Галілео - безкоштовні курси підготовки до ЗНО в Києві

От і минув навчальний рік. Протягом року мав щастя працювати в проекті "Галілео". Мета даного проекту (для мене) - безкоштовно допомогти учням успішно здати ЗНО з математики. Ні для кого не секрет, що насьогодні є проблеми з якісною безкоштовною освітою. Сам я звичайний викладач математики в київському коледжі, працював в різних навчальних центрах, також самостійно (репетитор, онлайн репетитор). Також активно займаюсь популяризацією математики серед молоді, в своїй групі, відеоканалі, блозі, онлайн курсах. Бо математика - це головна наука. Вона допомагає учням навчитись критично мислити. Адже, людина, яка знає математику, запросто розбереться в будь-якій іншій сфері.

В моїй роботі велику увагу потрібно приділяти мотивації вивчення математики. В Галілео діти прийшли зацікавлені, "очі горять" , і з великою жагою до знань, тому після заняття набираєшся сил та енергії, дивлячись на успіхи дітей. Кожен учень розумів навіщо прийшов, тому всі старались отримати максимум від занять. В основному діти були відповідальними, але, звісно, траплялись випадки запізнень, не виконання д.з. Але це були поодинокі випадки.

Взаємодія з організаторами була на найвищому рівні, а таких людей, як бібліотекар ще в житті не зустрічав. Мова йде про Ірину Едуардівну (якщо не помиляюсь) уважна, приємна, а також дуже ерудована.

В таких проектах завжди хочеться брати участь, і щоб таких проектів було побільше, не тільки на території Києва. Адже хочеться щось зробити корисного для країни, для дітей, адже діти – наше майбутнє, тому в таких проектах буду брати участь завжди. 

З наступного року запускаю масові безкоштовні онлайн курси з математики (деякі вже вийшли), де можна переглянути відео з даної теми, пройти тест, а в кінці скласти іспит і отримати сертифікат. Теми розбиті на розділи. Оскільки 1-го класичного безкоштовного заняття на тиждень для дітей замало.

Галілео - безкоштовні курси підготовки до ЗНО в Києві

Роботою задоволений дуже радий, що познайомився з такими однодумцями, людьми, для яких освіта молоді на першому місті, - це Олександр Ярусевич та Ірина Едуардівна. 

Автор: Євген Т.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Зборовский мирный договор. Ключевые пункты и значение

В этой статье подробно разобрано предпосылки, основные моменты и значение Зборовского мирного договора

Автор: Ярослав Б.

«Голод за полуницею» (Лексичні вирази та питання до статті "Beerenhunger" з німецькомовного журналу DEUTSCH PERFEKT (Juni, 2020)

Нарешті полуниця! Навряд чи є інший фрукт, на який люди реагують так емоційно. Для багатьох німців літо починається з перших полуниць, вирощених на власних фермах. Сезон врожаю означає великий стрес - адже цей фрукт потребує ретельного догляду та обережно

Автор: Дар'я М.

Розвиток критичного мислення на заняттях з англійської мови

Стаття описує важливість розвитку критичного мислення, зокрема і під час занять з англійської мови.

Автор: Тарас Г.

«Фінансові» ідіоми та переклад основних префіксів англійської мови

Гроші – це тема не лише фінансової сфери. Розмови про цей делікатний предмет ведуться постійно. Тому і нам не слід залишатися осторонь і гайда знайомитися з висловами, які точно допоможуть Вам передати свою думку більш виразно.

Автор: Дар'я М.

7 виразів англійської мови для щоденного спілкування

Окрім накопичення знань з граматики важливою складовою вивчення мови є бажання людини збагатити свій лексичний запас. Кожен день в англійській мові з’являються десятки нових виразів, які не слід залишати без уваги. С

Автор: Дар'я М.