мови, тому що будь-який з них дає мінімум/закріпляє знання/працює на повторення/створений для вивчення з самого початку та не всіх аспектів мови. 

Сьогодні ми розберемо, які складові, плюси та мінуси мають найпопулярніші додатки для вивчення англійскьої мови. До речі, обидва дуже схожі) Also, let's start!)

1.Duolingo – немало відома для всіх платформа, яка підійде для вивчення мови з самого початку. По рейтингу займає 2 місце серед всіх, та 1 серед безкоштовних додатків. Адаптована під різні мови, але найкраще працює саме для вивчення англійської. Тут можна прослухати вимову слова, вивчити його та по практикувати переклад речень. До того ж, є чат, де щодня вітаються учні один з одним. Головним персонажем є Сова, що постійно нагадує про новий урок. 

Плюси: Дуже зручний та спокійний інтерфейс. На нижній панелі розташована навігація. До будь-якого уроку ви можете повернутись та пройти його заново. Велика кількість безкоштовних уроків, тому термін навчання залежить лише від Вас! Окрім того, є чат, де можна попрактикувати свою мову з іншими учнями. Програма це одобрює та нараховує додаткові бали у вигляді діамантів, які можна обміняти на окремі послуги. Великим плюсом є практика мови. Майже кодного уроку програма просить Вас назвати певне слово та передати вимову. Велика кількість слів у безкоштовному форматі. Будь-хто може почати вчитись вже зараз. Є підказки для тих, кому це потрібно) Окрім того, можна вивчати будь-яку мову!

Мінуси: мінімальний термін заняття є 15 хв (воно є безкоштовним). Якщо рахувати, що це – один урок, то за цей час дається мала кількість матеріалу. Матеріал не структурований та є недостатнім аби добре вивчити мову. Програма намагається зрозуміти рівень учня, але: можуть бути помилки додатку під час вимови слова чи після Вашої власної помилки (наприклад, ви обрали неправильний порядок речень, і тоді програма змусить його Вас «переслідувати» кожного уроку). Коли кількість помилок велика, матеріал буде постійно повторюватись протягом тривалого часу (можу бути навіть до місяця). 

2.Lingualeo – це відомий конкурент попереднього додатку, наразі є першим в топі оплачуваних для вивчення мови онлайн. Також має дві версії – безкоштовну та оплачувану. Має платформу та власний додаток. Вивчення англійської відбувається в ігровій формі. Головний герой гри – Лео, який постійно нагадує про те, що саме зараз час для уроку. Має великий спектр оплачуваних послуг, серед них: додаткові курси та зняття обмежень на кількість уроків, збереження слів до словника.

Плюси: Зручний інтерфейс та велика кількість матеріалу. Окремо є розширення для браузера. Вивчення може бути цікавим. Вивчення поставє через призму аудіоо- та відео- формату, тому дається досить легко, розвиває сприняття мови на слух. Має окремі вкладинки для кожного з підрозділів. Є словничок аби зберегти нові слова або відправити їх в практику. Є багато порад щодо покращення вимови учня. Можна зберігати матеріали напотім. І останній плюс - підготовка до олімпіад. 

Мінуси: Граматика є обмеженою, розрахована на рівень від 6 років та вище, але не структурована (нема загальної програми, де ви йдете "крок за кроком"). На жаль, нема чату чи форуму для практики. Дуже стисла кількість матеріалу в безкоштовній версії. Додаткові курси та розширення послуг є лише на платній основі (є знижка на курси в перші 24 години після реєстрації на сайті).

Що використовувати для вивчення? Обирати лише Вам. Рекомендую спробувати себе в обох додатках, та вирішити вже для себе, яких з них є для Вас зручнішим. Головним досягненням є те, що можна займатись хоч з телефону, хоч з комп’ютера. Тому користувач може обирати те, що йому до душі лежить більше. В будь-якому випадку, аби зробити своє вивчення дійсно ефективним, займайтеся у вільний час та заведіть словник для нових слів, які Ви будете вивчати. Займаючись без словника чи нотатника, Ви швидко забудете слова, перейшовши до іншого рівня. Але в нас інша мета, чи не так?)

 Решту додатків розглянемо в наступному блозі. Дякую за увагу. 

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Яна В.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;