Напишіть власне есе: кілька корисних порад

Напишіть якісне есе швидко та легко

Есе - це вираження ваших думок на аркуші паперу. За допомогою цього твору ви можете показати свої знання, досвід, продемонструвати свою індивідуальність. Дуже часто нам доводиться писати чимало творів чи контрольних текстів з розширеними думками в школі, в університеті тощо. Не дивно, що деякі люди навіть не знають, як розпочати таку роботу, але насправді є кілька прийомів, які ви можете використовувати для написання будь-якого текстового твору дуже швидко та ефективно. Можливо, ви вже чули про деякі з цих порад. Тому що вони зазвичай приходять з досвідом і залежать від вашого стилю написання. У будь-якому випадку ви можете використовувати кожну з наведених порад відповідно до власних побажань та можливостей.

Хороша підготовка: перший крок до успіху

Підготовка повинна бути першим і найважливішим моментом. Дуже приємно сісти, відкрити комп’ютер і написати перше речення. Цей спосіб не здається настільки ефективним, якщо ви не розумієте, чому, для чого і про що будете писати. Процес займе в десять разів довше, ніж міг би бути. У процесі, коли ви плануєте твір, постарайтеся поставити багато різних питань, на які не можна відповісти безпосередньо - так чи ні. Насправді, якщо ви сформулюєте ці питання правильно, написання твору буде легким завданням. Головне завдання, яке залишається за вами, - це лише відповісти на них. Порада експерта - витратити набагато більше часу на планування, аніж просто на написання тексту – неважливо, вручну або за допомогою комп’ютера.

Ваше ставлення та інтерес

 Якщо вас не цікавить ідея, про яку ви пишете, тоді повірте, що читаючи твір, це буде помітно читачеві. Викладачі дуже часто дають нам не дуже близькі та цікаві теми в школі чи університеті. Відштовхуючись від цього пам’ятайте, що незалежно від того, що це за тема, завжди є момент, який можна зловити - виділити. Важливо почати писати твір з думки, що у вас є чудова можливість дізнатися щось нове. Спробуйте вловити щось нове для себе, написавши будь-яку текстову роботу.


Знайдіть ресурси

  Який би твір ви не писали, майже завжди у вас буде першоджерело. Це може бути і фільм, і книга, якась людина, інтерв'ю або просто натхнення. Важливо правильно представити своє джерело. Наприклад, ви пишете есе про відому людину. У головному тексті ви згадуєте певну подію з життя цієї людини. Але ви впевнені, що представляєте цю подію такою, якою вона насправді сталася? У цей момент у ваших читачів можуть виникнути сумніви. У них виникне багато додаткових питань і буде невпевнено щодо правдоподібності цих моментів. Саме для цього були створені цитати. Їх не слід вставляти в есе для того, щоб зайняти простір або тому, що це виглядає суцільно. У цьому випадку це доводить вашу власну думку, але також підтверджує той факт, що описані вами події справжні, і ви їх не придумали.

Покажіть есе читачеві

Перш ніж показати це своєму другові, розкажіть йому, що ви там описали. Це буде називатися суб'єктивною думкою. Скажіть йому, чому ви це написали і що написали. І лише тоді дайте йому можливість ознайомитися з твором. Нехай він скаже вам, що саме там написано, яка думка висловлена. Так ви зможете зрозуміти ставлення читача до написаного вами. На ваш подив, дуже часто здається, що ви щось важливе написали в есе. Але як показує практика, ти зазвичай думаєш про це в голові, і врешті-решт просто забуваєш написати це у тексті. У таких випадках формується ілюзія правильної ідеї. Коли ви пишете, ви можете помітити, що ви не писали цю ідею чи не пояснювали її. Читач може не зрозуміти ваших намірів і думок без вашої допомоги. Заключна перевірка - це крок, який дозволяє побачити недоліки та змінити необхідні елементи.

Граматика
Якщо ваш твір чудовий, але в ньому є граматичні помилки, вони відразу ж зіпсують усі враження про вашу композицію. На жаль, у багатьох людей є ця проблема, проблема зі зброєю, чи граматика, як її називають. Зовсім не обов’язково вивчати самі граматичні одиниці. Приділіть більше уваги читанню літератури. Можливо, ви чули це твердження від багатьох людей, але ви не можете повністю зрозуміти глибину цього факту, поки не спробуєте його. Тому що, читаючи, ми запам'ятовуємо, як формується текст, багато нових слів та їх написання. Це звучить дивно, але ми також запам'ятовуємо найдрібніші деталі: куди ставлять коми. Після цього ми автоматично вставляємо наші дані в письмовий твір. Читання літератури - це універсальний метод написання есе. Через те, що в інтернеті багато помилок, більше часу витрачайте на книги, а не на Інтернет.

  Щоб зробити висновок, врахуйте, що будь-якій людині досить легко написати твір. Достатньо лише знати структуру есе, тим більше, що всі вони мають однакову структуру. Важливим фактом є також знати, що ви будете писати на початку та в кінці есе та вміти добре висловити свої думки. Давайте разом повіримо, що писати есе досить цікаво і просто. Головне - не хвилюватися і підходити до цього процесу з натхненням. Удачі!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Ольга Б.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;