Медицина в Туреччині

Є два типи медичного страхування: SGK державне. Дає можливість обслуговуватися безкоштовно в усіх державних медичних закладах. ÖZEL приватне. Частково покриває витрати в приватних медичних закладах. Іноземець може отримати державне медичне страхування (інформація на червень 2023): По туристичній візі через рік може сам податися; По заміжжю/одруженню (використовує страхування офіційно працюючого чоловіка/дружини); Студент одразу подається на отримання по причині навчання; Працівник нічого не робить, фірма зобовʼязана подати запит та забезпечити державне медичне страхування для нього. Щодо приватного страхування, я думаю що ситуація зрозуміла: аби були гроші. Далі по державному страхуванню👇🏻 Плюси: Немає корупції. Взагалі ніякої. Я робила різні процедури в державних лікарнях, включно операцію — все було безкоштовно, від шприца до палати. Ліки за рецептом мають дуже гарну знижку. Деякі безкоштовні для пацієнтів з хронікою. Пенсіонери мають ще кращі знижки на всі ліки. Працюють за протоколом. Я пишу це в плюс. Але у вас може бути інша думка. В ОСНОВНОМУ лікарні Стамбулу (в інших містах не була) нові та сучасні. Відчуваєш себе людиною з рівними правами. Все автоматизовано: записатися на прийом, подивитися результати аналізів, подивитися результати попередніх обстежень — все це і більше ми робимо в мобільному додатку. Мінуси: Не можна прийти до лікаря, коли хочеш: сьогодні заболіло => завтра пішов. Треба брати рандеву. Чекаємо по різному: в середньому 2 тижні. Якщо не прийшли в зазначений час, на 15 днів втрачаєте право потрапити до цього лікаря. До деяких лікарів неможливо дістати рандеву. З мого досвіду, не змогла потрапити до офтальмолога, дерматолога, невропатолога. Колись мені відмовили в УЗД, бо в мене: «Не складний випадок. Ви можете почекати, приходьте пізніше». Навіть якщо ти знаєш, що з тобою, не можливо потрапити до вузькопрофільних спеціалістів. Спочатку ідеш до сімейного лікаря чи багатопрофільного лікаря, який вже відправить куди треба. До досвідченого відомого лікаря можна потрапити, лише якщо це важкий та не стандартний випадок. Стоматологію держава не покриває. Все відбувається дуже довго, тому що система працює з величезною кількістю звернень. До прикладу звернувшись з болем в шлунку, реальну допомогу я отримала лише через 2,5 місяці. Швидка допомога — Acil. Телефонуйте на 112, але… приїдуть лише, коли людина реально вмирає. Мала досвід виклику. Зі мною розмовляли 20 хвилин, поки я не переконала, що за нами повинні приїхати. Якщо швидка приїхала і вирішила, що ви могли б самі доїхати, вам доведеться компенсувати виклик. Реанімаційні дії надаються пацієнту незалежно є чи не має страхування (так пишуть, слава Богу не перевіряли). Сімейний лікар. В усіх районах є Aile Sağlık Ocağı (Merkezi). Там можна отримати загальну амбулаторну допомогу, направлення до вузького спеціаліста, зробити щеплення, здати аналізи. 182 — можете поскаржитися за цим телефоном.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Anastasiia C.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Поради щодо вивчення англійської мови

Кожен новий учень ставить мені одне й те саме запитання: «Як вивчити мову? Начебто вчимо, а результату немає». Або, таке запитання: «А коли я вивчу мову?» Отже поговоремо про "Як", "Коли" і "Навіщо".

Автор: Анна С.

Поради як писати тексти будь-які тексти німецькою?

Писання німецькою мовою може бути викликом для тих, хто вивчає німецьку. Однак за допомогою правильних технік та хорошої структури можна писати тексти без великих труднощів.

Автор: Nathalie A.

Тренування босоніж або в шкарпетках

Вибір між тренуванням босоніж або в носках залежить від ваших індивідуальних потреб, типу вправ і умов тренувального середовища.

Автор: Наталія Ф.

Ключ до здоров'я та енергії

Зарядка: шлях до здоров'я та енергії. Корисні вправи та альтернативи для бадьорості та готовності до нового дня.

Автор: Анісія П.

Фітнес з домашніми тваринами

Поєднання здорового способу життя з активністю вашого улюбленця

Автор: Наталія Ф.

Фітнес у стилі DIY: власноруч створені тренувальні обладнання та аксесуари

Власноруч створені тренувальні обладнання та аксесуари

Автор: Наталія Ф.

Інші новини:

;