Інтерактивні завдання у навчанні англійській мові. Cambridge English - Activities for children

Останнім часом багато викладачів зацікавились інтерактивними ресурсами для навчання. І це зрозуміло, бо вони значною мірою можуть посилити ефективність занять. А тому, допомагають досягти мети - опанувати мову на бажаному рівні. 

Інтерактивне навчання - це навчання,яке відбувається за умови постійної, активної взаємодії всіх учасників навчального процесу. («Дидактика новітньої школи» І. В. Малафіїк).  

Із впровадженням комп‘ютеризації навчання можливості для активної взаємодії учнів значно поширились. Бо тепер вони можуть взаємодіяти не лише один з одним, але й різноманітними електронними пристроями. За умови їх доцільного використання створюються умови для навчання у зручному та звичному для сучасних учнів середовищі - електронному світі. Звичайно, існує безліч матеріалів, які створені для еффективної взаємодії учасників навчального процесу. Тож сьогодні хочу розказати про одного з моїх фаворитів: Cambridge English - Activities for children.

Почувши поєднання Cambridge English, ми розуміємо, що мова йдеться про високий стандарт освіти, визнаний у всьому світі, що підтвердив свою ефективність при використанні студентами різних рівнів та різних вікових категорій. Також завдяки іспитам лінійки Cambridge English учні здобувають сертифікати, які підтверджують рівень володіння мовою відповідно до Загальноєвропейської компетенції володіння іноземною мовою (CEFR).

На офіційному веб-сайті представлені підбірки інтерактивних завдань для безкоштовного використання.

В цій статті хочу звернути увагу на завдання для дітей, які представлені рівнями: pre-A1, A1, A2. А також окремо виділені пісні у рубрику ‘Sing and Learning. Кожен рівень містить близько 10 тем. Закінчуючи теми кожного рівня, учень має можливість поступово переходити до більш складних завдань. Наприклад, рівень pre-А1 містить теми ‘The body’, ‘At the beach!’, ‘Where is the...?’. На рівні А1 вивчаються теми: ‘In the snow’, ‘What is the weather like?’, ‘Eating and drinking’ тощо. Рівень А2 представлений темами: ‘Time’, ‘Work and jobs’, ‘At the museum’ та іншими.

Для виконання завдання на мобільному телефоні або планшеті необхідно встановити офіційний додаток. Хочу відмітити, що працювати у додатку достатньо легко, навігація зрозуміла та прозора, доступ до завдань знаходиться на головній сторінці. Для використання на персональному комп’ютері або ноутбуку необхідно встановити Flash-player. Тож, гра починається!

Кожне тематичне завдання містить десять завдань. Дитині необхідно активно використовувати набуті протягом вивчення теми знання для відповіді на запитання або для підбору слова для доповнення речення. Ігровий момент робить навчання цікавим. А виконання завдання винагороджує мавпу, яка піднімається все вище і вище, отримуючи банан за кожну правильну відповідь.

Що важливо додати, кожен вид активності допомагає дитині підготуватись до здачі іспитів з лінійки Cambridge, як то A2 Key for Schools and B1 Preliminary for Schools. А саме, відпрацювати читання, аудіювання, письмо та розмовну частину. Крім того, вправи містять лексичний запас зі списку слів, що використовуються в екзаменаційних завданнях. Посилання на мобільні додатки для підготовки до іспитів допомагають продовжувати готуватись у будь-якому середовищі.

Якщо учні не мають на меті підготовку до міжнародного іспиту, доцільно використовувати завдання з цієї підбірки для узагальнення знань. А також для стимулювання інтересу до практичного використання мови у школярів молодших класів та середньої школи. Один з варіантів використання - це позакласна активність. Аутентичні англомовні матеріали є ефективним інструментом для глибокого змістовного навчання. Тож, використовуючи їх, вчителі мають змогу допомогти учням підвищити рівень їх знань та практичного використання мови.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 3 користувачів

Автор: Надія С.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;