Методика запам'ятовування італійських слів

Багато студентів стикаються з тим, що їм складно запам'ятовувати італійські слова. І ми, репетитори, часто спостерігаємо такий феномен, коли потенційні учні свідомо вибирають викладачів, які обіцяють, що займаючись у них, учням не доведеться вчити слова. Чи це можливо?

Я пропоную методику швидкого запам'ятовування італійських слів, яка, можливо, полегшить процес запам'ятовування багатьом учням. Але, при використанні даного методу, вам також треба буде докладати зусиль для запам'ятовування слів.

Тут я опублікую цикл статей, які, я сподіваюся, допоможуть студентам легше і швидше запам'ятовувати італійські слова.

Основні правила запам'ятовування слів

Кожна мова має свої особливості, в тому числі і італійська. І в процесі запам'ятовування слів, ми як раз і будемо використовувати специфіку італійської мови.

Елементарним запасом слів, необхідним для побутового спілкування (близько 1000-3000 лексичних одиниць), практично можна опанувати протягом п'яти-шести тижнів. При цьому, я не рекомендую просто заучувати слова, керуючись словником, де слова розташовані в алфавітному порядку. Слова простіше запам'ятовувати тоді, коли вони об'єднані якоюсь темою.

Ще було б корисно використовувати тематичні словники. Наприклад, Marco Mezzardi. Dizionario per immagini. Guerra edizioni.

І також ви можете керуватися наступними практичними рекомендаціями:

  1. Вивчайте слова в той час доби, коли ви відчуваєте більший приплив сил. Потім слід виписати їх на окремий листок або картки (з одного боку італійські слова, з іншого - переклад) і носити їх протягом всього дня з собою, час від часу заглядаючи в них і перевіряючи ступінь засвоєння. За добу всі слова повинні бути вивчені. Однак найкраще вчити слова не окремо, а в складі фраз.
  2.  Для того, щоб себе перевірити, закрийте рукою ту частину сторінки, де у вас виписаний російський переклад. І перевірте свої знання врозкид. Потім закрийте італійську частину і перевірте російсько-італійський переклад. Врахуйте, що важче перекладати з рідної мови на іноземну, ніж навпаки.
  3. Ви значно полегшите процес запам'ятовування слів, якщо розіб'єте їх на групи по тих чи інших загальних ознак. Наприклад, в одну групу можна об'єднати дієслова руху: andare - йти, correre - бігти, partire - вирушати, arrivare - приїжджати, tornare - повертатися. Окремі групи слів можна скласти з іменників, що означають дні тижня, частини тіла людини, родинні зв'язки, часи доби, кольору і т. Д.
  4. Ознайомившись з черговим денним завданням, виділіть інтернаціональні слова, або слова, схожі за звучанням. Наприклад: biglietto - квиток; grande - великий (грандіозний); piede - ступня (стопа); veloce - швидкий (велосипед - швидкі стопи), carta - папір (картон, географічна карта); acqua - вода (акваріум, акваланг, акварель) і т.д.
  5. Якщо ви знаєте іншу іноземну мову, наприклад, англійську, сміливо використовуйте її ресурси - багато англійських та італійських слів мають загальне латинське коріння, пишуться однаково, тільки вимовляються по-різному: importante - важливий (important); possibile - можливий (possible); stupido - дурний (stupid); suono - звук (sound): famoso - знаменитий (famous).
  6. Використовуйте ресурси інших мов, навіть якщо ви знаєте лише деякі слова і вирази, наприклад, латинські, французькі, німецькі, іспанські та ін .: mano - рука; scrivere - писати (манускрипт - написано рукою, рукопис; Р. S., постскриптум - посде написаного); Віоn giorno! - Доброго дня! (Франц .: Воп jeur!), Finestra - вікно (нім. Fenster), Patria - Батьківщина, morte - смерть, o - або (ісп. Patria o muerte - Батьківщина АБО смерть).
  7. Використовуйте асоціативні фонетичні зв'язки: luogo - місце (лігво); rubinetto - кран (рубильник).
  8. Сміливо придумуйте жарти, каламбури, гру слів, наприклад: Giovanni è giovane - Джованні молодий; fratello - «брателло» (брат); Malato лежить в палаті (malato - хворий); poltrona - крісло (Цар сидить на троні; нам же вистачить і «полтрона»).
  9. На наступний день, вивчаючи нові слова, не забудьте повторити старі, а в кінці тижня влаштуйте собі щось на зразок іспиту - перевірте знання слів, вивчених за сім днів. Добре таку перевірку влаштувати удвох. Попросіть допомоги у рідних і близьких.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Наталія Н.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;