Дистанційне навчання: виклик чи економія часу

Використання дистанційного навчання нині є необхідністю через труднощі світу в 2020 році і ні для кого це не є відкриттям. Але люди почали застосовувати мережу для навчання набагато раніше. Далі ми розберемо, чому так сталось.

Що ж, йдемо в ногу з часом та застосовуємо новітні технології! Навчання онлайн як ніколи доступне та є зручним для обої сторін навчального процесу. 

Вже давно не тільки індивідуальні уроки, але й курси, групові заняття та навіть вища освіта деяких ВУЗів отримується студентами в даному форматі. Але сьогодні не про отримання освіти чи шкільне навчання, а про додаткове навчання (тобто, заняття з репетиторами чи курси) та обґрунтовані відповіді на важливе питання.

Час плине швидко, тому дистанційне навчання - один із показників, як технології допомагають його використовувати ефективно та без зайвих втрат. Ви отримуєте бонус - збережений час для інших справ. 


Перелік головних плюсів даного виду навчання:

+ Ви не витрачаєте час на те, аби добратися до репетитора;
+ Ви не маєте постійно бути "підв'язаними" до власного житла чи локації репетитора, а можете займатись там, де вам хочеться (в кофе, в селі, чи навіть під час відпочинку закордоном);
+ Ви підлаштовуєте графік на зручний Вам час;
+ Навіть у разі тернімового розбору матеріалу, Ви можете це зробити у будь-який момент, надіславши фото викладачу та отримаючи кваліфіковану відповідь на питання чи обробку послуги;
+ Нема обмеження в матеріалах для навчання, і можна використовувати не тільки друковані матеріали, які є з собо, а додати різні програми та сервіси (рекомендовані викладачем), аби зробити процес навчання більш цікавим та різностороннім;
+ Викладачі, що мають свої матеріали та методики, в основному розробляють їх в електронному форматі, тому у будь-який момент викладач може звернутися до своїх матеріалів аби надати Вам певні приклади, потрібне правило, або доцільний матеріал до даної тематики;
+ Займаючись онлайн, Ви, як і раніше, тренуєте живу розмовну мову, аудіювання, читання та письмо одночасно.

Окрім того, розмови онлайн є повноцінним відповідником розмовам по телефону, тим самим Ви вдосконалите свої мовні навички та побачите те, наскільки простіше буде заговорити з носієм по телефону чи почати розмову з менеджером сайту (якщо Ви вивчаєте саме іноземні мови) :) 

Як же організувати процес навчання?

Визначте з викладачем, чи має значення відео-зв'язок для проведення занять. Це залежить від рівня зв'язку та інших індивідуальних потреб. 

Оберіть найзручнішу програму для зв'язку. Серед них: Скайп, Зум, Вайбер, Телеграм та ін.

Оберіть гаджет, з якого хочете займтись: телефон, планшет чи скайп. Параметри, яким треба надавати перевагу: чіткість звуку, розмір зображення та зручність у використанні (наприклад, якщо Ви маєте кілька разівв за урок надсилати на перевірку репетитору рукопис).

Підготуйте необхідні матеріали для навчання (друковані чи в он-лайн форматі – залежить від того, яка у вас програма з викладачем).

Обов'язково майте кілька ручок та пару зошитів.

Окрім того, не забувайте про призначені заняття та час проведення (рекомендовано лишати замітки на столі чи нагадування в телефоні). В разі екстренної ситуації, за якої Ви не можете відвідати урок, попереджайте викладача.
Якщо маєте іншу причину, з якої не можете бути присутні на уроці (запланований похід до лікаря або маєте весь день у дорозі), завчасно про неї попереджайте репетитора.

Що можна вивчати дистанційно? 

Як спеціаліст у своєму напрямі, можу впевнено говорити про те, що вивчення мов дистанціно є реальною та результативною практикою. Про це детально буде йти мова в наступному блозі.
Але, беручи до увагу сучасну тенденцію, майже всі предмети можна вичати дистанційно: від малювання до програмного забезпечення. В цьому можна переконатись, переглянувши доступні послуги на сайті та відгуки учнів, що прийшли чи проходять дане навчання у певного експерта.

Майте гарний настрій та мотивацію до навчання і у вас обов'язково все вийде :)☕ 

Та памятайте, що найголовніше - власна безпека! Бережіть себе!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Яна В.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;