Instagram-ресурси для вивчення італійської мови

В цій статті поговоримо про instagram-ресурси, завдяки яким ви можете вивчати італійську мову.

Майже кожен з нас має сторінку в соціальній мережі Instagram і проводить там значну кількість часу на день. Однак, цю соціальну мережу можна використовувати з користю, як додатковий ресурс для навчання. Ви точно знаєте, що в Instagram можна знайти все, що завгодно – від магазинів з одягом до сторінок, завдяки яким можна вивчати іноземну мову. Тут я розкажу про декілька сторінок, які вам можуть бути корисними при вивченні італійської мови.

1. Prima_lezione

Чи не єдина Instagram-сторінка для вивчення італійської українською мовою. Веде її Ольга Булдіна – відома викладачка італійської завдяки своїм блогам в інтернеті, відео на YouTube, сторінці фейсбук та в інстаграмі. Має свою онлайн-школу, яка так і називається «Prima lezione». На її сторінці ви можете знайти корисні пости та відео, які допоможуть вам покращити граматику, збагатити словниковий запас, а також звернути увагу на помилки, які часто допускають ті, хто вивчають італійську. Сторінка підходить як для тих, хто тільки почав вивчати мову, так і для тих, хто має вищий рівень. Крім того, на її сторінці ви можете записатись на курси та групові заняття будь-якого рівня, щоб покращити не тільки граматику, але й розмовну мову. 

2. Lalidiaonline

Цю сторінку веде італійка. Її пости поділені на 3 категорії: для початківців, для осіб із середнім рівнем володіння мовою та для осіб із високим рівнем. Під кожним постом вказаний рівень. Очевидно він є відносним, тому ви можете вивчати саме ту інформацію, яка є вам цікавою, не керуючись написаним рівнем. На цій сторінці часто публікуються пости з словами антонімами або омонімами для кращого запам’ятовування. Також надається увага відомим італійським виразам, граматиці, поповненню словникового запасу. Пости переважно складаються з яскравих картинок та анімацій, тому вам точно не буде нудно. 

3. Learnitalianwithcaterina

Цю Instagram-сторінку також веде італійка. Вона є сертифікованим італійським вчителем для іноземців та екзаменаторкою CELI. Пости на її сторінці складаються переважно з відео, на яких вона розповідає про правила і цікаві тонкощі італійської мови. Регулярно викладає розмовні «сторіси» або історії, які підписує італійською мовою, тому завдяки її «сторісам» також можна поповнювати словниковий запас.

4. Funandeasyitalian

Одна із моїх найулюбленіших Instagram-сторінок для вивчення італійської мови. Веде її харизматичний італієць, який щодня виставляє цікаві «сторіси» про різні аспекти італійської мови – починаючи від граматики і закінчуючи цікавими італійськими фразами та новими словами. В певний день тижня в «сторіс» проводить вправу на сприймання італійської на слух. На цій сторінці є що почерпнути навіть тим, чий рівень італійської є доволі високим. Частина його постів побудована в ігровій формі. Більшість постів анімовані та з яскравими картинками. .

5. Impariamoitaliano

Сторінка, присвячена розширенню словникового запасу. Майже у кожному пості намальовані зображення щодо окремої тематики. Зображення є підписаними. Наприклад, якщо тема про людське тіло, то намальовані різні частини тіла, які підписані, щоб можна було швидко вивчати слова завдяки візуалізації. Також на сторінці є пости, які пропонують декілька фраз-синонімів, якими можна замінити загальновідомі і загальновживані фрази. Сторінка підійде як для початківців, так і для тих, хто має середній чи високий рівень італійської.

Це лише частина Instagram-сторінок, які можуть бути вам корисними. Користайтесь тим, що пропонує вам Instagram! Успіхів!

Автор: Анна К.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Різниця між італійською мовою на півдні та півночі Італії

Чим відрізняється італійська мова на півдні та півночі Італії

Автор: Анна К.

Як знаходити прийменники в реченні? Три лайфхаки

Прийменники поряд із частками та сполучниками, є важкими для ідентифікації. Але є деякі підказки, які спрощують пошуки прийменників у тексті. Прочитайте лайфхаки та спробуйте перевірити себе на вправах.

Автор: Ілона С.

Instagram-ресурси для вивчення італійської мови

5 Instagram-сторінок, які будуть корисними при вивченні італійської мови

Автор: Анна К.

Італійські вирази (modi di dire), які вартує знати особам з високим рівнем володіння мовою (2 частина)

2 частина відомих італійських виразів, які дозволять говорити як справжні італійці

Автор: Анна К.

Як підходити до конфліктних учнів

Інструкція що робити якщо ваш учень не виконує домашні завдання, агресує, негативить, має поганий настрій.

Автор: Світлана І.