Хочеш вивчати англійську самостійно і не знаєш з чого почати? Поради від викладача.

Хочеш вивчати англійську самостійно і не знаєш з чого почати? Поради від викладача.

В наш час англійська мова стала невід’ємною частиною нашого життя. Вона всюди. В магазині, в музеї або навіть просто посеред вулиці. Англійською мовою все частіше пишуть рекламні лозунги, називають продукти або послуги. І от, надивившись незрозумілих слів, або почувши що англійська мова всюди, ти вирішуєш почати вивчати мову. З чого ж почати ? Ось перелік порад які стануть у нагоді:

Порада №1

Визнач мету вивчення мови.

По-перше, перед тим як вивчати мову, тобі треба визначитися для чого вона тобі потрібна. Можливо ти хочеш отримати підвищення на роботі? Або ти хочеш подорожувати? Або мова тобі потрібна для проходження ЗНО, або іншого екзамену? Причин для вивчення англійської дуже багато, тож постарайся визначити ціль правильно, бо від цього залежить твоє майбутнє навчання.

Порада №2

Обери зручний для себе формат занять.

Ти вже на 100% впевнений у меті вивчення мови, а от тепер не менш важливе питання. Ти хочеш почати вивчення самостійно? Або ти впевнений що тільки вчитель навчить тебе мови? От саме на цьому етапі потрібно реально оцінювати свої можливості. Можливо ти не можеш звернутися до викладача через свої обставини, та це не проблема. Зараз існує величезна кількість програм для вивчення мови, мобільні додатки або просто книги та література в інтернеті. У випадку, якщо ти хочеш вивчати мову з викладачем, тут з’являються варіанти. Тобі потрібно обрати зручний тільки для тебе вид занять. можна займатися онлайн, а можна вживу з вчителем. Насьогодні онлайн заняття стають дедалі популярнішими. Це зручно, з дому виходити не треба. Можна навіть бути в піжамі. Далі, коли ти визначився як будеш займатися, тобі потрібно з’ясувати для себе хочеш ти вивчати мову у групі або індивідуально? Раджу все-таки індивідуально, хоча декому буває нудно на таких уроках. Ти маєш вибрати для себе, як тобі буде зручніше.

Порада №3

Систематичні уроки та велика праця.

Якщо ти зробив вибір на користь викладача, тоді не хвилюйся, вчитель розробить індивідуальну програму для тебе або для групи. Зазвичай так відбувається, що матеріал готується по рівням учня або групи. А от зробивши вибір та на користь самостійного вивчення мови, ти береш на себе відповідальність за процес навчання. По-перше, потрібно систематично займатися, вчити багато слів і звісно граматика. А як щодо вимови? Звісно вимова слів – це дуже важлива складова навчання. На уроках з вчителем тебе виправлять обов’язково. А як бути якщо вчиш мову сам? Зараз для цього є електронні словники з записом вимови слів, тож не хвилюйся.

Порада №4

Всі види діяльності важливі.

 

Отже на цьому етапі ти готовий вже вчитись. Розглянемо поради по кожному виду діяльності. І так, існує чотири види діяльності: Speaking (говоріння), Listening (аудіювання), Writing (письмо) and Reading (читання).

Почнемо з Говоріння. Для того щоб почати говорити англійською, потрібен лексичний запас. Можна завантажити додаток на мобільний телефон і у вільну хвилинку вивчати слова. Там вони подаються у цікавій формі з малюнками та відео. Або можна за старим сценарієм просто зазубрювати слова взяті з підручника. АЛЕ обов’язково треба звертатися до словника, аби не завчити слова неправильно.

Після того як ти вже маєш уявлення про англійську мову і знаєш деякі слова, потрібно почати вивчати граматичні конструкції і часи. Почати треба з найбільш вживаних часів : Present Simple, Past Simple та Future Simple. Одночасно з граматикою вчимо слова та виконуємо вправи. Які вправи спитаєш ти? В інтернеті завантажити або можна придбати підручник.

Аудіювання також дуже важлива річ. Який сенс вивчати мову якщо ти не розумієш носіїв мови? Зараз все настільки просто, що не треба докладати особливих зусиль. Можна дивитись фільми в оригіналі, мультфільми. Також класно дивитись новини на каналі BBC World News. Різноманітні шоу та передачі, все що завгодно, аби було цікаво.

Читання – є видом діяльності в якому ти поповнюєш лексичний запас. Невже тобі не цікаво почитати Портрет Доріана Грея в оригіналі? Або Гарі Потера? Звісно круто коли ти можеш читати в оригіналі адже часто в перекладі на українську губляться важливі деталі. Але читати треба правильно. Треба виписувати невідомі слова та потихеньку їх вчити. Спочатку важко, але потім ти виписуєш все менше слів і стає все більше зрозумілого в тексті. Під кінець книги майже не буде слів, так як автор використовує ту саму лексику.

От ми і дісталися письма. Письмо - це комплекс знань граматити та лексики. Вивчаючи слова треба не тільки усно їх вчити а й письмово. Мобільні додатки для вивчення англійської мови в яких є вправи на написання слів стануть в нагоді. Тепер поговоримо про грамматику. Вивчаючи граматичні правила, треба обов’язково приділяти увагу вправам на ці правила. Систематичне виконання вправ допоможе при написанні , наприклад, листа. Листи –це взагалі окрема тема. Якщо треба написати листа, то ознайомся з правилами та розглянь шаблони.

Сподіваюсь моя стаття була корисною та інформативною. Успіхів у навчанні!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Аліна К.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;