IELTS - найпопулярніший у світі іспит з англійської мови

Детальніше»Всі блоги користувача

Що таке IELTS?

 

IELTS (International English Language Testing System - міжнародна система тестування англійської мови) - наразі є найпопулярнішим іспитом у світі, результати якого визнаються більшістю британських, канадських та австралійських університетів. Цей екзамен є обов’язковим для тих, хто планує вступати до будь-якого університету в англомовній країні або ж переїжджати до США, Великобританії чи Канади.

 

Як оцінюються результати IELTS?

За кожну з частин іспиту ви отримаєте оцінку від 1 до 9 балів (також можливо отримати 7.5 або ж 4.5 балів). На основі цих чотирьох чисел методом середнього арифметичного підраховується загальна оцінка за екзамен та її еквівалент у CEFR.

 

 

 

 

З яких частин складається іспит?

Загалом, IELTS перевіряє чотири основні вміння: говоріння, письмо, сприйняття на слух та читання. Кожному з цих навиків присвячений окремий блок іспиту.

Слухання, читання та письмова частина здаються в один день, тоді як усна частина іспиту (співбесіда з носієм мови) може бути призначена у будь-який день за тиждень до/після основного блоку.

Частини іспиту

Де краще здавати іспит, в IDP чи British Council?

IDP та British Council є співвласниками IELTS разом з Cambridge English Language Assessment. Це означає, що вони є однією компанією і дотримуються єдиного стандарту прийому та оцінювання результатів іспиту. Не важливо, де саме ви будете здавати іспит, в British Council чи IDP, ви отримаєте ідентичні завдання з екзамену.

 

Чи є перерва між читанням та письмовою частиною іспиту?

Ні, усі три частини екзамену проходять без перерви (спочатку слухання, потім - читання і, зрештою, письмові завдання). Тим не менш, якщо виникла потреба, ви можете вийти в туалет під час читання чи письма. Тривалість вашої відсутності записується екзаменаторами.

 

Чи можу я мати наручний годинник під час здачі IELTS?

Ні, будь-які годинники заборонені на всіх частинах іспиту (навіть під час співбесіди). Ви можете залишити їх у спеціальній зоні для особистих речей.

 

Скільки разів я можу складати іспит?

Ви можете здавати IELTS стільки разів, скільки вам потрібно. Жодних обмежень немає. Проте, рекомендовано робити перерву принаймні в три місяці між спробами. Цей час варто присвятити підготовці до екзамену та підвищення свого рівня знання англійської мови.

 

У наступних статтях ми більш детально розглянемо особливості кожного блоку іспиту та поговоримо про найпоширеніші помилки в кожному типі завдань й способи уникнення цих помилок.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Ірина М.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Методика навчання CLIL

Теоретичні засади методики CLIL та як підвищити мотивацію до вивчення іноземної мови за допомогою даної методики?

Автор: Аліна С.

Важливість дихання під час тренування

У цій статті розглянемо, чому правильне дихання під час тренування має велике значення і як воно впливає на ефективність фізичних вправ.

Автор: Наталія Ф.

Інтерактивні методи викладання математики: як залучити учнів до активного навчання

Стаття описує інтерактивні методи викладання математики: використання технологій, гейміфікацію, проектне та колаборативне навчання, і їхню роль у залученні учнів до активного навчання.

Автор: Вадим П.

Зробіть вивчення англійської цікавим та захопливим

Пам'ятайте, що вивчення мови - це марафон, а не спринт.

Автор: Юліана Г.

Поєднання кардіо та силових тренувань

Поєднання силових та кардіо тренувань є ефективним підходом для зниження ризиків серцево-судинних захворювань, покращення загального фізичного стану та досягнення гармонійного розвитку тіла.

Автор: Наталія Д.

Порядок прикметників у реченні

Порядок декількох прикметників у речення в англійській мові.

Автор: Вікторія В.

Інші новини:

;