На скільки важливим є для дітей зв’язок з природою

Ми живемо у світі, наповненому технологіями. Автомобілі з нами розмовляють, телефони нас розважають, будинки «розумні», а наручні годинники стежать за нашими життєво важливими показниками. Та на жаль наша прихильність до технологій порушує наш зв’язок з природою. Залишатися на зв’язку з природним світом важливо, оскільки щороку з’являється все більше досліджень щодо впливу на здоров’я природи, особливо в житті наших дітей. Діти, які більше часу перебувають на природі, мають кращі оцінки в школі, більшу концентрацію уваги та більше креативності. І коли дослідники порівнюють дітей, які грають на відкритому повітрі, з тими, хто грає в приміщенні, вони виявляють, що діти на свіжому повітрі мають менше стресу, знижують агресію та відчувають себе більш щасливими.

Як заохотити дитину більше часу проводити на природі?

Почніть з виходу на вулицю. Найперше, з чого слід почати, це вихід на вулицю в будь-який природний простір поруч з вашим будинком - будь то міський парк, чи прогулянка простою стежкою або похід на природу. Незалежно від розміру природного простору, навіть невеликий ступінь контакту з деревами, рослинами, тваринами, комахами та водоймами може принести користь вам і вашим дітям.

Нехай забрудниться. У процесі ви повинні бути готовими до того, що ваші діти можуть забруднитися, потрапивши на природу. Насправді, якщо ви організовуєте перебування на природі «правильно», ви, мабуть, побачите трохи бруду на їхньому одязі та на руках. Обов’язково дайте їм забруднитися, стрибаючи по калюжах, будуючи фортеці, перекочуючи каміння та колоди, щоб шукати клопів та черв’яків, а також підбираючи палиці, листя та шишки. Протягом цього часу їх почуття будуть стимулюватися текстурами та звуками навколишнього світу природи. Тож не сваріть дітей за бруд, а краще перед виходом на вулицю подбайте про правильний одяг. Це може буди одяг, призначений спеціально для таких ігор або старий, який не школа забруднити.

Грайте в прості ігри. Ви також можете пов’язати своїх дітей з природою, граючи в ігри у природному просторі, який ви досліджуєте. Для гри в такі ігри, як слідування за лідером, я шпигую, ховаю та шукаю палиці, вам не потрібне ніяке обладнання чи досвід. Однак, якщо ви більш честолюбні і готові заздалегідь трохи підготуватися, можливо, ви навіть захочете організувати пошуки скарбів або квест.

Використовуйте книги та ресурси. Якщо ви хочете глибоко зануритися у всі творчі способи, щоб ваші діти спілкувались із природою, є безліч чудових книг та Інтернет-ресурсів. Там ви зможете знайти безліч цікавих ідей про те, як урізноманітнити перебування на природі, які ігри організувати, як навчати у парку, як проводити дослідження та експерименти.

Складіть список, встановіть дату. Почніть зі складання списку природних просторів, розташованих неподалік. Чи є у вас міський парк в декількох хвилинах ходьби від вашого будинку? Чи є парк з пішохідними стежками, до яких можна легко дістатися на велосипеді, машині чи громадському транспорті? Після того, як ви створили простий перелік доступних вам природних просторів, подивіться на свій календар і з’ясуйте, чи зможете ви запланувати деякі регулярні виїзди з дітьми на природу.

Між годинами сидіння в школі чи занурення в екранні пристрої та суспільними занепокоєннями щодо нагляду та безпеки, сучасні діти все рідше потрапляють на природу та відчувають важливі переваги для свого здоров’я та добробуту. Недостатнє перебування на природі стало значною загрозою для наших дітей, і саме тому нам потрібно брати активну роль у виведенні наших дітей на відкриті простори.

Тож отримуйте якомога більше користі від спілкування з природою і нехай цей процес буде якомога цікавішим та ефективнішим!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Олена В.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Секретні методи вивчення іноземної мови

У цій статті ми розглянемо три секретних методи, які можуть допомогти вам засвоїти нову мову швидше та ефективніше. Стаття вміщує посилання на платформи та вебсайти, які вам допоможуть в цьому.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Інші новини:

;