Коли де і хто здає тест GRE?

Отримання вищої ступеня може створити багато можливостей. Насправді, останні дані Бюро статистики праці та Організації економічного співробітництва та розвитку ілюструють, як попит на високваліфікованих спеціалістів зростає щодня. Важливим кроком до високооплачуваної роботи є отримання диплома у престижному навчальному закладі і тест GREможе вам в цьому допомогти.

Що таке GRE?

Загальний тест GRE використовується для вступу на магістратуру та аспірантуру в США, англомовних та деяких німецькомовних країнах. Як і GMAT, тест був розроблений Службою американських навчальних випробувань (ETS). В ньому перевіряються мовні та аналітичні навички кандидата. GMAT спрямований на потенційних студентів магістерських програм бізнесу, тоді як GRE - на студентів різних наук. Тест пропонується у двох різних тестових форматах: комп'ютерне або безпосередня присутність кандидата в центрі складання іспиту або отримання завдань по пошті потім зворотне відправлення (написання тесту на папері). Такий варіант доступний з листопада по лютий до двох разів на рік.. Такий варіант тепер доступний лише в тих країнах, де комп'ютерний тест недоступний. Він проводиться лише на кілька раз на рік.

Загальний тест GRE доступний у більш ніж 1000 тестових центрах у більш ніж 160 країнах. У більшості регіонів світу тест проводиться за комп'ютером і доступний постійно протягом року. У Китаї, Гонконгу та Кореї, тест доступний до трьох разів на місяць.

Сам тест містить питання, які відображають професійний рівень випускників і демонструє вищим навчальним закладам готовність абітурієнтів до тієї чи іншої спеціальності. Тест включає бізнес, право, математичні та аналітичні вміння, що вимагає ретельнішої підготовки до нього.

Тривалість та зміст

GRE триває близько трьох годин і складається з математичного розділу (задачі з математики та слів, запитання про інтерпретацію та оцінку діаграм), словесного розділу (розуміння тексту, завершення речень, антонімів) та аналітичного розділу (логічні зв’язки).

Оцінювання

Ви можете отримати від 200 до 800 балів. Як порахувати: по одному балу за математичний та словесний розділи від 200 до 800, по десять (наприклад, 770, але не 765). Оцінка для аналітичного запису від 0 до 6 (наприклад, 5,5, але не 5,3). Іде заокруглення чисел або до десяти (перший розділ) або до 5.

Вартість

170 доларів.

Коли ви отримуєте результат?

Ви отримаєте офіційний звіт поштою через 22-27 днів.

Бронювання: місце та час

Найкраще зареєструватися на тест якомога раніше. При необхідності можна домовитися про зустріч за тиждень до цього. Зокрема, популярний час випробувань о 12:30 вечора забронюється заздалегідь.

У Німеччині є також тестові центри комп'ютерних тестів. Їх можна знайти у Берліні, Франкфурті та Мюнхені.

Берлін (Torstrasse 49, 10119 Берлін)

Франкфурт (лінія 5, 3 поверх, 60313 Франкфурт)

Мюнхен (Nymphenburger Straße 20a, 80335 Munich)

Приклади запитань

1. Якщо 5x + 32 = 4 - 2x, яке значення x?

a) - 4

b) - 3

c) 4

d) 7

e) 12

Пояснення

Розв’язуючи рівняння для x, ви отримуєте 7x, яке дорівнює негативному 28 і так x дорівнює - 4 Правильна відповідь - вибір A, мінус 4.

2. Яке з наведених чисел найдальше від числа 1 у рядку чисел (малюнок 1) ?

a) - 10

b) - 5

c) 0

d) 5

e) 10

малюнок 1

Пояснення

Вірна відповідь a) -10. Обертання кожного з варіантів відповідей у ​​ескізі рядка числа (мал. 1) показує, що із заданих чисел, мінус 10 - найбільша відстань від 1.

На малюнку є ряд з цифрами з 23 однаково розташованими галочками, позначеними цілими числами від - 11 до + 11. Переходячи зліва направо, 5 рівномірно розташованих цілих чисел від'ємні 10, мінус 5, 0, 5 і 10 обведені кругом. Ціле число 1 - 1 галочка праворуч від 0. Існує стрілка, яка вказує на ціле число 1.

Ще один спосіб відповісти на питання - пам’ятати, що відстань між двома числами в рядку дорівнює абсолютній величині різниці двох чисел. Наприклад, відстань між від’ємним 10 та 1 - це абсолютне значення від’ємного 10 мінус одного, яке дорівнює 11, а відстань між 10 та 1 - абсолютне значення від’ємного 10 мінус один, що дорівнює 11.

Загальний тест GRE допоможе вам зробити все можливе, щоб досягти успіху у житті. Тест можна складати декілька разів, а потім надіслати лише найкращий результат у омріяний вуз. Це все є можливим для тестів GRE.

Плюс загальний тест GRE - єдиний тест на вступ у випускнику та професійній школі, який дозволяє пропускати запитання в розділі, повертатися назад та змінювати відповіді та мати контроль над вирішенням питань у розділі, на який ви хочете відповісти спочатку.

Словесне обґрунтування - вимірює здатність аналізувати та робити висновки з дискурсу, міркувати даних питань, розуміти багаторівневі значення, такі як буквальний, образний та авторський намір, узагальнювати текст, виділяти головне від другорядних пунктів, розуміти значення слів, речень і цілі тексти, і розуміти зв’язки між словами та між поняттями.

Математичне обґрунтування - вимірює здатність розуміти, інтерпретувати та аналізувати інформацію, розв’язувати задачі за допомогою математичних моделей та застосовувати основні поняття арифметики, алгебри, геометрії та аналізу даних. Є акцент на навичках кількісних міркувань.

Аналітичне письмо - вимірює критичне мислення та навички аналітичного письма, включаючи вміння формулювати та відстоювати свою думку, а також вивчати твердження та супровідні докази.

Майбутні здобувачі випускників та бізнес-шкіл з усього світу, які зацікавлені в отриманні магістерської, спеціалізованої магістерської діяльності, MBA, ступеня доктора наук або доктора, проходять загальний тест GRE. Кандидати мають різні освітні рівні, і тест GRE надає школам загальну «картину» кваліфікацій кандидатів.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Світлана Б.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

8 принципів роботи мовленнєвого терапевта (логопеда) в роботі із СДУГ, РАС, дислексія

Оскільки все більше з’являються запити на роботу із дітьми із СДУГ/РАС/дислексією тощо, в роботі спеціалісти логопеди повинні знати та використовувати принципи підтримки нейрорізноманіття.

Автор: Юлія К.

Схема хімічної реакції є, а з коефіцієнтами повне розчарування?

Перетворимо схему хімічної реакції з відомими продуктами, додавши відповідні коефіціенти

Автор: Анна Г.

Вивчати мову в мовному середовищі чи ні: проблеми з якими можна стикнутися

В статті розглядаються найпоширеніші труднощі, з якими стикаються новачки, які переїжджають в іншу країну з бажанням вивчити мову

Автор: Карина К.

Ефективна підготовка до TOEFL: ключові кроки

Ключові стратегії у підготовці до міжнародного іспиту TOEFL iBT

Автор: Світлана К.

What's the difference between BIG and LARGE, SMALL and LITTLE?

В англійській мові є два прикметника маленький та великий. В цій статті описується загальне правило вживання цих прикметників та їх відмінності.

Автор: Світлана Д.

Інші новини:

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

11.02.2024

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

09.02.2024

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

01.02.2024

Як вступити на дизайн в 2024 році

Як вступити на дизайн в 2024 році

31.01.2024

;