Ментальні вправи у кундаліні-йозі

У кундаліні-йозі досить важливим відчути те, що енергія є у тілі, навчитися керувати нею, і як результат домогтися того, щоб енергія піднялася з нижньої частини хребта і поетапно пройшла до найвищої, тобто сьомої чакри (сахасрари). Також необхідно практично зрозуміти, що у людини повинна бути гармонія тіла, думок, почуттів та енергія повинно вільно протікати від першої чакри, муладхари, до сьомої, сахасрари, та у зворотному напрямку.

Є кілька ментальних вправ у кундаліні-йозі, які досить неважко зробити, але які можуть у великій мірі змінити уявлення про будову людського тіла, про енергію та навколишній світ. Ці вправи будуть підготовчими для вправ, які будуть безпосередньо сприяти підняттю кундаліні.

І дві з них є концентрацією на кінчику язика та кінчику носа.

Опишемо першу з них. Постараємося розслабитися. Якщо у нас є якісь “думки у голові”, постараємося їх позбутися. Звичайно, це досить важко позбутися думок навіть на декілька секунд, але ми стараємося це зробити. У нас - відчуття радості, любові до всіх та всього у всесвіті. Будемо концентруватися на кінчику язика не менше, ніж 15 хвилин на день. Концентрацію будемо здійснювати лише за допомогою концентрації енергії на кінчику язика. Нам не потрібно ані дивитися на кінчик язика, ані торкатися до нього. Наша візуалізація кінчика язика повинно бути наближеною до точки. Будемо старатися на кінчику язика уявити геометричну точку, і сконцентруватися саме на цій точці. Звичайно, концентрація буде відбуватися не на точці, оскільки у точки немає розмірів, а на дуже малій поверхні кінчика язика.

Через тиждень, два тижні або через місяць – у залежності від інтенсивності тренувань, ми почуємо постійну вібрацію на кінчику язика, яка з часом пошириться на весь рот. І через деякий час можна буде відчути чудовий смак, який не можна буде порівняти ні з чим. Ми добилися цього лише концентрацією та візуалізацією.

Розглянемо другу вправу. Будемо здійснювати концентрацію на кінчику носа. Потрібно буде розслабитися. Стараємося позбутися думок, хоча б на декілька секунд. У нас - відчуття радості, любові до всіх та всього у всесвіті. Будемо концентруватися на кінчику носа не менше, ніж 15 хвилин на день. Концентрацію будемо здійснювати лише за допомогою концентрації енергії на кінчику носа. Нам не потрібно ані дивитися на кінчик носа, ані торкатися до нього. Наша візуалізація кінчика язика повинно бути наближеною до точки. Будемо старатися на кінчику носа уявити геометричну точку, і сконцентруватися саме на цій точці.

Через один-три тижні у нас виникне постійне відчуття, яке буде поширюватися на всю носову поверхню. І через деякий час можна буде відчути чудовий запах, який не можна буде порівняти ні з чим. І ми добилися цього лише за допомогою концентрації та візуалізації.

Ці дві вправи явно демонструють те, що “силою думки” можна вплинути на тіло. Вони реально можуть показати, як за досить невеликий проміжок часу можна навчитися впливати на тіло.

Оскільки ми вже навчилися концентруватися на точці, будемо продовжувати концентруватися на двох інших точках. Першою з них буде точка у районі першої чакри, муладхари. Другою з них буде точка у районі сьомої чакри, сахасрари. Тут вже потрібно буде більше часу, щоб добитися позитивних результатів. Але бажання та наполегливість приведуть до бажаних наслідків.

Концентрація на муладхарі приведе до того, що розпочнемо відчувати те, що в основі хребта є великий резервуар енергії, який потрібно буде спрямувати до сахарасрари. А концентрація на сахарасрарі приведе до раптового старту підняття кундаліні.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 2 користувачів

Автор: Тарас Г.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;