IT навчання у Словаччині

Це - факультет інформатики та інформаційних технологій в Словацькому технічному університеті.

Факультет інформатики та інформаційних технологій - наймолодший із семи факультетів СТУ у Братиславі. Він був створений на основі вимог ринку в 2003 році, шляхом відокремлення від факультету електротехніки та інформаційних технологій, і частина його навчальної програми створюється безпосередньо з партнерськими організаціями.

FIIT STU всебічно охоплює сферу інформатики та інформаційних технологій (IT) в галузі досліджень та освіти. Це перший факультет у Словаччині з такою місією. Незважаючи на те, що він є новим, СТУ має багаторічний досвід в галузі освіти та досліджень у галузі ІТ та досяг низки значних результатів.

Основою для створення ФІІТ було робоче місце (кафедра інформатики та інформатики), яке до створення ФІІТ забезпечувало освіту та дослідження в галузі ІТ в СТУ (в рамках ФЕУ СТУ). В даний час навчається більше тисячі студентів на трьох рівнях навчання (бакалаврський, інженерний, докторський). Факультет відкрив літній семестр 2012/13 навчального року в побудованій будівлі в Млинській долині, де продовжує будувати науково-дослідний та навчальний центр інформаційно-комунікаційних технологій у Словаччині.

Навчання є повністю безкоштовним на словацькій мові. На бакалавра беруть багатьох, залишаються вкінці досить мало людей. Бо виганяють і навчання є важким. Якщо ви з іншої спеціальності і бажаєте йти на магістра, навчання триватиме 3 роки. На бакалавра також 3 роки.


FIIT

Насправді, університет і саме цей факультет є одним з найкращих в країні. Факультет має акредитацію для інженерів, яку не мають ні Польща, ні Чехія.

Факультет всередині

1-й ступінь - бакалавр 3-річне очне навчання в навчальній програмі:

Інформатика (у галузі Інформатика)

4-річне очне навчання в навчальній програмі:

(на підставі заяви Акредитаційної комісії та направлення рішення Міністерства освіти )

Інформатика (у галузі Інформатика)

2-й рівень - інженерне навчання 2-річне очне навчання, 3-річне очне перетворення в навчальну програму:

Інформаційна безпека (у галузі Інформатика) - нова програма з акад. року 2019/20

Інтелектуальні програмні системи (у галузі Інформатика) - нова програма від акад. року 2017/18

Інтернет-технології (у галузі Інформатика) - нова програма від акад. року 2017/18

3 ступінь- докторантура 3-річне денне, 4-річне зовнішнє навчання в навчальній програмі:

Прикладна інформатика (у галузі Інформатика)

Інтелектуальні інформаційні системи (у галузі Інформатика)

Головна аудиторія

Майже 12 000 вітчизняних та іноземних студентів щорічно навчаються в STU на трьох рівнях навчання. Окрім бакалаврських, інженерних та докторських програм, університет пропонує навчання MBA, навчання протягом усього життя та університет для людей похилого віку.

STU - це науково-орієнтований університет. Навчання базується на дослідженнях і пов'язане з практикою. Університет щороку вирішує понад 500 дослідницьких проектів та сотні інших дослідницьких завдань. У 2015 році STU відкрила університетські наукові парки з найсучаснішим обладнанням.

За час свого існування він зробив вагомий внесок у розвиток наукових знань, розповсюдження та використання цих знань на благо міста і країни. Університет займається дослідженнями у всіх сферах, у яких відбувається вища освіта, тобто у сферах архітектури, будівництва, геодезії та картографії, хімічних технологій, харчових продуктів, машин та технологій, електротехніки, електроніки, інформатики, інформаційних та комунікаційних технологій, а також прикладної фізики, математики, економіки чи соціальних наук

Науково-дослідна діяльність університету фінансово забезпечується в основному грантовими проектами VEGA, KEGA та APVV. Університет також бере участь у європейських програмах співпраці в галузі науки і техніки, шукає та отримує нові фінансові ресурси за програмами ЄС, особливо з 7-ї рамкової програми Європейського Союзу.

STU бачить великий потенціал у розширенні шляхів комунікації для підтримки передачі знань, здобутих в університеті на практиці. Мета полягає в тому, щоб ідеї, народжені в університеті, знайшли підходящий шлях комерціалізації та економічного оцінювання, і в той же час сприяли розвитку ділового середовища складної діяльності, а отже, підвищували престиж Словаччини.

Науковці

СТУ - сучасний навчальний заклад. Це найкращий технічний університет Словаччини. Випускники - серед топ-менеджерів, науковців та підприємців. Університет підтримує молодих інноваторів та початківців у технологічному інкубаторі.

інкубатор

Словацький технологічний університет поступово реконструює всі свої студентські гуртожитки та їдальні.

Поруч з гуртожитками чи факультетами є спортивні засоби, доступні студентам (тенісні корти, легкоатлетична доріжка, футбольні майданчики, пляжний волейбол, баскетбол, міні-футбол, а також басейни).

Усі гуртожитки мають швидке підключення до Інтернету. Детальніше побачити можна на Ynet.sk.

ŠD Juraja Hronca вже пройшов повний ремонт, обидва блоки утеплені, нові вікна та відремонтовані кімнати з новими санвузлами.

Частина блоків ŠD Mladosť та ŠD Mladá Garda вже пройшла також повну реконструкцію, і поступово продовжується оновлення інших блоків та інших шкіл-інтернатів.

STU також реконструював ШД Мілоша Ура в Трнаві.

Шкільні їдальні в гуртожитках також реконструйовані.

Словацький технологічний університет у Братиславі пропонує своїм студентам якісну підготовку до майбутньої професійної діяльності в широкому діапазоні навчальних програм. Успіх цього навчання може бути оцінений також за словацькою статистикою безробітних випускників університетів. Університет вже давно є одним із університетів з найнижчим відсотком безробітних. Якість пропонованої та наданої освіти, а також інших «послуг» для студента орієнтовані на підвищення привабливості майбутніх випускників для потреб соціальної практики.

На даний момент вони надають їхнім студентам - майбутнім випускникам, які вже шукають перспективну роботу у своїй галузі під час навчання, актуальну інформацію про:

  • можливості роботи в компаніях, на підприємствах, ... під час навчання та після закінчення навчання,
  • бригади.

Вони допомагають компаніям, фірмам та роботодавцям, які шукають перспективних фахівців, щоб звернулися до їхніх студентів - майбутніх випускників та забезпечили їх:

  • вакансіями, особливо в технічній галузі,
  • бригадами.

Поточна інформація публікується на веб-сайтах www.absolventi.stuba.sk та www.stuba.sk

Словацькі університети для мене завжди будуть кращими за наші. Тут ти можеш вчитись і отримувати задоволення від цього. Хтось скаже, що словаки слабші за наших. Так, можливо, в цьому є доля правди. Але якщо туди приїжджає українець, який хоче розвиватись і прикладає зусиль, він має більше можливостей, ніж вдома.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Ольга Ч.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;