Культурний аспект. Араби та поняття дружби.

Концепт. Знайомство. Зустрічі.

Дружба між тобою та арабським другом буде базуватися на 3 речах: Послуга, Допомога та Дозвілля. Стосунки (дружні) розвиваються доволі швидко, на відміну від концепту дружби у нас. Однак, кожну особу, також, не будуть вважати другом. Хто такий друг? Людина яка завжди допоможе. Отже, послуга та допомога - перша основа стосунків. Твоєму арабському другу не до душі прямолінійні відмови у допомозі. Так закладено менталітетом. Вони "дружать" словами більше ніж дією. Різке "Ні" сприймається занадто персоналізовано, така відповідь може зруйнувати вашу дружбу. Найкращим чином вчинити наступне: вислухати, зрозуміти де ви мінімально можете допомогти, запропонувати цю допомогу та повідомити про готовність допомогти у майбутньому. У крайньому випадку, коли прохання у допомозі нелегальне, проти ваших принципів, ірреальне: скажіть три магічні слова: Ін ша'а Аллаг (إن شاء الله), покладання таких справ на Бога є адекватнішим ніж різка відмова.  Такий розвиток подій допомагає зрозуміти вашому другу вашу відданість у дружбі. 

І пам'ятайте: "Так" від арабського друга не завжди означає що вони виконають ваше прохання, вони ж теж можуть вимовити три магічні слова. 

 

Знайомство, до якого ти звик жодним чином не стосується знайомства з арабським другом. Якщо ти звик розповідати про своє хоббі, спорт, університет, місце життя і т.д. То в цьому випадку, навідміну від нас, вони будуть повідомляти тобі про їхні родинні зв'язки, їх соціальні ролі та все що пов'язано саме з їх родиною. Араби пишаються своїми родинами, тому і люблять про це поговорити. Однак, все не просто так "аби говорити". Для араба повідомити тобі про його сім'ю означає дати тобі зрозуміти чим саме його родина зможе допомогти тобі у майбутньому, як кожен член його родини може зіграти ключову роль у твоєму житті. Тож, краще слухай та запам'ятовуй. Якщо хочеш дійсно зав'язати тісні стосунки з арабським другом, то найкраще теж розповісти про свою сім'ю та про кожного члена родини. У нас це не прийнято, але ти не з українцем знайомишся. 

Культурний аспект. Араби та поняття дружби.

Після того як ви познайомилися, пропозиції про зустріч будуть регулярними, може настати момент коли ти будеш вважати що це аж занадто. Справа у тому що у всіх арабських країнах прийнято бути оточеним 24/7 людьми: сім'я, друзі, колеги. На Сході людина завжди перебуває у зв'язку з людиною, одні друзі змінюються іншими, закривши двері після родичів дружини, відчиняй перед родичами чоловіка. Навіть якщо ви захочете усамітнитися до вас обов'язково підійде хтось і запитає чим ви засмучені або на кого ви злі. Тому, араби вважають що справжні друзі повинні зустрічатися якомога частіше. Зустрічі тривають за їжею, кальяном, чашками чаю або ж кави, солодощами та фруктами. Часом здається що розмови можуть тривати нескінченно, а теми одна за одною перетікають. І такий розвиток подій є нормальним. Гості часто розходяться по домівках пізно.

 

Отримуйте бонус:

Слова з теми "Дружба"

الصديق - SadiK - Друг

الصديقة - SadiKat- Подруга

المؤلفة - Mualafat - Довіра/Дружба 

يا صديقي العزيز -!Ya SadiKii Azizi -Друже любий

 

Автор: Олександр А.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Ментальні вправи у кундаліні-йозі

Стаття описує деякі ментальні вправи у кундаліні-йозі, які покажуть те, що можна домогтися впливу енергії на тіло.

Автор: Тарас Г.

IELTS vs TOEFL: що обрати?

Яке воно - протистояння між двома найпопулярнішими екзаменами з англійської мови? Гайда розбиратись!

Автор: Соломія Я.

Як написати власне висловлення на ЗНО на високу оцінку?

Як уберегти себе від поганого результату ЗНО з української мови і літератури. Структура власного висловлення, особливості написання, поради.

Автор: Лілія Ш.

Фундамент жизни и вокала. Развиваем правильное дыхание

Основы вокального дыхание, виды дыхания, опора. Функционально значение работы диафрагмы и упражнения помогающие почувствовать диафрагму и научится управлять ею.

Автор: Анастасія М.

Ідіоми англійською про сніг і тематична підбірка «Ялинкові прикраси»

Після прочитання цієї статті святковий настрій і нові знання з англійської - гарантовано!

Автор: Тарас Ш.