КНУ імені Т.Г. Шевченка - погляд зсередини

КНУ імені Тараса Шевченка – один з найпрестижніших університетів України, мабуть, найбільш привілейований і відомий університет на нашій Батьківщині. Однак, у країні, де від освіти залишилась одна назва, немає сенсу визначати кращого серед гірших. Але є ряд особливостей, який дійсно робить КНУ особливим закладом.

http://online.knu.ua/wp-content/uploads/2013/02/knu_im_t_g_shevchenko.jpg

По-перше, він дійсно дає нам знання, але знання про те, як вижити, залишитися на плаву, не піти на лаву запасних. Звання найрозумнішого студента зводиться нанівець, твій обсяг знань нікого не цікавить, якщо ти не можеш пристосуватися до реальних вимог сьогодення. За вдачу доводиться платити всім, що у тебе є, і всім, що ти є. Ти всього-на-всього студент КНУ імені Тараса Шевченка – таких на даний момент 18289 чоловік, приблизно стільки ж було у попередньому і буде в наступному році. Але люди можуть бути винахідливими, вони можуть висувати нові ідеї, змінювати правила, можуть бути емоційними. Виграють тільки кращі чоловіки і жінки, і неважливо, звідки вони. Якщо ти один із таких – ти маєш шанс на життя. Тому що всі потребують кращих. Кращих, а не найближчих.

http://clio-mgu.ru/resources/000/000/000/000/483/483179.jpgЯкщо ви очікуєте на лекції викладачів вищого класу, можливо, випаде можливість потрапити на них. Це залежить від вашого факультету і спеціальності. Але не в лекціях справа. Хоча, зізнаюсь, що деякі з них дійсно надихають на творчі рішення, цікаві ідеї тощо.

 Напевно, великий ВНЗ, як і велике місто - нещасне безпорадне чудовисько. А в глобальному селі поодинці не вижити. Навчання в КНУ дає можливість познайомитись із тисячами людей, що може позитивно вплинути на ваше подальше життя. Дуже важливо мати людей, на яких можна покластись у будь-який момент, навіть тоді, коли ви втратили все.

Немає більше різниці між навчанням, роботою і життям. Це один нерозривний процес. Сумніваюсь, що навчання «поглине » вас повністю, можу навіть пообіцяти, що ви знайдете час для улюбленої справи. Якщо ми приречені на свободу, нам треба самим про себе подбати. Реалізуйте себе у чомусь іншому, і неважливо, буде це пов’язано із вашою спеціальністю чи ні.

Щоб досягти успіху, вам треба перестати бути такими, чорт забирай, нормальними. Невже ви справді прийшли за знаннями?! Звичайно, це чудова і благородна мета, але… Так, деякі письменники стверджують, що університетам не вижити. Майбутнє за кордоном студентських містечок, за кордоном аудиторій. Хто ви: людина майбутнього чи звичайний перехожий? Мабуть, вирішувати вам.

Читайте також: Кращі університети України.

Автор: Олександр Я.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора